Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Odbiłem sobie trochę zeszły weekend i miło spędziłem wieczór ze znajomymi. Do miasta musiałem dojechać samochodem i nie mogłem w pełni się zrelaksować, ale przynajmniej walnąłem pięknego boka na Marszałkowskiej pod Chłopskim Jadłem. Później poślizgałem się na Bemowie i mogę uznać dzień za co najmniej udany.

Tak więc upaliłem trochę samochodzik (trzym się Dziadku...) teraz mogę klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z troche innej beczki - zaobserwowaliscie u siebie wplyw sluchanej w danej chwili muzyki na styl jazdy ?? U mnie zauwazyla to zona... z bardzo spokojnego ( np. Chris DeBurgh - Lady In Red ) przeistaczam sie w agrsywnego :twisted: ( np. Survivor - Eye Of The Tiger ) tez tak macie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w swoim samochodzie muszę ostro podkręcić volume żeby coś w ogóle usłyszeć i żeby się skupić na radiu/RM/CD to raczej zwalniam albo przynajmniej zmniejszam obroty.

A jeśli mój styl jazdy staje się agresywny to tylko na skutek innych jełopów na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein to chyba nie ta sama "doomowka" w ktora gralem jakies 10 lat temu ?? :lol:

 

To nie tak.... to nie jest taka "Doomówka" to od Wolfensteina WSZYSTKO się zaczęło...heh

 

Dokładnie tak było, a ja miałem na myśli "Return to Castle Wolfenstein".

 

Czas na nocnych marków...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak zwylke pracuje.... pracuje i pracuje :)

Qrcze ja też - ale chyba czas na drzemkę bo jutro (sorrry dzisiaj) muszę wstać przed 7:00, czyli niecałe 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...