Skocz do zawartości

Impreza czy Legacy - co jest okrętem flagowym Subaru ?


Bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedaje wrxa ...jednak legacy to moje marzenie :mrgreen:

Ewolucja... Njapierw jest pierwsza klasa, potem druga, trzecia... itd. Potem gimnazjum, liceum, studia... Caly czas zdobywamy wiedze, awansujemy - mamy coraz lepsze domy, samochody. Kupujemy fiata, mercedesa, Subaru - najpierw Justy, poptem Impreze a w koncu i Legacy... Ewolucja!

Gratuluje Vert - nie kazdy idzie do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W swojej obronie dodam, że w standardowej ofercie SIP jest tylko Impreza w takiej wersji. Jak się myle, to :oops:

 

 

Nie mylisz się :wink: To są wersje niestety tylko na Japonię... :(

 

 

Na obronę Lagasia dodam tylko że to od niego, a nie od Imprezy zaczęła się współczesna rajdowa historia Subaru ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje wrxa ...jednak legacy to moje marzenie :mrgreen:

Ewolucja... Njapierw jest pierwsza klasa, potem druga, trzecia... itd. Potem gimnazjum, liceum, studia... Caly czas zdobywamy wiedze, awansujemy - mamy coraz lepsze domy, samochody. Kupujemy fiata, mercedesa, Subaru - najpierw Justy, poptem Impreze a w koncu i Legacy... Ewolucja!

Gratuluje Vert - nie kazdy idzie do przodu!

od dzis jestes moim guru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje wrxa ...jednak legacy to moje marzenie :mrgreen:

Ewolucja... Njapierw jest pierwsza klasa, potem druga, trzecia... itd. Potem gimnazjum, liceum, studia... Caly czas zdobywamy wiedze, awansujemy - mamy coraz lepsze domy, samochody. Kupujemy fiata, mercedesa, Subaru - najpierw Justy, poptem Impreze a w koncu i Legacy... Ewolucja!

Gratuluje Vert - nie kazdy idzie do przodu!

od dzis jestes moim guru :mrgreen:

Mam nadzieje, ze piszesz to na powaznie? Ze nie kpisz? (bo zle by to o Tobie swiadczylo!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze piszesz to na powaznie? Ze nie kpisz? (bo zle by to o Tobie swiadczylo!)

 

Płonne nadzieje :-)

Ty, Fido, najbardziej mnie rozczrowales... Myslalem, ze my reka w reke, a jak przyszlo co do czego - zero od Ciebie wsparcia. Czy tylko moje Legacy jest lepsze od wszystkich Imprez razem wzietych? Co? Wstyd! Legacy jest najlepszym wyrobem Subaru, a Wy ogony skulone macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazylia, Legacy to bardzo fajne auto, a spec B to już wręcz cholernie zarąbiste, ale modelem którym Subaru wypromowało się jest Impreza. I z tym modelem jest przez wszystkich kojarzona.

Subaru to marka, która jak chyba żadna inna, wypłynęła dzięki rajdom i sukcesom tam odnoszonym, a te zaczęły się od pojawiania się właśnie Imprezy. Gdyby zrobić sondę na ulicy: jaki znasz model Subaru, pewnie okazałoby się, że 80 - 90% wymieniłoby tylko Imprezę.

Legacy to samochód który jest kupowany przez świadomych swoich oczekiwań i wymagających klientów. A Impreza to już żywa legenda……

Jak wiele lat temu bujając się po jakichś KJS’ach i jeżdżąc na rajdy (niestety tylko na oglądarę…) „podkręconym” maluchem, dostawałem ślinotoku widząc Imprezę, to marzyłem, że kiedyś też taką będę miał. I takich jak ja jest pewnie sporo. I dlatego z całym szacunkiem dla pozostałych, świetnych moim zdaniem modeli, to właśnie Impreza jest modelem flagowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazylia, Legacy to bardzo fajne auto, a spec B to już wręcz cholernie zarąbiste, ale modelem którym Subaru wypromowało się jest Impreza. I z tym modelem jest przez wszystkich kojarzona.

Subaru to marka, która jak chyba żadna inna, wypłynęła dzięki rajdom i sukcesom tam odnoszonym, a te zaczęły się od pojawiania się właśnie Imprezy. Gdyby zrobić sondę na ulicy: jaki znasz model Subaru, pewnie okazałoby się, że 80 - 90% wymieniłoby tylko Imprezę.

Legacy to samochód który jest kupowany przez świadomych swoich oczekiwań i wymagających klientów. A Impreza to już żywa legenda??

Jak wiele lat temu bujając się po jakichś KJS?ach i jeżdżąc na rajdy (niestety tylko na oglądarę?) ?podkręconym? maluchem, dostawałem ślinotoku widząc Imprezę, to marzyłem, że kiedyś też taką będę miał. I takich jak ja jest pewnie sporo. I dlatego z całym szacunkiem dla pozostałych, świetnych moim zdaniem modeli, to właśnie Impreza jest modelem flagowym.

Robilem kiedys ankiete wsrod mieszkancow Europy. Cholernie ciekawe wyniki. No i Polska, Polacy - z czym sie kojarza itp. (skrotowo). Polacy - najwiecej pija wodki (to oczywiscie jeden ze stereotypow). A tak naprawde - ponizej sredniej...

