Skocz do zawartości

Zakup Subaru Imprezy WRX


DanPlut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Okej. Dzięki Panowie, o blow-off zapomnę w takim razie a blow-job wiem, że jest zaje..ty, no ale tu nie otym. Seryjny wydech jest poprostu do bani, tak jak pisze Platon, cisza grobowa a i rudawy też już trochę jest. Kupiłem Subaru dla 4x4 i bulgotu i niestety nic nie słychać :x . Dlatego tak Was męczę o ten wydech. Chciałem iść po kosztach i kupić backboxa, ale chyba muszę uzbierać już na cały układ. Myślę o Magnaflow w Stanch są za w miarę rozsądne pieniądze, ale nie mam jak tego przywieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny transportu zza kałuży czasem są co najmniej niezrozumiałe. Warto szukać w UK choć nie zawsze ma sie fart.

Chciałem kiedyś kupić front lipa do bmw. O ile pamiętam kosztował coś 380 zielonych a z dostawa do mnie krzyknęli mi po przeliczeniu na funty ok 520 :shock: . Powiedziałem grzecznie, że chyba ich pogięło :roll:

Sprowadzając zaś felgi (20" więc nie najlżejsze) zapłaciłem tak mało, że nie pamietam a sprzedawca wystawił jeszcze mniejszą fakturę 8) Nie wiem jak oni to naliczają :roll:

Do kwoty należy sobie jeszcze doliczyć cło i podatek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

Mam dysk zrozumieniem co zakup części za granicą i im są opodatkowane mają wspólnego. Czy wszystko się opodatkowane że jest importowany do Polski?

 

Na przykład, jeśli zamawiam felg z USA za 1000 dolarów, będę musiał zapłacić podatek w Polsce dla nich do polskiego rządu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrmnwrx, z tego co wiem to 23% VAT zapłacisz na pewno, a później zależy od celnika czy opodatkuje to czy nie. A to zależy co jest w środku i ile kosztowało. :roll:

 

To jest nierealne. Dlaczego oni podatek tak dużo? Nie wszystko jest tak drogie cud w Polsce. I na pewno cieszę się, że nie płacę żadnych podatków na wszystko, co jestem przynosząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scrmnwrx, wiec sie zastanów dwa razy czy chcesz wracac do Polski :lol::lol::lol:

 

Teraz nie mam wyboru. Jesteśmy zdecydowanie będzie w Polsce przez co najmniej 6 lat. Po naszych badań ujrzymy, gdzie zaprowadzi nas życie.

 

Z pieniędzy, każdy może żyć wszędzie.

Sto razy bardziej wolałem Twoją łamaną i z błędami polszczyznę niż tą powyżej z translatora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...