Skocz do zawartości

Znowu nietypowo - Skyline GT-R


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

te 280KM to bedzie tak oficjalnie W rzeczywistosci mozna sie spodziewac wiecej. Zauwazcie, ze japonskie sportowe samochody bardzo czesto (prawie zawsze) maja wlasnie 280KM podane. Wynika to, z tego co pamietam, z takiej umowy dzentelmenskiej japonskich producentow. A przyklady mozna mnozyc w nieskonczonosc: 22B, Nissan 300ZX, Honda NS-X etc. etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni GT-R to R-34, ostatnie produkowane wersje to były różne tam okolicznościowe limited edition. Bodajże Nismo 500 czy coś takiego było ostatnie.

 

Jest jeszcze Z-Tune. Nismo odkupiło 20 sztuk używek i odbudowało je.

 

Generalnie wszystkie GT-Ry sa podobne na papierze ok. 280KM, 6 biegów, jeden lub dwa aktywne dyfry (w wersja V-spec) i dość wyrafinowany zawias. Najdziwnie jest z moca bo to kompletna fikcja.

 

Z-Tune jest trochę bardziej wykręcony: rozwiert i stroker na 2.8l, 1.5bara nadmuchu, 500KM, trochę włókien węglowych, trochę tytanu i kosmiczna cena ($170k).

 

Literatura:

 

http://www.nismo.co.jp/Z-tune/index.html

http://www.sportcompactcarweb.com/featu ... c_skyline/

 

r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym naprawiać blacharsko takiego wynalazka w Polsce brrrrr....

 

Wydaje mi sie, ze wiekszych problemow z naprawa nie bylo. Proponuje zebys sie skontaktowal wlasnie z cziko albo jarkowym z turbokillers.com, bo jak juz dwa maja na stanie to i pewnie trzeciego moga poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi niesamowite wrażenie.

Kilka tygodni temu widziałem jak filigranowa kobita/dziewczyna z Dalekiego Wschodu (ledwo było ją widać jak kierowała) gwałtownie przyspieszyła na prostej tym autem (świst turbiny + blow off) - kolor śnieżno biały + czarna maska (wydawało mi się, że z włókna węglowego) + czarny spojler (też chyba karbon) + duże felgi + głośny wydech.

 

Sporo osób się obejrzało...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...