Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

wolę taki rajd Roberta niz toczenie się do mety się bufona Kościuszki.

I żeby było jasne,wiem,wiem meta jest najważniejsza,ale takiej dawki rajdowych emocji dawno nie miałem.

 

Też wole emocje w stylu Roberta, ale nie rozumiem po co obrażasz MK

 

Obażasz? Stwierdzam fakt.

Nie lubię jak ktoś jest mistrzem PR i nie potrafi szczerze się wypowiedzieć na temat swojego poziomu,cały czas powtarzając jak mantre "jedziemy po nauke..." N-ty sezon.

 

Zreszta to nie ten wątek więc koniec dyskusji na temat MK.

 

Czekam na następny start Roberta. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK wystartuje w Fafe Rallye Sprint

 

Bylibyśmy wdzięczni przy tego typu informacjach o podawanie źródła :)

 

Jest na liście startowej rajdu :)

 

si, widzę, ale miałam na myśli ogólnie podawanie źródła od razu, przy tego typu informacjach, to nie będzie problemu plotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepie ich po 10 sekund na odcinku, a potem mu każą wypaść, co by siary nie było ;)

 

A poważnie to mam coraz większe nadzieje związane z przyszłością Roberta w rajdach. Jeszcze jakby sie ktoś zainteresował w polskiej telewizji transmisjami, pokazaniem całej otoczki itd, to byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafe? Czy to ten słynny OS z Rajdu Portgalii z wielką hopą? Tą o której jest słynna anegdota Hołowczyca gdy pytał Colina McRae sąd wie gdzie jest droga, na co Colin odparł - celuj tam gdzie najwięcej ludzi :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafe? Czy to ten słynny OS z Rajdu Portgalii z wielką hopą? Tą o której jest słynna anegdota Hołowczyca gdy pytał Colina McRae sąd wie gdzie jest droga, na co Colin odparł - celuj tam gdzie najwięcej ludzi :) ?

 

Dokładnie to tam , Fafe to mekka rajdowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepie ich po 10 sekund na odcinku, a potem mu każą wypaść, co by siary nie było ;)

 

A poważnie to mam coraz większe nadzieje związane z przyszłością Roberta w rajdach. Jeszcze jakby sie ktoś zainteresował w polskiej telewizji transmisjami, pokazaniem całej otoczki itd, to byłoby super.

 

Nie ma opcji , on jedzie RRC a czołówka WRC ! nie wspominając ze to pierwsze testy szytrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...