Skocz do zawartości

24 Heures du Mans i inne wyścigi długodystansowe


elmo

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, WRC fan napisał:

Przy tak mocnej i zbitej stawce współczesne wyścigi długodystansowe to tak na prawdę wielogodzinne sprinty.

To prawda, nie wiem czy tylko ja mam wrażenie że Prema stoi w miejscu i niby widomo co dalej ale nie do końca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, WRC fan napisał:

Przy tak mocnej i zbitej stawce współczesne wyścigi długodystansowe to tak na prawdę wielogodzinne sprinty.

 

Dokładnie i w punkt! Dlatego takie 6h to jak pół litra dla Polaka ...od 12h zaczyna się jakakolwiek zabawa, a dopiero 24h daje pełen obraz sytuacji. Fajnie byłoby gdyby w sezonie było nieco więcej wyścigów 24h :rolleyes:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

Dokładnie i w punkt! Dlatego takie 6h to jak pół litra dla Polaka ...od 12h zaczyna się jakakolwiek zabawa, a dopiero 24h daje pełen obraz sytuacji. Fajnie byłoby gdyby w sezonie było nieco więcej wyścigów 24h :rolleyes:

Są inne wyścigi 24h niestety w WEC raczej szybko się nie doczekamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, -=nikon=- napisał:

Włącz sobie końcówkę wyścigu walkę Piekarze vs. Prema. 

 

Świetne!

Kto wie jakby zakończyła się ta walka gdyby nie tłok na torze, przez któy musieli się przebijać. Szkoda też, że realizator nie pokazał momentu kiedy "piekarze" w LMP2 wyprzedzali swoje LMP3 ...a zwłaszcza jak wyglądało to wyprzedzanie numeru 13 przez Premę ;)

Teraz została Portugalia i jak to powiedzieli komentatorzy to może być prawdziwy rollercoaster :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cytując klasyka dla Piekarzy "Cały misterny plan w p......"

Dobry wyścig jak i cały sezon. Ostania zjazd w LMP3 na porodzeniu które dawało Mistrza i stało się to:
 

 

Ale Piekarze udowodnili chyba wszystkim w tym roku że idą w dobrą stronę i stają się ekipą kompletną. 

  • Super! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, -=nikon=- napisał:

Cytując klasyka dla Piekarzy "Cały misterny plan w p......"

Dobry wyścig jak i cały sezon. Ostania zjazd w LMP3 na porodzeniu które dawało Mistrza i stało się to:
 

 

Ale Piekarze udowodnili chyba wszystkim w tym roku że idą w dobrą stronę i stają się ekipą kompletną. 

 

Widziałem to! Porażka!

Ale w rzeczy samej Intereuropol jest zespołem kompletnym ...oni skończyli fazę nauki, teraz korzystają z własnych doświadczeń, analizuja. Fajnie...polski team :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2022 o 21:12, Neutrino33 napisał:

 

Widziałem to! Porażka!

Ale w rzeczy samej Intereuropol jest zespołem kompletnym ...oni skończyli fazę nauki, teraz korzystają z własnych doświadczeń, analizuja. Fajnie...polski team :drinks:

Widok był straszny ale takie są wyścigi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie. Niby kierowcy mają być z rodziny Ferrari (prema zdaje się też się tu wlicza). @WRC fanmasz jakieś przecieki czy własne przemyślenia czy jest tam miejsce dla RK ?

Inna sprawa to czy wsiadanie do tak świeżego auta który może być narażony na choroby wieku dziecięcego to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pablonas napisał:

No właśnie. Niby kierowcy mają być z rodziny Ferrari (prema zdaje się też się tu wlicza). @WRC fanmasz jakieś przecieki czy własne przemyślenia czy jest tam miejsce dla RK ?

Inna sprawa to czy wsiadanie do tak świeżego auta który może być narażony na choroby wieku dziecięcego to dobry pomysł.

Plotek co do składu jest od groma. Z RK nadal jest problem że chyba do końca nie wie czego sam chce. Bo WEC w TOPIe to praca na pełen etat i nie da sie tego połączyć na pewno z rolą 3 w F1. Sam w którym wywiadzie o tym mówił zresztą.  
Szkoda że czerwonych nie zobaczymy w ostatnim wyścigu sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...