Skocz do zawartości

Nowy Forum - pytania techniczne i "jak to działa"


ape

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 846
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

brt ma pewnie ciekawy plan na awatar :D

tak jest ;) ale 50k na animowanego gifa to ni chu chu :/ potrzebuję ze 200kb, albo ze 150 minimum :/

jak limitu nie można zwiększyć, to może umożliwicie wrzucanie avatarów z zewnątrz(imageshack itepe), bo gravatar animowane gify zmienia w nieanimowany szit :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zorganizować SPAŁAŁAŁA vol. 2

 

Piątek:

Szkolenie użytkowników forum SIP z użytkowania nowe The Forum - poziom podstawowy

 

Sobota:

Szkolenie użytkowników forum SIP z użytkowania nowe The Forum - poziom zaawansowany

 

Niedziela:

Pogadanka przy herbacie - przypomnienie i wyjaśnienie (w 3 zdaniach dla tych, którzy nie byli w stanie przyswoić wiedzy przed 2 pierwsze dni)

 

genius-meme.png

Edytowane przez KALI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić 3 linki do filmów na Youtube i mi krzyczy (pewnie to baba), że za dużo...

I jakoś samo z siebie otwiera okienka odtwarzaczy zamiast linków.

Nie idzie wciepać samych linków, zawsze przerabia na odtwarzacze.

Coś robię źle czy po prostu mam szukać sposobu na obejście tego przepisu ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznacz tekst - pojawi Ci się okienko z cytowaniem selektywnym

Dzięki, Czasem działa :-P Czego nie można dać "pomuka", (jak to się teraz nazywa; statusa?) Modowi?

 

PS Aaa, można - tylko mi się guzik zgubił :oops:

 

PPS

:idea: :arrow: Niechże to będą "reputy", a jak kto spdnie mniej niż zero; "dereputy".

Edytowane przez Grzegorz Magdziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie można otworzyć linka w nowej zakłądce z pozostaniem w aktualnej zakładce poprzez ctrl + klick jak zawsze i wszędzie. Klik rolką działa ok tzn. nie przenosi do nowej zakładki

 

popatrz u siebie w ustawieniach, bo u mnie działa i klik rolką i ctrl + klik też, w domu i w pracy tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrzucić 3 linki do filmów na Youtube i mi krzyczy (pewnie to baba), że za dużo...

I jakoś samo z siebie otwiera okienka odtwarzaczy zamiast linków.

Nie idzie wciepać samych linków, zawsze przerabia na odtwarzacze.

Coś robię źle czy po prostu mam szukać sposobu na obejście tego przepisu ? :mrgreen:

Linki z youtube są z automatu zmieniane na podgląd wideo.

Limit zwiększyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tradycyjnie, po staropolsku: "posty" ?

 

Bo treść kojarzy się podobnie, tylko gorzej. :cry:

 

 

PS. Szczególnie zabawnie wygląda "znajdź zawartość" w profilu użytkowników. Jakoś aż tak ciekawski nie jestem :mrgreen:

Edytowane przez leon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam poczekać chwilę, aż zacznę komentować nowe forum, pierwsze zetknięcie było zaskakujące, ale teraz bardzo mi się podoba, naprawdę. Dobra robota Panowie!!!

Powiadomienia na @ z pełną treścią postu bądź PW - super sprawa.

Brak mi jedynie you i klikając na nazwę użytkownika wklejał się nick do okienka odpowiedzi, a teraz nie... co przy prostych nick'ach nie jest problemem, przy bardziej złożonych już trochę tak ;-) aaa i post trochę dużo miejsca pustego pozostawia na stronie, troszkę ciaśniej zawsze jest lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ape - a czy jest możliwość dodania takiej opcji, która pozawalałaby kasować wątki z mojej zawartości?

Chodzi mi o to, żeby była możliwość kontroli nad tym, co chcemy śledzić. Są wątki, których po napisaniu jednego posta już nie chcę śledzić dalej. Brakuje mi opcji zaznaczenia sobie takich i ''wykasowania'' z tej zawartości.

No chyba, że gdzieś to jest, a ja nie widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...