Skocz do zawartości

Specjalny trening Subaru Fun & Action na torze Hockenhei


Marketing SIP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiec mam takie same odczucia co shodan.Rozczarowal mnie troszke ten filmik, myslalem, ze to bedzie konkretna jazda po torze, tyle ze pod okiem zawodowcow, a tu po prostu slalom po sliskiej plycie i raczej nauka bezpiecznej jazdy.Nie zmienia to faktu, ze bardzo dobrze wymyslono z tym wyjazdem, zabawa bedzie super i wszyscy beda sie dobrze bawic a przy okazji czegos sie naucza, ale po prostu inaczej to sobie wyobrazalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec mam takie same odczucia co shodan.Rozczarowal mnie troszke ten filmik, myslalem, ze to bedzie konkretna jazda po torze, tyle ze pod okiem zawodowcow, a tu po prostu slalom po sliskiej plycie i raczej nauka bezpiecznej jazdy.Nie zmienia to faktu, ze bardzo dobrze wymyslono z tym wyjazdem, zabawa bedzie super i wszyscy beda sie dobrze bawic a przy okazji czegos sie naucza, ale po prostu inaczej to sobie wyobrazalem.

 

No tego się obawiałem, taki SJS wersja LUX za euro i po niemiecku z dźwiękiem 5.1 i napisami... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jedyny plus to że jak skatujecie te Subarki to udacie głupa że nie zrozumieliście co instruktor nawijał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie na Hockenheim...

ale na codzien nie jezdzisz po hockenheim tylko polskich drogach... :mrgreen:

i tyle kapusty na wyjazd do niemiec jak wydasz na szkolenie u wrobla albo tuszynskiego to od razu bedziesz mogl wsiasc do jakiegos wurca :mrgreen:

co nie zmienia faktu ze chetnie bym tam posmigal nawet hulajnoga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni maja tez drugi stopien. A ten obejmuje cwiczenia na wlasciwym torze - prawidlowe wchodzenie w zakrety itp. :twisted: tego w SJS niet...

 

Nie byłbym tego taki pewny... :twisted: Chyba dawno nie byłeś w SJS :roll: Zapraszam na tor Poznań w czerwcu... dynamiczna jazda po torze... a tor jazdy to podstawa :D

 

A jazdy na Nurburgring... zapytaj zanim powiesz! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planujecie rozwiązać sprawe noclegu, nocujemy wszyscy w tym Hotelu i robimy imprezke :mrgreen: , trzeba by sie jakoś zadeklarować, w hotelu podobno nie ma opcji dostawki, jest ktoś chętny na pokój dwu - osobowy :?:

 

p.s. W nowym STI jeszcze nie spałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...