Skocz do zawartości

Psy, koty, chomiki, szczury, węże, pająki, krowy,tuczniki...


Thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

barbie,

Ale sznaucery są większe od terierów

 

Chyba duchem i apetytem :twisted:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS1 Barbie, Bilex - dalibyście kochani namiary na dobrego weterynarza w okolicach Warszawa (najlepiej tych płd-zach), już tych Grodzisko-Milanowsko-Brwinowskich mam serdecznie dość. Jak patrze na te błyszczące kinole u Waszych pociech, to aż mi się smutno robi, że moje mordy ukochane od trzech lat mają brzydkie noski i pany weterynarze nawet na to nie mogę znaleść lekarstwa (sic!). Żarełko mają dobre - Hills, Eukanuba plus jak Pani lenia nie ma to i gotowanego , dobrego coś dostaną :cool:

 

PS2 Barbie, musisz mnie nauczyć tak bajerancko strzyc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie,
Ale sznaucery są większe od terierów

 

Chyba duchem i apetytem :twisted:

Teoretycznie wzorzec mówi, że nie są, ale w praktyce nie spotkałam nigdy teriera większego od moich psów. Pierwszy miał 74 w kłębie, drugi 70, trzeci 72.

2 znane mi dziewczynki terierki też były mniejsze od moich dziewczynek.

 

PS1 Barbie, Bilex - dalibyście kochani namiary na dobrego weterynarza w okolicach Warszawa (najlepiej tych płd-zach), już tych Grodzisko-Milanowsko-Brwinowskich mam serdecznie dość. Jak patrze na te błyszczące kinole u Waszych pociech, to aż mi się smutno robi, że moje mordy ukochane od trzech lat mają brzydkie noski i pany weterynarze nawet na to nie mogę znaleść lekarstwa (sic!). Żarełko mają dobre - Hills, Eukanuba plus jak Pani lenia nie ma to i gotowanego , dobrego coś dostaną :cool:

Moje w Warszawie od 15 lat leczą się tu: http://www.lecznicazwierzat.republika.pl/ (to chyba nie jest konkurencja dla SIP? :twisted: ) na Modzelewskiego między al. Wilanowską i al. Lotników.

Na wsi leczymy się u lokalnych dwóch doktorków w Węgrowie, co strony nie mają, a Węgrów jest na pn-wsch od Warszawy, więc zapewne Cię nie bawi ;)

PS2 Barbie, musisz mnie nauczyć tak bajerancko strzyc :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Mój drogi, to jest akcja improwizacja.

Bieresz maszynkę ręczną i lecisz jak popadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie Doxa, tak to mój psiaczek w avatarze

 

Cane Corso Italiano - wabi się Milka ale częściej Milusia

 

Fantastyczna jest :smile: Piękna po prostu :!:

 

Zapytałam, bo ja mam dwa korsiaki :cool: :grin: , chłopak to czteroletni Falco, a moja ukochana sucz to Aura (częsciej Aurelka), nie wiem dokładnie ile ma, chyba ok. 6-7, jest a nami od półtora roku (wzięta ze schroniska). Oto moja parka :

 

Obrazek

 

acha..., no i jest jeszcze szef wszystkich szefów, jak widać coś urwało kawałek ogonka jemu temu kotku :wink:

 

Obrazek

 

Pikene zwierzaki (jak i reszta zwierzaków subaroholików!) - a Falco ma papiery? Może by ten tego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie Doxa, tak to mój psiaczek w avatarze

 

Cane Corso Italiano - wabi się Milka ale częściej Milusia

 

Fantastyczna jest :smile: Piękna po prostu :!:

 

Zapytałam, bo ja mam dwa korsiaki :cool: :grin: , chłopak to czteroletni Falco, a moja ukochana sucz to Aura (częsciej Aurelka), nie wiem dokładnie ile ma, chyba ok. 6-7, jest a nami od półtora roku (wzięta ze schroniska). Oto moja parka :

 

Obrazek

 

acha..., no i jest jeszcze szef wszystkich szefów, jak widać coś urwało kawałek ogonka jemu temu kotku :wink:

 

Obrazek

 

Pikene zwierzaki (jak i reszta zwierzaków subaroholików!) - a Falco ma papiery? Może by ten tego? ;)

 

Potwierdzam, zwierzaki piękne :grin: , szczególnie mnie wzruszył bishon snadstorm-a, wygląda jak maskotka :grin:

 

