Skocz do zawartości

Rozmowy okołoplejadowe


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • cybel

    2788

  • Rozrabiara

    2559

  • bakum

    1737

  • Aga

    1661

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też jestem za

ZA rowerkami i ZA zadaniami dodatkowymi i ZA zwiedzaniem okolicy
na turystycznej :twisted::mrgreen:

 

Rowerki na zaliczenie dla rozluźnienia OK, ale odliczanie 30s za niezaliczone zadania dodatkowe to kiepska opcja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

precz z rowerkami z szosowej :evil:

 

3. Dłuższe próby na szosowej, zniesienie reżimu PKC-owego ! zdecydowanie bo i tak nawet ludzie na PKC nie maja o tym pojęcia :idea:

4. Jeden wielki hotel dla wszystkich, jakby się dało.

+

5. Jeden dzień dla szosowej i terenowej w jednym miejscu z dużą ilością prób - bez dojazdówek, drugi dzień luźniejszy z przewietrzeniem na dojazdówkach

7. Próba Polonezem na wszystkich trasach :twisted:

 

Przy okazji: komu sie podoba jakis pomysl, niech dopisuje plusika -> "+"

 

Jak najbardziej.

Punkt: 3 - zgadzam się.

Punkt 4 - dobrze by było.

Punkt 5 - tak. O ile to mozliwe. Dojazdówki zawsze sa, ale w tym roku to były na zmęczenie siedzenia.

Punkt 7 - może być, była fajna.

 

W terenowej, kiedyś, ciekawa była próba na przejazd z bardzo małą prędkością.

W terenowej według mnie powinny być taryfy 150% i 200% do najgorszego czasu. Bo jesli ktoś, pomału jak ja, ale się wygrzebie i dojedzie do mety, to jest lepszy niż ten co na początku rezygnuje z próby.

 

 

Pzdr

SJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdówki zawsze sa, ale w tym roku to były na zmęczenie siedzenia.

 

to chyba nie byłeś rok temu 350km pierwszego dnia :idea:

 

co to PKC-y to powinny być ale dobrze wyliczone :roll: natomiast jeśli z jakiegoś powodu (niezależny od załóg: korki w mieście, jakiś zator na drodze itp) na dany PKC spóźnia się więcej niż 50% załóg to wtedy ten konkretny powinien zostać anulowany wpisany nowy czas dla załóg i na następnym znowu jedziemy zgodnie z czasami.

drugi dzień w tym roku był dobrze zaplanowany 8) i spóźnienia były sporadyczne gdy ktoś ewidentnie się zgubił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewam się, bo to jest nierealne, że SIP zrobi koszulki z nickami, ale wystarczy że przygotujemy naklejki dla siebie i problem z głowy. 1 min roboty i mamy nicki na zlotowych koszulkach :twisted:

 

Dobrze, tanio i z rozsądkiem :idea:

Ale pomysł Kolegi Cichaczu jest wart zastanowienia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewam się, bo to jest nierealne, że SIP zrobi koszulki z nickami, ale wystarczy że przygotujemy naklejki dla siebie i problem z głowy. 1 min roboty i mamy nicki na zlotowych koszulkach :twisted:

 

Dobrze, tanio i z rozsądkiem :idea:

Ale pomysł Kolegi Cichaczu jest wart zastanowienia 8)

Może karty :?

bw2.jpg

:mrgreen::mrgreen:

 

Ja miałem koszulkę z nickiem, czy ktoś z tego skorzystał :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdówki zawsze sa, ale w tym roku to były na zmęczenie siedzenia.

 

to chyba nie byłeś rok temu 350km pierwszego dnia :idea:

 

 

W 2011 nie byłem.

