Skocz do zawartości

Konfiguracja zawieszenia w GT


fester1986

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak 32mm nie ma...
Jest w Polsce koleś, który robi staby wg zamówienia i wzoru. Grubość sam ustalasz, ale staby są droższe od WL.

 

Kupując staby, żółte poliuretany są już w zestawie
Piszę o całym zawieszeniu.

 

Wymieniałem u siebie po kolej: poli na całe auto, stab na tył, kolumny. Po każdym etapie sprawdzałem jak to jeździ i zadowolony jestem dopiero po zrobieniu WSZYSTKIEGO.

 

-- N paź 28, 2012 12:39 am --

 

Przy twardszym zawiasie i grubszych stabach warto też pomyśleć o wymianie łączników, bo może się skończyć tak z oryginalnymi łącznikami:

21623_4104449607415_1449623982_n.jpg

 

-- N paź 28, 2012 12:40 am --

 

A z tyłu pękają czasem wahacze poprzeczne tuż przy mocowaniu staba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Whiteline teraz ma 27mm :shock: Jeszcze kilka msc temu nie miał :mrgreen:

Coś słabo szukałeś, mają je od dawna. Inna sprawa, że przy takim stabie siły działające na wszystko dookoła będą gigantyczne i dla spokojniejszego snu trzeba by raczej wymienić na dobre aftermarkety mocowania do budy i łączniki. Dość gruba kasa się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB AGX to stosunkowo tania i pewna inwestycja, jak nie bedziesz zadowolony na najmiekszym to ustawiasz sobie bardziej twardo. jak zmienisz charakterystyke obecnych amorow to nigdy nie wiesz na jaka twardosc trafisz po robocie, troche groszy zostaloby w kieszeni, ale czy warto dla tych paru groszy ryzykowac? musisz zwrocic sie juz z tym pytaniem do swojej natury :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie a czy do AGX dają coś extra:) - odboje i osłonę w zestawie? Będzie mi jeszcze brakować górnego siedziska sprężyny,gum na dół i górę sprężyny jakiejś podkładki miedzy siedziskiem górnym a mocowaniem górnym, czy to dostanę w normalnym sklepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

jeszcze jedno pytanko odnośnie mojego wątku, czy istnieje możliwość "odtworzenia" zawieszenia STI z tego rocznika na nowych częściach? mam na myśli zamienniki, czy tylko mogę kupić używane zawieszenie STI w niewiadomo jakim stanie. Czy jak kupię zawieszenie STI z roczników 96 - 2000 to auto będzie stało wyżej? czy to dotyczy tylko "New age" Pozdrawiam

 

mam na oku to zawieszenie - chyba z forum? http://allegro.pl/show_item.php?item=2819840250 ktoś wie czy można to regenerować w razie w? Wszyscy chwalą zawieszenie STI tu mam plug and play i po problemie.

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...