Skocz do zawartości

Dakar 2013


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej niż zwykle, ale przecieków i informacji coraz więcej więc już czas :)

 

parcours-carte.jpg

 

Carlos Sainz !! i Nasser Al Alatiah pojadą razem w jednym zespole Amerykańskim Buggy z potężnym benzynowym silnikiem.

http://www.marathonr...am.21982.0.html

 

Na pewno znowu namiesza Gordon w piekielnym Hummerze.

 

Adam Małysz chyba już na poważnie podchodzi do rajdu - ostatnio zajął 3 miejsce w Silk Way Rally, a na Dakar wybiera się Toyotą Hilux Overdrive - ,a więc ze stajni Jean Marc Fortin'a - oni przygotowują fabryczne Toyoty na Dakar.

 

No i oczywiście Hoooołłłłłłeeeeeeeeeeeeekkkk !!! :mrgreen:

Martwi mnie ,że Mini z nowym silnikiem już kompletnie będzie niekonkurencyjne do amerykańskich wynalazków RWD nie mających tylu ograniczeń odnośnie zawieszenia. I jeszcze jedna rzecz martwi - niezawodność - testy w Afryce wypadły pod tym względem tak sobie...

No i czy X-Raid pozwoli Hołkowi ścigać się ze Stefanem ?

 

 

 

Co do quadów to mamy pudło raczej w kieszeni :cool:

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o auta to oczywiście trzeba trzymać kciuki za Hołka, ale ciekaw jestem jak pojedzie Adam. Moim zdaniem udany debiut gdzie niał moało czasu na przygotowanie, teraz więcej treningów. Jeśli cisnął tak jaz ze skokami (z treningami) to może być ciekawie ;)

 

Jeśli chodzi o quady to ok pudło jest w zasięgu, ale konkurencja też silna.

 

W motocyklach bardzo bym chciał i życzył Kubie przynajmniej brązu, ale opytmistycznie zakładam 4-5 miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ostatnio mowil ze docelowo chce byc w pierwszej 20 ale raczej nie w tym roku :)

 

Troche sie obawiam ze pojdzie za grubo, juz bardziej na wynik a nie dojechanie, a jak kazdy wie kto grubo idzie ten ...... Obym sie mylil i Adam zamelduje sie na mecie w pierwszej 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za momencik już za chwilę.... już byłem spakowany jak czytałem tego maila z konkursu Monster Energy Drink ,który w nagłówku miał "Potwierdzenie przyznania nagrody w konkursie "Przeżyj ekstremalną przygodę na Rajdzie Dakar z Monster Energy"‏

 

Już zdążyłem zsikać się ze szczęścia gdy doczytałem ,że.... "chciałbym pogratulować wygrania przez Pana nagrody drugiego stopnia(...)Nagrodą jest markowa torba Ogio - Monster Energy o wartości szacunkowej (407 PLN brutto)." I tak z mokrymi gaciami zostałem w fotelu.

 

Cóż nie pozostaje nic innego jak zwinąć się w kulkę spakować w tą torbę i ustawić się gdzieś między sprzętem X-Raid - może jednak mnie zabiorą ? ;)

 

Chyba się uchleje - było blisko.... :???:

Edytowane przez Jumpman
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na pewno znowu namiesza Gordon w piekielnym Hummerze.

 

 

 

 

Na jego miejscu tym razem "naklonil bym" inspektorow/komisarzy, czy jak kolwiek sie zwa, by krwia podpisali ze pojazd spelnia wszystkie wymagania/ograniczenia.

Aby nie bylo mozliwosci zagrania brezniewka.

 

Dla mlodszych wyjasniam ze _brezniewka_ (od wodza ZSRR) to gra w ktorej silniejszy lub/and posiadajacy wladze zmienia reguly gry w czasie jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za momencik już za chwilę.... już byłem spakowany jak czytałem tego maila z konkursu Monster Energy Drink ,który w nagłówku miał "Potwierdzenie przyznania nagrody w konkursie "Przeżyj ekstremalną przygodę na Rajdzie Dakar z Monster Energy"‏

 

Już zdążyłem zsikać się ze szczęścia gdy doczytałem ,że.... "chciałbym pogratulować wygrania przez Pana nagrody drugiego stopnia(...)Nagrodą jest markowa torba Ogio - Monster Energy o wartości szacunkowej (407 PLN brutto)." I tak z mokrymi gaciami zostałem w fotelu.

 

Cóż nie pozostaje nic innego jak zwinąć się w kulkę spakować w tą torbę i ustawić się gdzieś między sprzętem X-Raid - może jednak mnie zabiorą ? ;)

 

Chyba się uchleje - było blisko.... :???:

 

 

Miałem to samo uczucie ... Na pocieszenie będzie torba.

 

I znowu qrwa drugi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pytanie do lepiej zorientowanych - oglądając Karową na TVP w całym zgiełku pogaduszek i brzeku szkieł wpadło mi w ucho, że Hołek wyleciał z Orlen teamu i zastąpi go Ruta bo ma "plecy" - było dość wcześnie więc jeszcze na alkohol nie moge zwalić ale nic o tym więcej nigdzie nie słyszałem - czy ktoś coś słyszał czy mi sie na rozum rzuciło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To a propos Hooołkaaaa!! Można zrobić sobie u niego taki mini kurs Dakar Academy :mrgreen: Na jego stronce znalazłem jeszcze taką oto piękną fotkę:

http://www.holowczyc.pl/imprezy/images/zdjecia/drive-day-2.jpg

 

A Adam to przecież mistrz Czech, więc tytuł zobowiązuje do pokazania się z jak najlepszej strony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...