 

co to PKC-y to powinny być ale dobrze wyliczone :roll: natomiast jeśli z jakiegoś powodu (niezależny od załóg: korki w mieście, jakiś zator na drodze itp) na dany PKC spóźnia się więcej niż 50% załóg to wtedy ten konkretny powinien zostać anulowany wpisany nowy czas dla załóg i na następnym znowu jedziemy zgodnie z czasami.

drugi dzień w tym roku był dobrze zaplanowany 8) i spóźnienia były sporadyczne gdy ktoś ewidentnie się zgubił

 

Albo jesli nie sprawdził (tak jak my), że dostal książkę turystyczno-terenowa zamiast terenowej. I się dziwił, że po kateringu jedzie zygzakiem przez Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 6 nie jest to najistotniejsze, możemy zrezygnować z nagród za wygranie w Outlaw w zamian za wyczytanie i symboliczny dzbanek dla pierwszej trójki.

Ale jeśli Dyrekcja się uprze i te nagrody już musza być to oczywiście Codrive z Wojtkiem/Kamilem byłby najlepszym prezentem

 

 

Popieram 8) Co by sie nie dzialo na X edycji bede na sto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista pomysłów na X Zlot Plejad

 

1. Siemanko startuje NA - wiemy już, że Wojtek bez problemu objeżdża nasze orły z +400, ciekawe jak wypadłby w takim np. Legasiu dieslu albo lepiej Imprezie 2.0

2. Gościnny udział osób związanych z marką Subaru: Hooołeeek, Kuzaj itp itd dopisywać vip-y

+

3. Dłuższe próby na szosowej, zniesienie reżimu PKC-owego

4. Jeden wielki hotel dla wszystkich, jakby się dało.

+

5. Jeden dzień dla szosowej i terenowej w jednym miejscu z dużą ilością prób - bez dojazdówek, drugi dzień luźniejszy z przewietrzeniem na dojazdówkach

6. Wartościowe nagrody serwisowe lub części za I, II i III miejsce

7. Próba Polonezem na wszystkich trasach

8. Próby "rowerowe" na turystycznej - w tym roku nic nie było

9. Polskie premiery nowych samochodów na Plejadach (Nowa Impreza?)

 

Zdecydowanie podpisuje się pod 2,3,4,7

 

Ad 1 wolę jednak rajdówkę na trasie, choć nie mam najmniejszych wątpliwości że Wojtek wklepie nam również prowadząc BRZ :twisted:

 

Ad 5 przez chwilę tez o tym myslałem ale to spowoduje ze w ciągu całego dnia na takim powiedzmy lotnisku/torze, zrobilibyśmy ledwie 3-4 próby, bo na trasie bylaby jedna załoga reszta czeka. Wolę dojazdówki ale możliwie krótkie, jechać 30-40 km żeby zrobić próbę 30 sek trochę irytuje 8)

 

Ad 6 nie jest to najistotniejsze, możemy zrezygnować z nagród za wygranie w Outlaw w zamian za wyczytanie i symboliczny dzbanek dla pierwszej trójki.

Ale jeśli Dyrekcja się uprze i te nagrody już musza być :wink: to oczywiście Codrive z Wojtkiem/Kamilem byłby najlepszym prezentem :!: :!: :!: :mrgreen:

 

Ad 8 jak najmniej rowerków na szosowej lub zaliczanie ich na parkingach obok prób dla frajdy bez brania do wyników, wtedy mogą być w dowolnej ilosci bo to fajnie rozluźnia 8)

Ewentualnie auto na trolejach lub płycie poślizgowej i wtedy jak najbardziej liczony czas bo jest to bardzo szosowa próba :!:

 

Ad 9 niespodzianka z BRZ rewelacja, ale nie wiem czy subaru cos nowego szykuje na kolejny rok

 

Chcę się odnieść do Ad 5: na terenie lotniska w Pile czy też Bednarach czy też na torze w Poznaniu, jest tyle miejsca że można spokojne przygotować 8 do 10 prób w tym 3 do 4 o długości przejazdu do 2 minut. Jestem przekonany iż w przeciągu 6 godzin dałoby się wszystko zamknąć łącznie z cateringiem. Kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca.

Co do nagród to kwestia drugorzędna na pewno ale nie ukrywajmy, że też je doceniamy i chcemy mieć miłą pamiątkę i przez to powracające wspomnienia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...