Jump to content

Rajd San Remo


555

Czy przyznać Siwemu odmienno ksywe za wybitne osiongnięcia  

11 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Troche czasu minelo od ostatniej eliminacji MS, wiec pora sie przebudzic. Dzisiaj odbyl sie juz odcinek testowy, wygral go Marko Martin, a drugi byl Peter Solberg, ktory startowal na nowym zawieszeniu i oponach (mam nadzieje w szczegolnosci do opon, ze teraz nie beda za bardzo odbiegac od tych spod znaku Michelina). Jak powiedzial Solberg jest bardzo zadowolony z nowinek co cieszy. Jak wiadomo w tym rajdzie, az do roku 2006 nie ujzymy jednego z zespolow fabrycznych-Hyundaia.

Moje przewidywania na koncowa klasyfikacje to: 1. Loeb 2.Panizzi 3. Solberg 8)

 

 

 

diapo_004.jpg

 

 

diapo_010.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i jak mozna bylo sie spodziewac po I dniu prowadzi Loeb, 32 sek. traci do niego Martin a trzeci jest Gronholm. Subaraki dosyc daleko: Solberg 8, Makinen 9, a 10 jest dopiero lider MS - Burns...Relacja z I etapu dzis o 00:00 na Eurosporcie.

 

 

diapo_111.jpg

Link to comment
Share on other sites

....no i po solbergu, nie dopchal chlopak auta do serwisu po ostatnim oesie, to juz chyba koniec marzen o tytule mistrza swiata..........

 

:cry::cry::cry:

 

:shock: Ale lipa poprostu :( , a tak liczylem na Solberga. Trudno sie mowi, nastepnym razem bedzie lepiej :!: .

 

 

SUBARU OGNIA !!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie było dane Solbergowi powalczyć na nowym zawiasie, a myślę, że każdy kolejny kilometr na asfalcie byłby dobrą przepustką do tytułu MŚ (przed kierowcami jeszcze 2 rajdy asfaltowe). Pięnie pomyka Martin i oczywiście Loeb, rozczarowuje Panizzi (chyba niedoinwestowany Peugeot) nie mówiąc już o Burnsie... Zapowiada się więc interesująca końcówka MŚ.

 

A jeśli chodzi o Hyundaie to niestety za wszystkim stoi kasa. Otóż Hyundai Motors nie doszło do porozumienia z MSD (przygotowują Hyundaie do rajdów) i skutkiem czego powstał między jednymi i drugimi konflikt no i Hultaje zniknęły z tras... Powrócą dopiero w 2006 roku, a jeśli nawiąże się nić porozumienia, może powrócą jeszcze na ostatnie rajdy tego sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...