Skocz do zawartości

Dakar 2013


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi



Plecy plecy plecy ;)
Bo jak inaczej to wytłumaczyć - rezygnować z zawodnika ,który co roku walczy o najwyższe laury i faktycznie jest REKLAMĄ - bo kto jak kto ,ale Hołek akurat potrafi zadbać o interesy sponsora - na każdym kroku było widać Orlen czy to trening czy maly rajd , wywiad w telewizji i do tego praktycznie cały czas w relacjach z Dakaru na Eurosporcie i nie tylko. Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej obaj beda mogli dopilnowac mechaników i pooglądać to i tamto w zespole, a nie jak rok temu ze po zakończeniu etapu Fortepian w busa i out poza X-raid ;)

 

Z jednej strony strasznie szkoda, z drugiej jak by sie kiedyś X-raid wycofał to Hołka zawsze przyjmą z otwartymi ramionami w Overdrivie - z resztą sądzę ze Toyoty będą niesamowicie konkurencyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie zobaczyłem to auto na zdjęciach. Tak samo jak uważam, że MINI jest dobre dla kobiet, tak te buggy są po prostu brzydkie. Zauważcie, że to Nasser zaprojektował wygląd tego auta." - powiedział Gordon

 

No cóż, tymbardziej będzie mu smutno jak po raz kolejny dostanie łupnia od zawodnika jadącego autem dla bab :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w paśmie ogólnodostępnym będzie aż 5 minutowa relacja w TVN :o

W ubiegłym roku było to 5 minut w TVP1 i ok25 w TVP INFO. Ręce mi opadły...

 

No chyba że coś źle zerkam w program...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie zobaczyłem to auto na zdjęciach. Tak samo jak uważam, że MINI jest dobre dla kobiet, tak te buggy są po prostu brzydkie. Zauważcie, że to Nasser zaprojektował wygląd tego auta." - powiedział Gordon

 

No cóż, tymbardziej będzie mu smutno jak po raz kolejny dostanie łupnia od zawodnika jadącego autem dla bab :P

 

Komisarze moga zdyskwalifikowac za poglady?

Edytowane przez TyrTyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...