Skocz do zawartości

Podziękowania dla forumowiczów


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na wsi jest tak , że do garażu wpieprzyły mi się myszy . Dziś zajrzałem za regał i cała skrzynka orzechów wyniesiona jako zapas na zimę . Jak się dostały to nie wiem :sad: Zostawiliśmy sobie do ciast , bo żona piecze często - nie koniecznie z orzechami , ale dwa razy w tygodniu . Nie będę odbierał jej przyjemności pieczenia ciast . W tym roku mam mniej , bo było suche lato i urosły mniejsze , ale w przyszłym roku będę pamiętał . Trochę też wysłałem Elkowi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla wszystkich zespotowanych w Ceskiej Lipie za fantastyczny wyjazd, "Vergettom" za transport w obie strony, Kapicowi za pomocna szklanke przy glowie, Mackowi i Adze za caloksztalt, a wszystkim wymienionym za swietna zabawe! :mrgreen:

 

a mi sie już nic nie należy?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Zbyszka z nie-ASO za szybkie, zdecydowane i co najważniejsze skuteczne, w trybie auto-w-domu, skasowanie błędu zapłonu, który jak pojawił się nie wiadomo skąd, tak szybko znikł (tzn. znikł błąd, Zbyszek jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w temacie awarii mojego 5-g biegu, chęć pomocy i nieraz pofatygowanie się do swoich rozebranych, gdzieś leżących skrzyń biegów.

 

Wasza postawa podnosi na duchu :)

 

Zdecydowałem się jednak poczekać na dostawę nowego synchro 5b do ASO, wykorzystać swoją dobrą przesuwkę i "dające radę" koło zębate.

 

Dziękuję (kolejność zupełnie przypadkowa, raczej chronologiczna):

-niumenowi, za konsultacje (jak zawsze!) i towarzystwo w podróży do nieznanego mechanika,

-Carfitowi, Azraelowi i grygo - też za konsultacje,

-Fx, Januszowi L, pablonasowi, niebieskiemu708, Gemin'owi, Harvesterowi, za oferty na części, poświęcony czas i chęć pomocy,

-innym, którzy chcieli, a nie pomogli ;) lub o których niechcący zapomniałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...