Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

QbaqBA, wlasnie oblalem, ale nikt nie musi o tym wiedziec.

 

koperta ci nie wyszła czy ręczny nie zadziałał na nawrocie na 3 :shock: :wink:

Poważnie to jak wygląda taki egz?

 

Mi tez pktów zostało na jeden strzał, a ponieważ są świeżutkie jak bułeczki to mam pewne obawy czy wystrzymam w subaraku do pierwszego kasowanka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krasnoludki też wierzysz?

 

a co, nie ma krasnych ludków...? :cry: :sad: a to kicha..... :shock:

 

[ Dodano: Czw Gru 10, 2009 1:15 pm ]

to co mi zeżera paliwo w moim aucie...?

 

[ Dodano: Czw Gru 10, 2009 1:15 pm ]

na jednej nodze do WORD-u

 

Dyzio, dalej kłopoty z nogą? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QbaqBA napisał/a:

Simon napisał/a:

Wynik starcia Policja kontra Simon chwilowo bez prawa jazdy: 0:2

 

 

czy nie jest tak, ze nawet jezeli straciles prawo jazdy za pkt, to do momentu AZ NIE OBLEJESZ EGZAMINU mozesz normalnie jezdzic?

 

 

:shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

W krasnoludki też wierzysz? :mrgreen:

 

nie rozumiem pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem na co liczycie mając kilkanaście punktów (tak pod 20) leciał bym na jednej nodze do WORD-u i na pogawędkę!

 

 

No i co to da? Jak masz 21-22, to nawet jak Ci skasują 6 to można od razu 10 złapać. To już lepiej/taniej w sumie/szybciej wychodzi egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem na co liczycie mając kilkanaście punktów (tak pod 20) leciał bym na jednej nodze do WORD-u i na pogawędkę!

 

Mialem 6 pkt, nigdy nie przekroczylem wiecej niz 8-10 na rok. No i pech chcial, ze majac tych 6 pkt na koncie pojechalo za mna kino na kolkach, dostalem 19 i bylo game over.

 

Beben, :arrow: PW

 

hannibal, nie, oni mnie prowokowali, a ja sie na szczescie nie dalem, bo jakbym ich wciagnal nosem w tej skodzie, to napewno chcieliby zobaczyc moje prawko, ktorego chwilowo nie mam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBA może, to policja pozazdrościła :twisted:

 

Czy ja wygladam jak Weronika Marczuk-Pazera :?: :?: :?: :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(no moze troche, jak zaloze kominiarke) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą to baaaardzo ciekawe zachowanie policji....podżeganie do wykroczenia....hmmm :evil:

Eeee tam, już kilka razy było na forum, że okazali się jajcarzami, podpuszczali forumowiczów żeby sprawdzić auto ale nie dawali mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem 18 pkt.

Jeździłem grzecznie jak cholera - na tempomacie coby się nie zapomnieć :mrgreen:

 

No i jadę - 2 w nocy, ciemno i głucho. Do czasu.

Lekki zjazd w dół, już widać koniec terenu zabudowanego. Ale nie dla mnie, bo tempomat nie zadziałał i wyprzedziłem ciężarówkę :mrgreen:

 

Jak mnie pan zatrzymał to mówie, że mam 18pkt a on proponuje kolejne 9 bo za prędkość i wyprzedziłem na zakazie (choć linia była przerywana to był znak, którego nie zobaczyłem bo zacząłem już wyprzedzać).

 

I mówie, że pan nie może mi dać 9 bo stracę prawko. I pan policjant nie dał - dostałem 1 punkt.

Teraz już mi się dużo skasowało - mam koło 10.

 

Na zdjęcie 6pkt nie poszedłem bo to wiele nie zmienia a i egzamin tańszy. Kupiłem CB.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to wiele nie zmienia a i egzamin tańszy

 

Moze i tanszy, ale jak trafisz na takiego dziada borowego jaki trafil sie mnie, to robi sie po prostu upierdliwie i meczaco. :???:

 

Tak, ale owa pogadanka zdejmuje Ci tylko 6 pkt. a po zdanym egzaminie masz czyste konto.

Wiec jeśli ktoś nie zarabia na życie samochodem to uważam, że nie ma powodu, żeby się spinał i latał na pogadankę i prezentację zdjęć z wypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wracając GLem ze Szczytna do Olsztyna na prostej doszedł mnie jakiś Opel... dalej sunąłem tą 100 i zerknąłem tylko czy to aby nie policja bo zbliżaliśmy się do partii zakrętów, które są dosyć fajne na tej trasie :twisted: Jechałem swoje po tych zakrętach a Opel znikał i znikał :mrgreen: Za zakrętami prosta i widzę, że mistrz prostej się napina ale znowu zakręty i znowu lańsko :mrgreen: Potem długa prosta i poszedł na złamanie karku :shock: Znowu zakręty :mrgreen: gość mi mrugnął i mnie puścił a na światłach w Olsztynie stał koło mnie i głowę dziwnie miał spuszczoną i minę :neutral: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...