Skocz do zawartości

Subaru widzi Subaru...


Bazylia

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie poruszam się czymś z TEGO albo TEGO parku maszyn :wink:

A, to widziałem chyba kiedyś Twój pojazd :P Następnym razem jak będę mijał coś z twojego garażu to pomacham :mrgreen:

 

WRC fan, We Wrocławiu te drugie maszyny to są niebieskie :P Widzisz ? Mieszkasz w złym mieście i nie przebijesz tego argumentu :wink:
W Krakowie też są niebieskie ;) Z wyjątkiem tych które są w innym kolorze... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Szczecinie jest pod tym wzgledem nieźle.... wiekszość mrugnie swiatłami czy pomacha.... chociaż nie każdy... Ale nie kazdy posiadacz Subaru jest fanem marki... choc to akurat jest dziwne... ale sam znam posiadaczy nowego Legacy którzy maja ladne kombi po prostu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że machając z podkładu Vectr powoduje się zdzwienie na twarzach kierowników Subaru i to nawet tych z Imprez

Dzięki. Zastanawiałem się co napisać. A rzeczywistość jest właśnie taka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że machając z podkładu Vectr powoduje się zdzwienie na twarzach kierowników Subaru i to nawet tych z Imprez

Dzięki. Zastanawiałem się co napisać. A rzeczywistość jest właśnie taka :wink:

 

No i co teraz?

Zmienic Vectre na Subaru czy jednak zaryzykowac i machac z Vectry? :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor?znak szczegolny..prosze o dokladniejsze okreslenie terenu polowan 8) ..mam machac wszystkim? :mrgreen:

Kolor - srebrny. Teren - raczej od Bronowic w kierunku Rynku, Ronda Mogilskiego, albo odwrotnie, jak kto woli. Z tym machaniem wszystkim to dobry pomysł. :lol:

 

Czy czasem przejeżdżasz Garbarską..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem przejeżdżasz Garbarską..?

Raczej Garncarską

teraz jestem pewna że się ukrywasz..na Garncarskiej-Wenecji jestem prawie każdego dnia bo mam tam księgową 8)

Mam pelerynę niewidkę :D będę się szykował na odmachiwanie :D

 

PS Na Jabłonowskich stoi czasem srebrny Forester XL MY'06. To właśnie mój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się :D

Jak do tej pory to miałem taki nawy tylko jadąc motocyklem, hehehe.

Teraz jadąc swoją imprezką będę machał do innych subaryn :mrgreen:

oczekuję tego samego!!

Lokalizacja: Łagiewniki

Auto: Subaru impreza kombi (okular)

Kolor: bordo

Pozdro4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor?znak szczegolny..prosze o dokladniejsze okreslenie terenu polowan 8) ..mam machac wszystkim? :mrgreen:

Kolor - srebrny. Teren - raczej od Bronowic w kierunku Rynku, Ronda Mogilskiego, albo odwrotnie, jak kto woli. Z tym machaniem wszystkim to dobry pomysł. :lol:

 

Czy czasem przejeżdżasz Garbarską..?

A, to Twój legaś tam parkuje pewnie ? :>

 

 

Iceman, nie parkujesz/parkowales czasem na parkingu pod AE? Bo widywalem tak takie LEgacy jak Twoje, zawsze myslalem, ze to aflinta :oops:
Nie, ja parkuję czasami, a nawet dosyć często pod Polibudą :D Jak zobaczysz srebrnego legaca my95-97 z lotką/spojlerkiem czy jak to nazwać z tyłu to pewnie będę ja, jak bez tego ustrojstwa to pewnie aflinta (2.0 chyba tego czegoś nie miała... :| ) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

Jestem forumowiczem autokacik.pl i wysiaduję na forum matiza... :wink: Mamy podkładki pod tablice rejestracyjne i nalepki...

 

U nas, nie ma bata, rozróżniamy się w tłumie i zawsze zaczepiamy... Praktykowane są nawet karteczki za wycieraczką... :P

 

Żadna to atrakcja i zapewne off-topic, gdy pokażę swojego matiza z oznakowaniem jakie mamy, ale zaryzykuję...

 

A! Nie zdziwcie się, gdy (na bank w okolicach Łodzi) żywo zareaguje na subarynkę kierownik złotego matiza... :D

 

 

Pozdrawiam, póki co, wirtualnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz srebrnego legaca my95-97 z lotką/spojlerkiem czy jak to nazwać z tyłu to pewnie będę ja, jak bez tego ustrojstwa to pewnie aflinta (2.0 chyba tego czegoś nie miała... :| ) ;)

 

Po Krakowie jeździ Legaś identyczny jak Aflinty, też srebrny 2.0 kombi, na dodatek numery rejestracyjne ma chyba nawet podobne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptokura pozdrowienia od forumowiczów (gangowiczów boxera) :wink:

 

Ja mam takie doświadczenie związane z tym pozdrawianiem. Dwa lata temu jak byłem za granicą ( 8) :lol: ) miałem wypadek i dostałem od ubezpieczalni jeepa wranglera i w tym rejonie akurat gdzie byłem wszyscy posiadacze wranglerów do mnie machali, po kilku dniach się zorientowałem, że taki zwyczaj i też machałem, czasami ludzie dziwnie patrzyli ale w końcu się pzryzwyczaili i odmachiwali. Ja myślę, żeby machać i mrygać cały czas aż do znudzenia a kiedyś w końcu posiadacze Foresterów i innych nie odmachujących aut się domyślą, że tak trzeba i też zaczną odmachiwać, trzeba ich po prostu nauczyć. Ja nawet widząc legacy lub forestera na niemieckich blachach to dojeżdżam i macham, mniej więcej wyglądają tak :shock: ale mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...