Skocz do zawartości

Co jest, k**wa, z tym forum!?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szable czy pistolety o świcie ??

 

Broń dowolna, mogą być też butelki... byle nie o świcie, litości... mamy w końcu XXI wiek, trza modyfikować niektóre elementy tradycji... 8)

 

No, chyba że ten świt będzie końcówką dłuuugiego wieczoru... wtedy jestem do dyspozycji :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graza spisz czy jak :?:

moczyłam swe żabie udka w stawie a co do plejad to niwiem bo w tym roku mam matura exam i coś tam na studia..i niewiem czy mi nie wejdzie to w parade...

Ej!!!Lucek szczuje mnie piwem, Ty winem czy wyście oszaleli?!chyba se herbate zrobie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze samoe chamy pijaki i trole (wyłączam Grażę ) bando popaprańców i moczymordó zamiast pisać róbcie coś... Vwrt cwaniaczku marudzić potrafisz że nic się nie dzieje w wawie...a kiedy coś zorganizowałeś??

lucek , maruda i reszta obszarpańcó wiecie co? czepiacie się ponieważ żony/matki/kochanki zrobiły z was starych styranych życiem pierdzieli w których jest tyle życia co w Sfingsie...

Zajmijcie się czymś konstruktywnym...przygotujcie działeczki na przyjście lata i spoty :mrgreen::mrgreen: a alko pozostawcie młodym i sprawnym jak Ja

Przemeq , OGS z min na zdjęciu wnioskuje że nocka była udana...gratulacje...ciekawe który to mężczyzna w związku...

A tak na marginesie to mam was w dupie :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber, bo ja jak bylem kiedys u was na wsi to widzialem takie jakies niebieskie cos i myslalem ze to przystanek autobusowy wiec zaczalem na to lac... wiec moze nie masz naklejek tylko zacieki? :lol:

 

cycu lać to mogłeś w gacie na mój widok...tyle możesz...niestety ci z metra cięci niewiele mogą... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie to mam was w dupie

 

Nieźle rozepchana musi być - skoro wszyscy się mieszczą... :roll: :mrgreen:

 

Tłusta jest na pewno, to i rozepchać sie dała róznym wykolejeńcom ... :twisted:

 

Lucek powiedz jak to jest że wszystkie muszy świata myślą że twoja twarz to twoja dupa? Tak z niej klepie czy tak wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najebała się?

 

Drogie dziatki, jeśli dalej będziecie się tak brzydko wyrażać, to w końcu Bozia się wq...wi i wam języczki up...doli!!! :evil:

Ten wątek jest tak tak pogięty, że właściwie do niego osobne podforum być powinno założone. Tutaj, jak zauważyłem, wszystko uchodzi - włącznie z wyzywaniem się od matkojebnych świniopasów.

 

No dobra, to jeszcze nie usprawiedliwia. Ja już będę się wyrażać "w granicach przyzwoitości". (Jeśli jednak je przekroczę, to znaczy że granica była wytyczona w złym miejscu... ;))

 

Za innych nie odpowiadam.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie muszy świata m

 

Muszy WTFCK ??, a może MUzy nieuku z ursynoffa ? :twisted: pieprzuc ciebie o twioja matke dymany w dupe fat frajerze :P

 

ty geju bezdomny z mordą jak pisuar każdemu mogą się przytrafić literówki kozia pało

jesteś zasrańcem , byłeś i będziesz ale nie bardzo mi się podoba że wciągasz w to moją rodzinę...skoro chcesz coś o mnie napisać to ok ale ja po twojej starej walcem nie jade...pojebie genetyczny :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...