Skocz do zawartości

Zakup Subaru Imprezy WRX


DanPlut

Rekomendowane odpowiedzi

scrmnwrx - nie chciałbym być nieuprzejmy, ale zacznij korzystać z jakiegoś "spell checkera". Ja rozumiem, że można nie być biegłym w języku polskim, zwłaszcza nie mając z nim kontaktu na codzień, ale technika teraz na tyle rozwinięta, że będzie Ci komputer sam podpowiadał, gdzie prawdopodobnie popełniasz błąd. Będzie to z korzyścią i dla Ciebie - nauczysz się, i dla naszych oczu.

 

Każdy czasem popełnia błędy - ale nagromadzenie ich w Twoich błędach jest naprawdę "bolesne". A zakładam, że - skoro przyjeżdzasz do Polski podobno - chcesz się nauczyć (poprawnego) języka.

 

AMI misZcz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AMI - tak, jak jestem w domu to urzywam, albo prubuje. Muj ostatni dzien w pracy jest jutro to w domu zaczne urzywac. Nawet na swoim komputerze zmienie jenzyk na Polski zeby mi sam podpowiadal.

 

Problem z Google Translate jest to ze jak ja widze jak nie kiedy przetlumacza, to calkiem zdanie zmienia i krenci i gubi sie to co ja chcialem powiedziec.

 

Przepraszam jeszcze ras za jenzyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, bendzie tera sje usprewiedliwial i koncu nie bendzie

Nie potrzebnie zacząłeś- to już mu było sugerowane :roll:

 

Would you prefer that I write in English? I see your location is listed as being in the UK, perhaps a second residence, but until I start using Polish on a daily basis I can only try to write what I know and how I know it to be, which in all cases is how it sounds. My exposure in Poland to the Polish language will greatly improve my speech and writing. Even after spending 2 weeks in Poland in 2011, my wife recognized that my speech has improved greatly. Until then, I am sorry that my writing skills are sub par.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, bendzie tera sje usprewiedliwial i koncu nie bendzie

Nie potrzebnie zacząłeś- to już mu było sugerowane :roll:

 

Would you prefer that I write in English? I see your location is listed as being in the UK, perhaps a second residence, but until I start using Polish on a daily basis I can only try to write what I know and how I know it to be, which in all cases is how it sounds. My exposure in Poland to the Polish language will greatly improve my speech and writing. Even after spending 2 weeks in Poland in 2011, my wife recognized that my speech has improved greatly. Until then, I am sorry that my writing skills are sub par.

 

I'm not going to write in English as it is a Polish forum.

Po prostu się ucz najlepiej czytając o marce subaru i różnicach między WRX i STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, bendzie tera sje usprewiedliwial i koncu nie bendzie

Nie potrzebnie zacząłeś- to już mu było sugerowane :roll:

 

Would you prefer that I write in English? I see your location is listed as being in the UK, perhaps a second residence, but until I start using Polish on a daily basis I can only try to write what I know and how I know it to be, which in all cases is how it sounds. My exposure in Poland to the Polish language will greatly improve my speech and writing. Even after spending 2 weeks in Poland in 2011, my wife recognized that my speech has improved greatly. Until then, I am sorry that my writing skills are sub par.

 

I'm not going to write in English as it is a Polish forum.

Po prostu się ucz najlepiej czytając o marce subaru i różnicach między WRX i STI

 

I have been reading, primarily on NASIOC. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Google Translate jest to ze jak ja widze jak nie kiedy przetlumacza, to calkiem zdanie zmienia i krenci i gubi sie to co ja chcialem powiedziec.

 

 

I Google translate tłumaczy na polski przy pomocy słów jak: urzywa, ras, krenci itp. itd.? :) No to daleka droga przed "guglami" jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopy :twisted: Dajcie na luz. Wiadomo, że WRX nie ma porównania do STI i basta. Kupiłem WRX i zdaję sobie sprawę z konsekwencji, ale napewno STI jeszcze kiedyś przutulę. Narazie się pytam gdzie i skąd mogą kupić fajny wydech do mojego sedana za rozsądne pieniądze- bo to mnie uszczęśliswi w 100% no i może blow-off naprawdę on tak źle wpływa na stan auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DanPlut, a po diabła Ci blow-off? Zainwestuj lepiej w blow job :wink: :mrgreen:

 

jak zainwestuj?! :shock:

 

no w sumie masz rację, może się zwrócić... ale to inwestorce raczej... a może... a nieważne...

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

 

a co do BOVa, to ja bym odpuścił.

prócz efektów akustycznych moze (nie musi) powodowac różne różności, których zasadniczo lepiej unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do BOVa, to ja bym odpuścił.

 

czasem...inwestując w blow offa...można cos wyrwać "na rajdowca" i w gratisie dostać blow joba. Transakcja wiązana :mrgreen:

 

reasumując, lepszy blow job w aucie, niż panew na drzewie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...