Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co wiadomo, że z z Mirko Bortolottim i Andreą Caldarellim wystartuje w Daytona 24h w Huracanie GT3.

 

 

W dniu 16.11.2022 o 20:01, -=nikon=- napisał(a):

A coś o planach Piekarzy wiesz?

Nic poza ogólnie dostepnym info. Na pewno Michelin Le Mans Cup, ELMS i WEC. Do WEC chyba były przymiarki na 2 auta, ale z tego co czytałem to raczej się to nie uda. Co do składów, póki co nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bosman napisał(a):

Ostatnio w wywiadzie z Sokolim Okiem pierwszy raz od dawna cos o rajdach wspominał.

Oby to był jakiś rzeczywisty scenariusz, choć to są nasze marzenia, a jego rzeczywistość jest gdzieś pomiędzy budżetem Orlenu a poważnym LMDh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, WRC fan napisał(a):

Jakby ktoś nie chciał czekać na Cadillaca i Porsche az do startu sezonu WEC, to w ten weekend mamy 24h of Daytona (LMDh Acury i BMW też tam będą) ;)

Mnie nadal zastanawia BMW czemu nie WEC no czemu...

 

A tymczasem:
 

rk.jpg

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WRC fan napisał(a):

Będą z WRT od 2024. Patrząc na ich formę przed Rolex24, to może nawet lepiej, że na razie ich nie ma w WEC.

To że od 2024 to wiem ;) A fakt forma nie jest fenomenalna byle by się nie skończyła jak kiedyś w GTE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już oficjalnie:

https://sportscar365.com/lemans/wec/kubica-deletraz-return-to-wrt-after-season-with-prema/

 

PS. Deletraz pięknie pokazał jak się układa puzzle - w 2023 pojedzie: WEC z WRT, ELMS z Racing Team Turkey, rundy sprinterskie IMSA z Tower Motorsport i rundy długodystansowe IMSA w Acurze GTP od Wayne Taylor Racing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, WRC fan napisał(a):

I już oficjalnie:

https://sportscar365.com/lemans/wec/kubica-deletraz-return-to-wrt-after-season-with-prema/

 

PS. Deletraz pięknie pokazał jak się układa puzzle - w 2023 pojedzie: WEC z WRT, ELMS z Racing Team Turkey, rundy sprinterskie IMSA z Tower Motorsport i rundy długodystansowe IMSA w Acurze GTP od Wayne Taylor Racing. 

 LD ma sezon dopięty pięknie trzeba mu to przyznać. Teraz zostaje czekać na 2024 i BMW i podejście WRT do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...