Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Stresuje mnie taka jazda Roberta,a z drugiej strony jest to SUUUUPER!!!!!! :)

Mnie też ale z drugiej strony taka walka wyrabia psychikę i pozwala sprawdzić gdzie jest limit a to najlepsza nauka o wiele lepsza niż 40 sek przewagi i więzienie się do mety.

Trzeba tez pamiętać że Evans to koleś nie z lapanki a R5 to auto troche wolniejsze od WRC a znacznie sxybsze od RRC zwłaszcza na prostych wiec nawet jak R. przegra to i tak będzie to mega osiągnięcie. Przynajmniej tanio skóry nie sprzeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszcz na Pancerplatte oddzieli chłopców od mężczyzn :evil2: . Myślę, że Robert pójdzie ogniem, tylko tak może wygrać z szybszymi samochodami. Wolę go jak jedzie na limicie niż dowozi się jak na Sardyni, czy Grecji.

Dzisiaj jeszcze 77 km, a jutro 50. Dużo może się zmienić.

A na Polsacie zaraz kwalifikacje F1, zaraz przełączam się na stereo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nogami przebieram w oczekiwaniu na 2 pętlę :) Jeszcze jak będzie mokro, walka na sekundy to... poprostu marzenie :yahoo: A tak z innej beki to coś Carfit jakoś nic nie daje znaku życia. Może z tak "pyszną" furą strach wyjechać z hotelu, bo takie branie mają u miejscowych chłopaków :D

Edytowane przez bukmacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,4 sek zostało :)

 

tobie słońce szkodzi już powoli chyba ;)

Nie wiem czy to wina słońca czy piwa ale faktycznie coraz bardziej ospaly jestem :)

Tu sie jednak nie pomylilem :) 1,4 sek tyle zostało przewagi :)

 

Jeśli deszcz sie utrzyma a Robert wyjedzie na miękkich nówkach to jestem spokojny o wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze Latvala robi wrażenie nawet Ogierowi na splitach klepie. Milo znów widzieć fina który tak rządzi na asfalcie i wyglada na to ze w koncu znalazl z Polo wspolny język.

 

Na Rajdzie Finlandii poznalismy Niemca z Trieru wlasnie, ktory byl ze swoja firma (jakas techniczna; nie pamietam) na testach Polo. Chyba w zeszlym roku. Mowil, ze widzial, jak Latvala czesto klepal Ogiera po kilka sekund i jeszcze o tym, o czym raczej wiekszosc zainteresowanych wie - ze Polo nie bylo budowane pod Latvale.

 

 

Cieszy mnie bardzo jazda Roberta, szkoda mi Michala... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 - Neuville Thierry / Gilsoul Nicolas): On a left hander we could not see the corner, it was so slippery, I could not avoid. My engine is not pushing anymore. Many people will go out on this point. I see Latvala's brake disc on this corner, I tried to slow down as quick as I could.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...