Skocz do zawartości

Gumowe tuleje zawieszenia MY99


RadziejS

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście uważam, że whiteline i powerflex to jedna i ta sama półka. Powerflex jest natomiast znacznie droższy :(

 

Poszukałem teraz w necie jakichś wątków porównawczych i gadka zawsze się sprowadza do koloru lub sposobu postrzegania samej marki :mrgreen:

 

Powerflex podobno robi tylko na tył, tak znalazłem w jednym z wątków. Ile w tym prawdy - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powerflex podobno robi tylko na tył

 

 

Nie, nie absolutnie. Dwa tygodnie temu zamontowane u mnie (znaczy we moim Rydwanie :mrgreen: ) powerflexy - przednie wahacze, przednie tuleje. Forek S-Turbo, GC8 na 100% jest. A i jeszcze se przypomniałem, jak w śp. Blue76 wrxowozie (GD8) też były z przodu zamontowane Powerflexy. Na 100%.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zna poliuretany deuter PL? http://poliuretany.olkusz.pl/pl/subaru Ktoś stosował? Jakie w końcu założyć do cywilnego wrx? bardziej miękkie czy nie?

Do cywila miękkie.

Konkrety na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolory to wewnętrzne oznaczenie każdej z firm. My oznaczamy czerwonym 80sha ( na ulicę) i żółtym 90sha (tor) Robimy też na zamówienie inne kolory oraz twardości wg potrzeb klienta. Smar jest dodawany do towaru i po jego poprawnym zastosowaniu nic nie piszczy. Średnicę stabilizatora możemy zrobić jaką dusza pragnię więc do zamienników jak najbardziej. Kod rabatowy "subaru5" obniża wszystko więc jesli cena całego kitu jest obniżona to wpisanie tego kodu obniża o kolejne 5 % :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...