Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Moje psiaki to znane są warszawskiej czesci forum oprócz Berty , która z racji swojej agresji nie jezdzi na spoty a wyglada tak :

 

berta150507_13.jpg

 

Dziewczynki jeżdzące to :

 

dziewczynkiwposlanku5.jpg

 

I takie troche wieksze siersciuchy :

 

Kamelia

siesta3-1.jpg

 

Lady

ladylezy.jpg

 

Marcepan

marceli3-2.jpg

 

 

Poza tym to oczywiscie, rybki w akwarium, w oczku , kot goscinnie i czasem jakies psy na DT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieszanke Labradora z Goldenka i wyszla.. Misia, zwana takze Michaliną, Włochatą.. ;) Piesek przesympatyczny, bardzo duzo rozumie, ale niestety strasznie 'wiecznie glodny' a przez to utuczony (i to solidnie) przez moja mame.. :roll:

 

Obrazek

 

koleżanka wygląda raczej na mieszankę z owczarkiem niemieckim ... jesteś pewien że to labrador zmieszany z goldenem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie kupisz i bedzie siedzal w sklepie to sklep nie zamowi nastepnego az wreszcie dojdzie do wniosku, ze tego nie da sie sprzedac.

 

Popyt warunkuje podaz dlatego jestem przeciwnikiem kupowania.

 

Hogi, możesz wypuszczac, ja bardzo lubie węze szczególnie na wolności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka wygląda raczej na mieszankę z owczarkiem niemieckim ... jesteś pewien że to labrador zmieszany z goldenem?

 

Nom, bo znam wlascicielke jej mamy i jej braci - cali czarni (po ojcu), a ona wdala sie troche w to troche w to, jak byla mala (2-3miesiace jak miala) to byla cala czarna z bialymi skarpetami i krawatem i zobacz co wyroslo ;) nie mowiac juz o wielkosci i wadze.. ;)

 

KubeLek,

...te psie oczy, można w nich zatonąć.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

No to fakt, jak cos chce i na Ciebie spojrzy to serce sie kraja ;) na mnie to przestalo juz dzialac (moze nie przestalo,ale przestaje ;) ),ale moja mama sie daje na to nabrac za kazdym razem :roll: i przez to mamy efekt w postaci 'lekkiej' nadwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...