Skocz do zawartości

Generator HHO


mOOmin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś tutaj o tym słyszał, ale mam zamiar wypróbować owe cacko w moim GT-ku.Z opinii użytkowników i ogólnej podnosi moc i redukuje spalanie bo dodaje do mieszanki paliwowej wodór.Zabawkę kiedyś testowali w BMW jakieś 15 lat temu i całkiem niedawno w stanach w komisariacie policji,na komisariacie wypadł test b.dobrze i będą montować we wszystkich pojazdach. To że działa przekonało mnie już kilka osób,nie w tym problem.Mam blow-off'a i chyba nie konieczne było by to wskazane przy takim rodzaju zaworu. Macie jakiś pomysły,czy jedynym jest usunięcie blow'a??

 

Dzieki

Edytowane przez mOOmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolega w 307sw dislu ma zamontowany generator HHO i jak dla mnie to nie zabardzo sie podoba jezeli bym mial drugie subaru to bym probowal sie bawic tym ale mi by bylo szkoda rozwalic silnik:) ogolnie na drugi dzien jak mi kumppel pokazal ten wynalazlek padl mu silnik:) tak ze duzo slyszalem o tym opinni najwiecej tch negatywnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już był poruszany na forum - jedna wielka bzdura - HHO=>2xH+O czyli w poprawnym zapisie H2O czyli woda. to jest zwykły generator pary wodnej, którry nic nie daje. Chcesz mieć wode w paliwie lej Ustronianke do baku. A jak chcesz od razu parę wodna to podepnij czajnik - taniej wyjdzie. Tylko nie zapomnij o paru magnetyzerach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat już był poruszany na forum - jedna wielka bzdura - HHO=>2xH+O czyli w poprawnym zapisie H2O czyli woda. to jest zwykły generator pary wodnej, którry nic nie daje. Chcesz mieć wode w paliwie lej Ustronianke do baku. A jak chcesz od razu parę wodna to podepnij czajnik - taniej wyjdzie. Tylko nie zapomnij o paru magnetyzerach :D

 

STIFF, patrząc na ilość postów użytkownika mOOmin jest to prawdopodobnie kolejna kryptokoreklama wodnego wynalazku. Przecież nikt poważnie by o to nie pytał ;-)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie reklamuje... boże,od razu muszą mnie o coś podejrzewać.mam mało postów bo od niedawna stałem się posiadaczem imprezy, po jakiego ch... miał bym się wcześniej tutaj wypowiadać i pytać.no nic nie uzyskałem i tak odpowiedzi. ja za to też rozmawiałem z posiadaczami owego sprzętu którzy maja go u siebie zamontowanego i są całkiem zadowoleni.problem tylko z tym że w Polsce ciężko z nowinkami technicznymi bo wszyscy bardzo sceptycznie do tego podchodzą. dziwne bo w innych krajach się to sprawdza jakoś.z lpg też tak było,teraz wszyscy na tym jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wszyscy,na LPG. :mrgreen:

Co poniektórzy to wiedzą ile kosztuje stado zdrowych kobyłek i nie biorą się te tabuny z HHO,H2O w przeróżnej postaci,tylko z porządnej ilości paliwa odpowiedniej jakości i innych takich pierdółek zamontowanych w siłowni czy okolicach. :mrgreen: :-P

A że nieufni?No cóż taki świat. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie...bo na forach seata dobrze się wypowiadają,byłem ciekawy co tutaj ludzie myślą o tym. ja tam ogólnie nie jestem sceptycznie nastawiony za bardzo, mamy 21 wiek a ludzie dalej kierują się myślą technologiczna rodem z 19:D Więc takie nowinki napawają mnie optymizmem

 

http://www.klubseatibiza.pl/forum/auto-wode/instalacja-hho-ibizie-aex-t39282-8.html