Falco ma rodowód, ale do "ten tego" się nie nadaje, nie byłam z nim na żadnej wystawie :cry: , czyli brak uprawnień hodowlanych :sad: . Poza tym, w ocenie speców od cc-tów, jest za wysoki i ma za wąską szczękę, ot... taki ok. 70 kg szczypiorek z niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS1 Barbie, Bilex - dalibyście kochani namiary na dobrego weterynarza w okolicach Warszawa (najlepiej tych płd-zach), już tych Grodzisko-Milanowsko-Brwinowskich mam serdecznie dość. Jak patrze na te błyszczące kinole u Waszych pociech, to aż mi się smutno robi, że moje mordy ukochane od trzech lat mają brzydkie noski i pany weterynarze nawet na to nie mogę znaleść lekarstwa (sic!). Żarełko mają dobre - Hills, Eukanuba plus jak Pani lenia nie ma to i gotowanego , dobrego coś dostaną

 

Bilexowe psy chadzają do lecznicy na Bielanach przy ul. Schroegera. Natomiast one nie chorują, więc nigdy nie sprawdzaliśmy tej lecznicy pod innym kątem niż szycie, szczepienie i antybiotyk do uszu oraz zaświadczenie na wystawę.

 

Ostanio chciałam zrobić rentgen stawów biodrowych, ale dowiedziałam się, że pies pod narkozą i tak jest wywożony gdzie indziej i nie można mu towarzyszyć, więc wolę sama te 30 km się przejechać na Nowoursynowską do kliniki małych zwierząt SGGW.

 

Karmimy je tylko Hills'em w wersji dla hodowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje Pani Oso :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Sznacurka ma dopiero 8 lat (w październiku jej minie stąd biedactwo ma nicka Rewolucja Październikowa) a jest już prawie unieruchomiona. Ma zrośnięte dwa kręgi i leczymy ją jakimiś cudami (zapomniałem nazwy leku) i raz na jakiś czas sterydami. Nasi weterynarze są bezradni. Odchodzę od zmysłów, jak jej pomóc. Mogę ja nosić (choć te drobne 55 kg - duża jest - powoduje, że z dnia na dzień staję się jeszcze niższy) ale to chyba nie o to chodzi.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje Pani Oso :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Sznacurka ma dopiero 8 lat (w październiku jej minie stąd biedactwo ma nicka Rewolucja Październikowa) a jest już prawie unieruchomiona. Ma zrośnięte dwa kręgi i leczymy ją jakimiś cudami (zapomniałem nazwy leku) i raz na jakiś czas sterydami. Nasi weterynarze są bezradni. Odchodzę od zmysłów, jak jej pomóc. Mogę ja nosić (choć te drobne 55 kg - duża jest - powoduje, że z dnia na dzień staję się jeszcze niższy) ale to chyba nie o to chodzi.... :cry:

 

No to chyba zostaje tylko klinika małych zwierząt SGGW na Nowoursynowskiej. Mają do dyspozycji nie tylko wiedzę ale też sprzęt diagnostyczny typu, rezonans magnetyczny czy tomograf. Chyba warto by było ją zaprowadzić do dr Tadeusza Narojka, to jest dosyć znany diagnosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Pana Doktora Narojka (na Żoliborzu) byliśmy przy okazji innych "damskich" spraw Zory.

Bardzo dobre wrażenie Pan Doktor pozostawił. Może to jest myśl.... :idea:

 

Pozdrawiam ciepło

Grzegorz

 

Bo własnie, ja do tej przychodni chadzam z psami, ale Dr Narojek pracuje tez na SGGW, jest radiologiem w Oddziale Diagnostyki Obrazkowej. Pewnie Ci będzie bliżej do niego na Nowoursynowską niż na Żoliborz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje Pani Oso :wink:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Sznacurka ma dopiero 8 lat (w październiku jej minie stąd biedactwo ma nicka Rewolucja Październikowa) a jest już prawie unieruchomiona. Ma zrośnięte dwa kręgi i leczymy ją jakimiś cudami (zapomniałem nazwy leku) i raz na jakiś czas sterydami. Nasi weterynarze są bezradni. Odchodzę od zmysłów, jak jej pomóc. Mogę ja nosić (choć te drobne 55 kg - duża jest - powoduje, że z dnia na dzień staję się jeszcze niższy) ale to chyba nie o to chodzi.... :cry:

 

Z moimi zwierzakami jeżdżę tu. Zaangażowanie i chęć pomocy braciom mniejszym przez lekarzy i personel jest godne polecenia, wyposażenie zacne (rentgen, USG, klatki tlenowe, sala operacyjna, chemioterapia itp na miejscu). Jedyny minus, że dosyc tłoczno i czasem trudno o termin.

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...