To, ze wsrod kilku procent bywalcow wyscigow samochodowych (w odniesieniu do pelnej proby) wiekszosc powie Impreza (bo i latwiej wymowic - nie bez znaczenia!), to jeszcze niewiele znaczy... A poza tym co to znaczy? Ze Impreza lepsza, bo na rajdach jezdzi? Recznik prasowy tez czesciej klapie w telewizorze niz premier - ale, czy jest wazniejszy? Nie mowie wprost, ze Impreza gorsza, ale prosze o sprawiedliwosc i odrzucenie stereotypow, ktore dobre sa dla gawiedzi, a nie dla fachowcow: Legacy nie jest gorsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rasowym Subaru jest .... Impreza

podpis;

właściciel Legacy

No tak, te trzy kropki wszystko wyjasniaja... Zaskoczenie dla wszystkich, takze i autora. Sam w to nie wierzysz i boisz sie wprost napisac prawde oczywista! (nie mowie, ze Impreza jest duzo gorsza!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz Subaru...myślisz Impreza 8)

Myslisz Impreza... Bo nawet nie smiesz pomyslec LEGACY! Ale bez obaw - wszystko jest w zasiegu reki. Marzenia sie spelniaja - wiec moze nie tylko Impreza, ale i Legacy uda sie kiedys posiasc...?

(Ufff, ciezka praca - i pomocy znikad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie wprost, ze Impreza gorsza, ale prosze o sprawiedliwosc i odrzucenie stereotypow, ktore dobre sa dla gawiedzi, a nie dla fachowcow: Legacy nie jest gorsza...

To sa dwa różne auta przeznaczone dla innej grupy użytkowników. Legacy ma wiele zalet, które naprawde doceniam. Jest napewno bardziej użytkowym samochodem.Dla większości jednak "Subaru" kojarzy się ze sportowymi samochodami, a tutaj nawet Spec B nie może dorównać Imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie wprost, ze Impreza gorsza, ale prosze o sprawiedliwosc i odrzucenie stereotypow, ktore dobre sa dla gawiedzi, a nie dla fachowcow: Legacy nie jest gorsza...

To sa dwa różne auta przeznaczone dla innej grupy użytkowników. Legacy ma wiele zalet, które naprawde doceniam. Jest napewno bardziej użytkowym samochodem.Dla większości jednak "Subaru" kojarzy się ze sportowymi samochodami, a tutaj nawet Spec B nie może dorównać Imprezie.

Ojej, ze zlotych felg nie ma? To i dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazylia, nie myl proszę dyscyplin. Wyścigi to co innego, a rajdy co innego. To tak w kwestii formalnej.

Jeżeli uważasz, że Legacy jest tak samo rozpoznawalnym modelem, to zapraszam do przeprowadzenia testu. I to nawet wśród ludzi którzy problemów z wymową nie mają.

A wracając do tematu, to nie chodziło mi broń boże wykazywać który samochód jest lepszy. Bo każdy jest dla innego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ze zlotych felg nie ma? To i dobrze!

Jest jeszcze kilka subtelnych róznic. Bazylia!Ja naprawdę uważam Legacy (szczególnie Spec B)za super auto. Jednak jest to model, który z założenia nie miał byc autem do ścigania itp. jakim zawsze była Impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, Jarmaj - nie bronie (wrew pozorom) Legacy, ale walcze ze stereotypami, ktore zanizaja uczciwa ocene... Walcze tez ze stereotypem kierownikow Imprez i Legacy: pewnie, ze jest roznica, ale przeciez nie w tym, ze jedni to rajdowcy, a drudzy to biznesmeni... I tyle. A tak BTW - dokupie sobie (choc to i wysilek finansowy i logiczny!) Impreze i podziele sie wrazeniami: czy punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Moze? A, zeby byc uczciwym - bardzo lubie spotkac na trasie Impreze: bardzo to mily i piekny widok!!! Chcialbym taka miec - tylko - po co mi dwa auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcze tez ze stereotypem kierownikow Imprez i Legacy: pewnie, ze jest roznica, ale przeciez nie w tym, ze jedni to rajdowcy, a drudzy to biznesmeni...

Bazylia!Może źle rozumiesz moje wypowiedzi, bo wcale nie myslę takimi kategoriami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, Impreza jest najlepiej rozpoznawanym modelem Subaru. Przynajmniej wśród nastolatków i (wkrótce) dresów.

 

"Kazdy jest dla innego klienta..." napisał Jarmaj i trudno się z nim nie zgodzić.

Legacy jest samochodem dla klienta, który potrzebuje dobrego samochodu - i tyle.

 

Dla kogo jest Impreza...?

 

Mam ten luksus, że mogłem kupić każde Subaru - wybrałem (za namową p. Kopera) OBK i zrobiłbym to samo ponownie - bo ma to, czego potrzebuję;

- jest wystarczająco szybki i bardzo dobrze się prowadzi

- jest wystarczająco obszerny i wygodny

- ma doskonałe zawieszenie na polskie drogi i takiż prześwit

- jest mało awaryjny

- nie jest specjalnie piękny, ale przynajmniej nie myli się z Lanosem

 

Gdybym jeździł w rajdach, z pewnością wybrałbym Imprezę. Ale tak się składa, że ja akurat nie jeżdżę.

 

Kto i dlaczego więc kupuje STI...? Albo WRXa?

I po co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jest wystarczająco szybki i bardzo dobrze się prowadzi

- jest wystarczająco obszerny i wygodny

- ma doskonałe zawieszenie na polskie drogi i takiż prześwit

- jest mało awaryjny

- nie jest specjalnie piękny, ale przynajmniej nie myli się z Lanosem

Zgadzam się w 100%

Gdybym jeździł w rajdach, z pewnością wybrałbym Imprezę. Ale tak się składa, że ja akurat nie jeżdżę.

Kto i dlaczego więc kupuje STI...? Albo WRXa?

I po co...?

Bo daje namiastkę wrażeń rajdowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...