Skocz do zawartości

Co przywiozłem z Japonii, czyli dla ( prawie ) każdego coś innego


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Tym razem moja wizyta w kraju wschodzącego słońca nie była nadmiernie długa. Dokładnie spędziłem tam 46 godzin. W tym :

- 12 godzin w autobusach;

- 6 godzin na meetingach;

- 5 godzin w restauracjach;

- 2 godziny na spacerze;

- 4 godziny na lotnisku;

 

Już od dość dawna nie przywożę z JP zabawek, gdyż mój syn nieco z tego wyrósł.

Ale zawsze staram się coś jednak przywieźć.

Tym razem w moim ( częściowo wirtualnym ) bagażu mozna znaleźć :

- trochę zdjęć ( http://www.forum.subaru.pl/index.php?/gallery/album/61-co-nowego-w-japonii/ );

- trochę informacji technicznych ( już opublikowane tu: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/55784-nowy-forester/page__st__200 )

- nieco wrażeń z testu nowej wersji ( ale to jeszcze strictly confidential :cool: );

- trochę cen ( wszystkiego nie powiem, ale jeżeli złotówka nie dostanie nagłego ataku słabości, to nowy Forester DiT będzie od ok. 160 - 165 tysięcy ;-) );

- trochę BRZ-ów ( tak tak, na razie wirtualnie, ale faktycznie będą w kwietniu :) ).

 

No jeszcze trochę jet-lag, ale to dla p.t. Forumowiczów mniej interesujące :lol:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- trochę cen ( wszystkiego nie powiem, ale jeżeli złotówka nie dostanie nagłego ataku słabości, to nowy Forester DiT będzie od ok. 160 - 165 tysięcy ;-) );

W związku z powyższym, proponuję, aby Dyrekcja częściej latała do Japonii, FHI :cool:. Ma dobry wpływ na headquarters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie spędziłem tam 46 godzin. W tym : - 12 godzin w autobusach; - 6 godzin na meetingach; - 5 godzin w restauracjach; - 2 godziny na spacerze; - 4 godziny na lotnisku;

 

to jak nic zostało jeszcze ładnych parę godzin na leniuchowanie ;-) :twisted::D

 

 

nieco wrażeń z testu nowej wersji ( ale to jeszcze strictly confidential );

 

 

przecież my nikomu nie powiemy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalem, ze podobno cos mu bylo obiecane, ale zostaly uzyte straznie zawile wykrety co do przyczyny niedotrzymania obietnicy :twisted: Nie wiem czym sie to skonczy, podobno strasznie z niego zlosliwy smarkacz... :roll:

 

 

:P

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 6 godzin na meetingach;

- 5 godzin w restauracjach;

 

 

 

No jeszcze trochę jet-lag, ale to dla p.t. Forumowiczów mniej interesujące :lol:

 

Pozdrowienia

 

Ja, latajac na zachod nie reaguje na zmiane czasu. Generalnie wydluzanie dnia lepiej sie znosi. ;-)

 

W moim przypadku czas restauracyjny doliczam do nasiadowek, dalej sie gada o robocie....

Edytowane przez TyrTyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym, proponuję, aby Dyrekcja częściej latała do Japonii, FHI :cool:. Ma dobry wpływ na headquarters.

Myślę, że w takim układzie Ze Forum chętnie zasponsoruje wyprawy Dyrekcji :idea: :cool:

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wciąż brak informacji o nowej generacji WRX STI :sad:.

 

A tobie po co to wiedziec? :P Nie za stary na ten model sie zrobiles? :P

 

Ja po 6 latach jazdy impreza, powoli swobodnie dryfuje w strone audi... Ale jeszcze chwile sie pomecze sti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby osiagnac taki sam efekt czyli klientow koczujacych przed salonami sprzedazy, to ... chapeau bas! W BMW wlasnie ciagle zachodzimy w glowe jak to zrobic :P

 

to proste - pójdźcie drogą apla

czyli opatentujcie wszystko co się da od koła poprzez hamulce, otwierane drzwi i zaokrąglenia na karoserii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno podryfowalem :mrgreen:

 

Nie klam - masz STI w opisie :cool:

Ja w allroada pewnie wpadne. Chyyyyba ze w S3.... pomyslimy w swoim czasie :P Zreszta jak patrze na dział kupie/sprzedam to juz impreze powinienem wystawiac. Po 2 lata widze ludzie subaru sprzedaja :P

Edytowane przez Sebastian.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno podryfowalem :mrgreen:

 

Nie klam - masz STI w opisie :cool:

Ja w allroada pewnie wpadne. Chyyyyba ze w S3.... pomyslimy w swoim czasie :P Zreszta jak patrze na dział kupie/sprzedam to juz impreze powinienem wystawiac. Po 2 lata widze ludzie subaru sprzedaja :P

 

to tak z przyzwyczajenia przytulilem ;-) Allroadzik fajna sprawe , a nowe S3 to jeuz pewnie na 350 km bedzie se dalo zrobic samym programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym, proponuję, aby Dyrekcja częściej latała do Japonii, FHI :cool:. Ma dobry wpływ na headquarters.

 

Na pewno tak, ale pod warunkiem, że wizyty na miejscu będą trochę dłuższe... W przeciwnym razie jet-lag wykończy nam Dyrekcję :cool:

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Ciekawe, że statystyka ogladąnia załączonych w wątku zdjęć wskazuje, iż największą popularnością nie cieszy się bynajmniej nowy Forek, lecz sfotogarfowana na parkingu przy autostradzie stuningowana starsza Impreza ... :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że statystyka ogladąnia załączonych w wątku zdjęć wskazuje, iż największą popularnością nie cieszy się bynajmniej nowy Forek, lecz sfotogarfowana na parkingu przy autostradzie stuningowana starsza Impreza ... :)

 

Pozdrowienia

 

Czy trzeba lepszego dowodu ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że statystyka ogladąnia załączonych w wątku zdjęć wskazuje, iż największą popularnością nie cieszy się bynajmniej nowy Forek, lecz sfotogarfowana na parkingu przy autostradzie stuningowana starsza Impreza ... :)

 

Pozdrowienia

Plastikowe dodatki, nie wiem czemu zwane tuningiem, zawsze zwracaly uwage... nawet na szalaku i kredensie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...