Skocz do zawartości

Moje pierwsze w życiu auto!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie Carlos , Ami spokojnie bo ten temat zaczyna schodzić na jakieś inne tory. Nie jest do konca tak jak myślicie. Co do dzisiejszej młodzierzy macie 100% racji, tak faktycznie jest: bać się wszystkiego i iść za tłumem bo tam jest bezpiecznie... przezorny zawsze ubezpieczony... zamiast chcącemu nie dzieje się krzywda :wink:

Ale w przypadku Jachu93 operacja była dość trudna i myśle, że będąc w jego wieku chyba też bym się na coś takiego nie zdecydował. Ile takie scirocco jest warte? 500-1500zł? Czyli laweta mogła by się okazać droższa od auta. Przyjechać na miejsce, naprawić i pojechać to raczej też nie w jeden dzień. Kilka dni... to trzeba gdzieś spać - koszty.

Przemyślałem to i zdecydowałem odwołać moją oferte żeby temat się już skonczył, a tu rozgorzała dyskusja i nagonka na Jachu93, że jest leniem i nierobem. Nie o to chodziło więc prosze tego nie ciągnąć :wink:

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I koniecznie kłaniaj się sąsiadom.

 

Prawde mowiac troche dobrego wychowania niektorym mlodym (nie twierdze, ze Jachowi akurat) - faktycznie by sie przydalo.

 

AMI, ja moze przytoczę taki kawał:

Facet z okazji świąt postanowił zaliczyć dobry uczynek i samemu uprać swoje

rzeczy. Wrzuca je do pralki, ale tu zagwozdka. Pyta więc żony:

- Co trzeba ustawić?

- A co masz napisane na koszulce - podpowiada zona.

- "Legia mistrz", ale co to ma do rzeczy?!

 

I to samo ja sie pytam, co to ma do rzeczy? :) piszemy o wychowaniu młodzieży teraz? Naprawdę zobaczcie ten wątek od początku i nie wiem jak to uzasadnić, ze tak naskoczyliscie na Młodego. Niewspółmierna reakcja do "winy" jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu rozgorzała dyskusja i nagonka na Jachu93, że jest leniem i nierobem.

 

Nie - przynajmiej z mojej strony - zupelnie nie o to chodzi. Jeszcze sie w zyciu zreszta napracuje chlopak.

Nie chodzi o lenia i nieroba - tylko szkoda troche, ze wymiekl, zamiast pociagnac moze troche temat i, tak dla przykladu,

zapytac np. czy ktos by mu zwyczajnie pomogl to auto przywiezc do Torunia, a moze potem ogarnac.

 

Jak Carlos powiedzial - byly rozne forumowe akcje - pewnie i w tym przypadku by ludzie pomogli.

 

Zabraklo troche... hmmm... zaparcia w dazeniu do celu. I tyle.

 

-- czwartek, 19 lip 2012, 20:52 --

 

I to samo ja sie pytam, co to ma do rzeczy? :) piszemy o wychowaniu młodzieży teraz?

 

Nie wiem - to Ty zaczales o klanianiu sie sasiadom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to samo ja sie pytam, co to ma do rzeczy? :) piszemy o wychowaniu młodzieży teraz?

 

Nie wiem - to Ty zaczales o klanianiu sie sasiadom.

 

Jesteś przekonany, ze to ja zacząłem chłopaka wychowywać i umoralniac? :)

Zreszta bez sensu bijemy pianę, moze by tak wrzucić wątek na inne tory?

Oferta darowizny jest już nieaktualna, ale moze spróbuj sobie Jachu założyć, ze do końca wakacji uzbierasz 2k. Szukaj w tym czasie wsród znajomych, w ogłoszeniach, wszędzie w sumie - auta za jakiś 1k. A my potem spróbujemy pomoc Ci, przed zakupem, ocenić siły na zamiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytac np. czy ktos by mu zwyczajnie pomogl to auto przywiezc do Torunia, a moze potem ogarnac.

 

Jest takie stare przysłowie: Umiesz liczyć ? Licz na siebie.

 

Kurka, a juz chcialem tez o te kupe dolcow prosic w Internecie :)

 

A kto Ci broni ? Do odważnych świat należy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca wakacji uzbierasz 2k. Szukaj w tym czasie wsród znajomych, w ogłoszeniach, wszędzie w sumie - auta za jakiś 1k. A my potem spróbujemy pomoc Ci, przed zakupem, ocenić siły na zamiary.

 

Jesteś mistrz, serio :lol:

 

Wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać więcej :P

Ale, że co, że drugie auto mają dawać :shock:

Niektórym to się dupach od tego kapitalizmu poprzewracało :!:

Jak tak będziemy dalej robić to komunizmu nie odbudujemy :idea:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o lenia i nieroba - tylko szkoda troche, ze wymiekl, zamiast pociagnac moze troche temat i, tak dla przykladu,

zapytac np. czy ktos by mu zwyczajnie pomogl to auto przywiezc do Torunia, a moze potem ogarnac.

 

To by zaraz przeczytał, że "nie dość, że mu dają to jeszcze niech mu przywiozą i jeszcze naprawią"... z resztą takie teksty w tym wątku już leciały chociaż o to nie prosił :lol:

 

Jachu93, Szukaj czegoś w swoich okolicach w swoim budżecie i małym silnikiem żeby OC Cię nie zrujnowało.

Na darmówki raczej nie licz bo jak sam widzisz więcej z tego problemów niż pożytku.

 

http://otomoto.pl/daewoo-tico-bogato-wy ... 07591.html - też miałem tico :P

http://otomoto.pl/ford-fiesta-C25171422.html (tu musisz sprawdzić czy korozja numeru nadwozia nie wyżarła bo tak się dzieje w starych fordach)

 

 

 

A może jednak zrzutka?

Na Wełniacza się udało to na Jachu też się może uda?

 

1. pablonas - 100 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebo, to nie jest pod prąd. Tyś młody Forumowicz to nie wiesz. Była kiedyś taka zrzutka dla Wełniacza. Zebraliśmy część kasy na Imprezę GL. Chłop teraz śmiga GTkiem 8)

viewtopic.php?f=1&t=128704&start=0&hilit=zrzuta+we%C5%82niacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...