Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Z diagnoz o stanie zdrowia nigdy się nie wycofywałem.Dokumentacji medycznej było i jest bardzo mało. Wiemy jak Robert jeździ i to nas cieszy.

 

Co do Maćka.Nie chcę pisać kto od kogo i w jakich okolicznościach to słyszał.Mam jednak podstawę sądzić,że nie jest to wyssane z palca. Powiedzymy,że taka "plotka" poszła w szerokim kręgu rajdowym. JAk by to dziwnie nie brzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robi wrażenie cały czas :D

 

a myśmy w tej grupce stali po lewej i widzieli to live :) był nawet z nami Wiślak , a ten film nagrał przez przypadek Ipadem dziennikarz z radia Trójki :)

 

Co do Maćka.Nie chcę pisać kto od kogo i w jakich okolicznościach to słyszał.Mam jednak podstawę sądzić,że nie jest to wyssane z palca. Powiedzymy,że taka "plotka" poszła w szerokim kręgu rajdowym. JAk by to dziwnie nie brzmiało.

 

proszę , daj spokój ………

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAP podaje od jutra Kubica-Szczepaniak testy we Francji potem rajd Janner

 

Szkoda... myślałem co by zapolować jutro w Sulechowie na Roberta :biglol:

 

W sensie na zdjęcie z ;)

 

Ale w sumie to fajna szansa aby czasowo się zmierzyć z RK... choć po świętach z 100KG masy startowej to dość głupi pomysł... ale jakby tak zejść do 15KG, jemu karta dociążyć o 50KG, odjąć z połowę koni to może, może :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... myślałem co by zapolować jutro w Sulechowie na Roberta :biglol:

 

Chciałeś pobić jego rekord rozumiem ;) ?

To masz drugą szanse , ściagnij sobie Colina na urządzenie mobilne , i zrób rekord na stage1 w australii . Czas do pobicia 3,10,00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś pobić jego rekord rozumiem ?

 

Marzenie typu stanąć do sparingu z Kliczkiem... bardzo, bardzo szybkie KO :biglol:

 

 

To masz drugą szanse , ściagnij sobie Colina na urządzenie mobilne , i zrób rekord na stage1 w australii . Czas do pobicia 3,10,00

 

Szanse większe ale z tego co pisałeś i mówiłeś to niestety równie nieprawdopodobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse większe ale z tego co pisałeś i mówiłeś to niestety równie nieprawdopodobne ;)

 

Ja zrobiłem 3,18 kumpel 3,15 i myslałem że już sie nie da lepiej , a jednak sie da :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carfit ale mam ciągłego banana na gębie z tym Colinem. Teleportowales mnie do liceum :) gierka jest w 100% taka jak w moich wspomnieniach. Obiecuje ze będę ćwiczył tą Australię, ale najpierw muszę sobie wszystko odblokować. Jeszcze raz dzięki za info ze jest to w Apstorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...