Skocz do zawartości

Kolejny ślub forumowy :) Potrzeba DUŻO SUBARAKÓW!!!!!! :)


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do wody procentowej, rzeczywiście kaca nie ma. Wczoraj przetestowane. :mrgreen:

Jeszcze raz zdrowie młodych!

Potwierdzam też wczoraj testowane i kaca nie ma :)

 

Działa, trzeba mieć tylko autora w znajomych.

 

ototo :mrgreen:

 

A jakaś szansa żeby zobaczyć te zdjęcia bez posiadania konta na twarzo-książce ??? Bo nie mam tam konta i nie zamierzam mieć... A nawet w tym temacie oglądałem zdjęcia z FB bez konta... Więc można :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem chwili, żeby coś sensownego napisać... PLAY działa jak chce, a dopiero od poniedziałku będę miał porządny internet.

Chyba nie muszę mówić, że to co zrobiliście przeszło moje i Gosi najśmielsze oczekiwania :) To coś jak spełnienie marzenia :)

 

Goście byli w szoku i większość nie dowierzała... Najbardziej podjarana całą akcją była babcia, która powiedziała, że to niesamowite, że tyle randomowych ludzi potrafi połączyć... samochód :shock: :)

 

Dziękuję wam za zdjęcia, filmiki (poświęcenie telefonu :P:twisted::lol: ) i za całą akcję :)

 

Słyszałem, że wódka wchodziła gładko, co dodatkowo cieszy :)

 

PS. we wtorek przewiozłem STi, 40" TV (uprzedzając pytania, nie jeszcze nie wyrzuciłem :P), regał pod telewizor, deskę do prasowania, Gosię naraz :) Idealny rodzinny samochód :twisted:

 

Jeszcze raz wszystkim wam bardzo dziękuję i do zobaczenia na spotach, pojeżdżawkach, gokartach czy rajdach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, ze przypadkowo zdjęcia oglądała znajoma, która brała ślub w tym samym kościele 2 miechy temu i...

 

Był zakaz wjeżdżania samochodów przed kościół :twisted:

 

P.s. A Twój Papa mówił, ze ksiądz taki niedobry ;) przy okazji pozdrawiam !!

P.s. 2 - mam spóźniony prezent ślubny - chyba już wiesz jaki :) jak się nie zlapiemy po drodze to będę miał przy sobie 25 w NMP jak zorganizuje jakieś gumy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam potrzebuję subaraka impreze Sti bądź inny do ślubu termin 20.07.2013 mam nadzieje że znajdzie się ktoś w tak krótkim terminie bardzo mi na tym zależy z góry dziekuje. Mój e-mail to pionier1991@wp.pl Okolice Warszawy dokładnie Ząbki

Edytowane przez Pionier1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...