Skocz do zawartości

Co zwolennicy "jedynej lepszej opcji" na brak wybo


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na "3x nie" PO i D. T. dla wcześniejszych wyborów parlamentarnych? A tak bardzo je chcieli, jednak gdy się okazało, że mogą ich nie wygrać... Uu... Podwinęli ogonek i prysnęli - ale co to dla nich, większość pryskanie z tonącego okrętu ma opanowane, np.: "Premier z Krakowa".

 

:mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się jarać - chcą spolaryzować elektorat,żeby odebrać poparcie słabszym partią, piepszyć ich wszystkich-nic buce nie robią - nie wiem o co im idzie wszystkim - takigo dziadostwa jeszcze nie było - wstydzę się za działalność naszej aktualnej władzy, te metody to obciach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, popatrz z drugiej strony na to jak demokratycznie wybrani zwyciezcy "rządzą" w tym momencie krajem. Mimo druzgocącej wygranej /sejm,senat,prezydent/ motają się zamiast wziąsc się do roboty i pogodzić z sytuacją jaka zaistniała.

Wytłumacz mi czemu PiS nie chce wyborów we wrześniu ? Poprostu boją się że przy obecnym sposobie rządzenia do września im tak spadnie poparcie że stracą szanse na zwycięstwo. Skoro tak czy siak będą wybory we wrześniu (samorządowe) to czemu ich nie połączyć z ewentualnymi parlamentarnymi. Czy wybory majowe to element polityki taniego państwa, tak lansowanej przez PiS ? Przy obecnym deficycie budżetowym nie stać nas na taki ruch.

Jest jeszcze kwestia co te wybory by zmieniły - wystarczy popatrzeć na wyniki sondaży z ostatniego tygodnia - sytuacja dalej by się nie zmieniła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzę się za działalność naszej aktualnej władzy, te metody to obciach

Dokładnie przebili wszystkich i to z nawiązką .. takiej jazdy bez trzymanki jeszcze nie było :shock: Ostatnio oberwało się nawet TK za stwierdzenie niekonstytucyjności części przepisów noweli do ustawy o KRRiT. Kogoś trzeba chyba izolować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wybory majowe to element polityki taniego państwa, tak lansowanej przez PiS ? Przy obecnym deficycie budżetowym nie stać nas na taki ruch.

Oni lansują slogany a nie politykę

Jest jeszcze kwestia co te wybory by zmieniły - wystarczy popatrzeć na wyniki sondaży z ostatniego tygodnia - sytuacja dalej by się nie zmieniła...

Nie wiemy na ile sondaże są wiarygodne. Zobaczcie na sondaże przed ostatnimi wyborami. Ośrodki badań nie popisały się kompetencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na "3x nie" PO i D. T. dla wcześniejszych wyborów parlamentarnych? A tak bardzo je chcieli, jednak gdy się okazało, że mogą ich nie wygrać... Uu... Podwinęli ogonek i prysnęli - ale co to dla nich, większość pryskanie z tonącego okrętu ma opanowane, np.: "Premier z Krakowa".

 

:mrgreen:.

 

Nie wiem co w tym dziwnego. Chcą dać się wypstrykać PiS-owi, po to, żeby uzyskać lepszy wynik na jesieni. Na tym polega polityka. Szczerze powiedziawszy sam bym tak zrobił, gdybym był politykiem.

 

IMHO to co robi PiS to koncert nieudolnych działań podkopujących całkowicie ostatnie bastiony zaufania tej części społeczeństwa, która ich popiera. Skoro sami się podkładają na każdym kroku, to tylko głupiec by tego nie wykorzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, popatrz z drugiej strony na to jak demokratycznie wybrani zwyciezcy "rządzą" w tym momencie krajem.

 

Nie rządzą, bo się nie da. Dlatego jedynym słusznym wyjściem są wcześniejsze wybory.

 

A nie da się, bo gdy oni mówią "Tak", to drugie, największe ugrupowanie mówi "Nie". Jedynym wyjątkiem jest "Sprawa Białorusi", do której ja (to mój punkt widzenia) podchodziłbym z większym dystansem.

 

Co nam dała ta "interwencja" na Ukrainie? Nic, tylko pogorszenie stosunków z Rosją :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rząd? Jest. Działa? Działa. Dlaczego się nie da?

Fakt jest i działa - przecina wstęgi, bierze udział w różnych uroczystościach :P przerabialiśmy to za Gierka. O i jeszcze robi sporo szumu w mediach. I to by było na tyle działania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat stanowisku PO nie dziwie, bo jeżeli wiadomo że po kolejnych wyborach sytuacja nie ulegnie specjalnej poprawie to po cholere wydawać kolejne 200mln zł?

Gorzej będzie jeżeli sytuacja do wrześnie się nie zmieni ;)

Ale wszystko ma też swoje dobre strony. Odkąd PiS doszedł do władzy ze świeczką szukać drugiej takiej komedii jaką tydzień w tydzień oferuja nam nasi politycy. Obecnie mój ulubiony program w tv (bo top geara tylko powtórki lecą) to "Co z tą Polską" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie, że ponowne wybory cokolwiek zmienią? Myślę, że wyniki mogą być podobne (tzn różnice procentowe), mimo, że wygra inna partia. Wg mnie żadne ugrupowanie nie odniesie druzgocącego zwycięstwa i znów nie będzie żadnej porządnej koalicji. Powtórka z rozrywki nas czeka :?: :evil:

Wydaje mi się, że frekwencja też będzie niższa. Społeczeństwo ma już dosyc tego cyrku. Ja nawet przez to rzadziej oglądam Wiadomości czy inne Fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie pochwalony Lech prezydent i jego brat Jarosław zawsze dziewica.

....niech będą błogosławione dzieci należące do podwórkowych kółek różańcowych.....

 

A teraz KRRiTV mimo, że wybrana "dyskusyjnie" przywali karę właścicielowi forum za obrażanie uczuć religijnych jedynej słusznej opcji oraz znieważenie urzędu głowy państwa.

Cholerni fundamentaliści się do koryta dorwali, na pochybel sk...

Wstyd mi, że oni też się katolikami nazywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co nam dała ta "interwencja" na Ukrainie?

 

A musiała nam coś dawać ? IMHO byliśmy to winni Ukrainie. Jak my walczyliśmy o wolność i suwerenność to zachodnie kraje również wstawiały się za nami. Poza tym czas najwyższy uniezależnić się od Ruskich...

 

Konkrety ;).

 

Uniezależnić się od Rosji, to nie takie proste... Jesteśmy za ciency w dupie, żeby to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się jarać - chcą spolaryzować elektorat,żeby odebrać poparcie słabszym partią, piepszyć ich wszystkich-nic buce nie robią - nie wiem o co im idzie wszystkim - takigo dziadostwa jeszcze nie było - wstydzę się za działalność naszej aktualnej władzy, te metody to obciach :(

 

Ta wypowiedź komentuje wszystko, nic dodać nic ując WSTYD :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...