Edytowane przez mOOmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widzę ze nie ma o czym gadać z fachowcami...na tym forum to chyba wszystko tak funkcjonuje.nawet jak części chciałem odkupić to się już gościu nie odzywa...ciekawe tylko czy takie forumowe napinanie przekłada się na rzeczywistość...bo jak wiadomo w 21 wieku masowy hajting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim hejtingu piszesz? jest to rozwiązanie porównywalne z magnetyzerami, realną zasade już ci opisałem. "urządzenie" gówno daje poza lżejszą kieszenią ale to nie moja kieszen. Słusznie Furmi napisał dlaczego zachwalają - taka natura, że nikt sie do błędu nie chce przyznać. Bzdury jakie wypisuja sprzedawcy tego typu chłamu na swoich stronach powalaja każdego kto miał cokolwiek więcej niż tróje z chemii i fizyki w ogólniaku. Gdyby to było takie oczywiste, że może to zrobić byle chińczyk w stodole żebys potem mógł to kupić na allegro za 299,99 to BMW, które wg ciebie z tym experymentowało już dawno by to wprowadziło w życie ale widac poległo - no ale niemców jest 80mln a chińczyków 1,5mld więc wyraźnie więcej mądrych głów.

Jakby brakło mocy ostatnio na allegro pojawiły się wtyczki do zapalniczek podnoszące moc - serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to my już tu się nie napinamy,przynajmniej ja.Mięśnie już nie takie prężne i posłuszne :mrgreen: a i cel jakby nie wart takiego wysiłku. :-P

15 lat na rynku,kupa testów i sprzedaż marna. :twisted: A jakieś wiarygodne testy gdzie? :shock:

Tutaj przyrost mocy rzędu 5KM załatwiamy odpowiednimi naklejkami. :mrgreen: Spadek spalania,a to akurat każdy we własnym zakresie,gniecie prawy pedał tak głęboko jak uważa.Jeden jeździ o kropelce,inny potrzebuje cysterny. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja już nie draże tematu,rozmowa nie jest owocna. w stanach to jakoś wprowadzają na większą skale z powodzeniem ale co tam, najważniejsze są wyniki sprzedaży z polski:D pffffffff podejrzewam że jak to w internecie bywa pewnie na tym forum polowa nawet własnego samochodu nie ma,ale fachowcy zawsze się znajdą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ja czytałem jak się umawialiście na spotkanie/zlot z forum...to jak przyszło co do czego to okazało się że połowa ma auta w warsztatach:D dziwnym trafem

Edytowane przez mOOmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czytam i :shock: Prosiłeś o wyrażenie naszych opinii,masz kilka wyżej. :mrgreen:

Nie dopuszczasz do siebie myśli,że ktoś się nie rozpływa z zachwytu nad tym urządzeniem?Czy jednak chcesz nas do niego przekonać,nakłonić do zakupu?

No widzisz,co poniektórzy garaże mają i na dodatek trzymają w nich auta.To Cię dziwi? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna wielka bzdura - HHO=>2xH+O czyli w poprawnym zapisie H2O czyli woda. to jest zwykły generator pary wodnej

Generator pary wodnej? raczej elektroliza i produkcja wodory. HHO ponieważ wodę rozkładamy na dwie cząsteczki wodory i tlen jest to mieszanina tych pierwiastków, a nie zadna para wodna.

Studenci u mnie na wydziale robią prace inżynierską z budowy silnika zasilanego HHO, jak uruchomia to dam znać, ale jak to studenci jeszcze długo to będzie trwać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to rozwiązanie porównywalne z magnetyzerami, realną zasade już ci opisałem. "urządzenie" gówno daje poza lżejszą kieszenią ale to nie moja kieszen.

A właśnie, że nie.

Podając parę wodną w dolot - bo tak to działa, zwiększa się stopień sprężania, co skutkuje zwiększeniem mocy, teoretycznie zmniejszeniem spalania.

Ale bardzo obciąża silnik, może powodować korozję itp. oczywiście to wszystko musi być odpowiedni policzone, dobrane.

 

 

raczej elektroliza i produkcja wodory. HHO ponieważ wodę rozkładamy na dwie cząsteczki wodory i tlen jest to mieszanina tych pierwiastków, a nie zadna para wodna.

Nie sądzę :mrgreen: Wodór w aucie, bez specjalnej kotroli - może być ciekawie.

To na 100% pordukuje parę wodną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...