Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ogromne podziękowania dla wszystkich za życzenia urodzinowe. Jak również dla wszytskich którzy brali udział w spocie urodzinowym. Cały czas jestem w szoku że coś takiego zorganizowaliście. Jeszcze raz dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne podziękowania dla wszystkich za życzenia urodzinowe. Jak również dla wszytskich którzy brali udział w spocie urodzinowym. Cały czas jestem w szoku że coś takiego zorganizowaliście. Jeszcze raz dziękuje.

 

Zajefajnie było, choć wciąż mnie lekko łeb boli :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkim podziekowac tym ktorzy sie pojawili wczoraj w KLATCE na pozegnaniu jednen z naszych formulowych pieknosci VERO dziekuje za miła zabawe udana frekfencje(nawet nawet)... oby wiecej takich milych pozegnan (raczej lepiej powitań) do zobaczenia na nastepnej takie imprezie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Forumowiczom z imprezy w Klatce jestem winny wyjaśnienia: miałem wczoraj bardzo nieprzyjemny dzień i mimo chęci odreagowania i rozerwania się, zjechałem szybko do bazy, nie dotarłszy nawet do Klatki :roll:.

 

vero - szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Forumowiczom z imprezy w Klatce jestem winny wyjaśnienia: miałem wczoraj bardzo nieprzyjemny dzień i mimo chęci odreagowania i rozerwania się, zjechałem szybko do bazy, nie dotarłszy nawet do Klatki :roll:.

 

vero - szerokiej drogi.

 

 

 

wiesz wyjasnienia jak wyjasnienia ale umowa z durbosem była na ty i kolo 4 osob i na tyle kupil on alkoholu itd tip.. wiec jak dla mine nie mila sytuacja jest bo starałem sie zorganizowac dobra zabawe ale funduszy troche mało było niestety.... coż nastepnym razem bedzie kasa z gory brana zeby nie było nie przyjemnych akcji :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla:

 

-aflinty -> za działania komputerowe w sprawie WRCFana

-Gruszki666 -> za miłe towarzystwo i pomoc w ogarniaiu spraw w Krakowie, oraz za obiad ;)

-Megiss za hart ducha i super postawę

-WRCFana za dobry humor :-)

-ALa za dodatkową pomoc różną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...