Jump to content

Kolejny ślub forumowy :) Potrzeba DUŻO SUBARAKÓW!!!!!! :)

Harvester
 Share

Recommended Posts

Kochani!

Jak większość z was pewnie wie, albo i nie od czasu rejestracji na forum wiele w moim życiu się zmieniło :) Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, w tym Simon'a (teraz już bez jeden :P), który ma jedyną i niepowtarzalną okazję zostać moim szwagrem :):P

11 Sierpnia 2012 o godzinie 16.00 biorę ślub z Gosią w kościele na ul. Stryjeńskich 21 (Ursynów). Chyba nie muszę mówić, że marzy mi się potężna obstawa z Subaraków, głośno warczących wydechami :P Trasa ślubnego POMu ma swój cel w Konstancinie w restauracji MEZZO Italian Steak House.

Gorąco zapraszam każdego, kto chciałby uczestniczyć w przejeździe z kościoła do restauracji.

PS. ostatnio byliśmy na ślubie kuzynki Gosi, gdzie wymyślili sobie obstawę z motocykli. Chciałbym żeby u mnie było głośniej, twardziej, szybciej :twisted::twisted: :wink:

Niech moc będzie z wami :P

Harvester i Dżamajcher :)

• Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Harvi przyjm moje kondolecje... tzn. gratulacje. Trzeba przyznać, że pasujecie do siebie :)

Na obstawę oczywiście się zgłaszam.

A do ślubu jedziecie priusem czy pandą? :mrgreen:

Chłopaku Gratuluję Serdecznie !!!! Świetny termin wybrałeś :) my z Anusią pobieramy się.....................................................................11 sierpnia 2012 r. tylko na południowym wschodzie :) będziemy pić Wasze zdrowie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Roman Urban, pamiętam jak na rallysprincie o tym rozmawialiśmy jeszcze, a tu się okazuję, że nawet daty mamy takie same :lol:

Gdzie dokładnie na południowym wschodzie ? :P Bo mniej więcej stamtąd pochodzę :P

My też będziemy o was pamiętać :)

11 Sierpnia 2012 biorę ślub

My z kolei 08.09 :)

Bardzo być może będziemy w Warszawie mniej więcej w tym czasie, więc może uda się wpaść je***ć z Nur Speca ;)

Gratulacje!!!

11 Sierpnia 2012 biorę ślub z Gosią w kościele na ul. Stryjeńskich 21 (Ursynów). Chyba nie muszę mówić, że marzy mi się potężna obstawa z Subaraków, głośno warczących wydechami Trasa ślubnego POMu ma swój cel w Konstancinie w restauracji MEZZO Italian Steak House.

A nie dałoby się tak przez tunel :?: :twisted::mrgreen:Harvester, gratulacje :!:

Niewiele się znamy :) ale pewnie wpadne swoim type-r'em :) chodź dźwiek z równoległościowego kolektora pewnie nie jest tym czego oczekujesz :D

1. KALI

2. Kubeusz

3. xt6

4. Grizus

Właśnie gdzieś zgubił parapet ;)

Ja nie wiem czy będę bo jak dostanę urlop to lecę nad morze :)

Harvester, serdeczne gratulacje. :mrgreen::mrgreen: I oby Wam się :!: Oraz niech moc będzie z Wami. 8) :mrgreen:

11 Sierpnia 2012 biorę ślub z Gosią w kościele na ul. Stryjeńskich 21 (Ursynów).

O której godzinie? Bo chyba nie napisałeś.... :?: