Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Skopiowane wpisy z TurboKillers.com z ich Konfesjonału. Aż mi się nie chce wierzyć, że te miksery są w stanie oyebać STi (bo WRX to mooooże jeszcze..) :razz:

 

1."Oprocz tego ze były znowu zawijasy gdzie mi uciekał (ale specjalnie go nie goniłem bo szkoda auta) wylecieliśmy wkoncu na głowną szeroką droge min. 11km prawie proste z lekkimi łukami - pech chciał ze go coś zatrzymało i na ów głownej drodze byłem za nim,jak zawalidroga wreszcie dała się nam wyprzedzić zaczeła sie jazda od 140 do 200 - nie odstąpiłem go ani na krok - zderzak w zderzak , potem był lekki hebel , wyprzedzanie czegoś , łuk i prosta - obaj wyszliśmy na prosta po 160km/h i dzida - była jazda na max pełne skupienie ale no poprostu nissan okazał sie autem szybszym - około 10 sek trwał sam manewr wyprzedzenia kolegi i byłem pierwszy , potem było hamowanko niewiem gdzieś może 120 km/h (leciałem z 4 ki) i wyprzedzam jakis woz a on za mną , chowam sie na swoj pas - a on zostaje i bierze mnie (byłem na 4) dojechał może do moich drzwi (w kazdym razie kontem oka go widziałem) i powoli zaczoł tracić o 1 długość do konca 4 (tak pi razy drzwi ze 190 bo nie ciągłem do odcinki) , jak zapiołem 5 to juz wogole odjechałem mu naprawde sporo byłem tak zajarany całą sprawą że zgadnijcie kiedy rozum wrócił ? jak sie okazało ze mam na 5 biegu nieco ponad 7200 a pretkościomiesz juz sie dawno skończył.

Na miejscu sie dowiedziałem ze pan walił cały czas maxem i jechał 240km/h a ja znikałem (nie był zadowolony)

Ciekawi was penie co to za auto - no wiedz Subaru Impreza WRX 2002r - i niech nikt nie kopci mi ze s13 to syf"

 

2. "pare miechow temu w lutym jak mialem tylko wydech zrobiony w s14 zrobilem STI rocznik 2003 bodajze. (ciekawsza historia)

jade sobie spokojnie o 22, do dziewczyny, piwka w bagazniku, lans bans bez radia :D , 70 lewym pasem bo na prawym dziury :)

a tu nagle kolo mnie przelatuje prawym STI tak ze 120 i leeeeeci. ja mysle ocho fajne auto a ze silnik zimny to go zlalem ostro i pykam dalej 70/h :D .

skrecilem gdzie trzeba, dluga prosta i ci widze? STI gdzies zniknelo na moment i wyjezdza z osiedla kolo mnie i jedzie w ta sama strone. no to ja juz ostro zadowolony ze juz sie nagrzal zlom to poszalec mozna :) . dojechalismy do swiatel, kierownik STI wiozl jakas blędynę wiec ryknalem wydechem zeby go upewnic o zamiarach :D . choinka i ogien: na 1 mnie odszedl 2 dlugosci bo nie mialem trakcji na starych gumach :/ a potem ja 2, 3 - 160 juz lece i rowno idziemy. slyszalem tylko wypruwane zyly z boxera w subarce. zapialem 4 lecimy juz ostra faja pod 200 i jestem 3/4 dlugosci przed nim. potem zwolnilem, swiatla i te sprawy. z kolejnych swiatel znowu byl ogien i to samo :D znow dostal niecala dlugosc :D

ale kierowca to byl jakis bur straszny bo nawet sie nie popatrzyl tylko zapierdzial i skrecil potem w inna ulice :P

wstyd mu bylo przed blędyną :D :D"

 

3. "A co do Subrau STI,to opowiem pewna historie;d

Pewnej pieknej slonecznej soboty jade sobie przez miasto i mijam mojego szefa w Subaru STI(silnik 2.5 chyba 2006r), ten do mnie dzwoni zebym podjechal pod firme,.....bla bla bla i wkoncu wyszlo na to ze pojechalismy na swiatla na dwupasmowke sie poscigac :D .

Nie ruszalismy z miejsca bo nie bylo na to warunkow,ale gdzies tak od polowy 2 biegu.

Dodam ze mialem wydmuchana uszczelke kolektor-turbo .

Pierwsza proba,bylo kilka lukow po drodze,ale subarak nie mogl mnie dojsc,wiec zwolnilem i poczekalem na niego

Druga proba-gdzies od 100km do jakis 240 z dohamowaniem do swiatel.

Ja juz sie zatrzymalem a subaraka dalej niema :D

Subaru zostalo dosyc daleko w tyle :D :D :D

Szef otwiera szybke i mowi"no młody w sumie osiagi porownywalne "

Wyplacic szefa 17letnim nissanem z wydmuchana uszcelka-bezcenne :D

Oczywiscie jechalem S13-na hamowni pokazalo mi 179kucyków :)"

 

4. "Subaru WRX to najnowsze na poznanskich rejestracjach jechało przede mna no i koles jak mnie zlukal w lusterku odrazu w pedal przycisnoł :P Wiec ja redukcja i za nim...powiem wam tak jak na moja seryjna S13 bez grzebania to dawałem sobie rade,koles nie mogl mnie na prostej odejsc,roznica byla doslownie kilka metrow...Ale niestety wyprzedzic jego nie mogłem brakowalo mocy,ale zdziwiłem sie tym faktem,ze koles nie mogl mi za chiny odjechac:)Ciekawe co by bylo jakbym mial Turbinke T28RS ico by sie działo ;) Niech kill zyje z wami :)Pozdrawiam "

 

Jakby ktoś miał ochotę skomentować, czy coś... :mrgreen:

http://turbokillers.com/topics13/wszyst ... -vt247.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to typowe street race...

 

na 1 mnie odszedl 2 dlugosci bo nie mialem trakcji na starych gumach :/ a potem ja 2, 3 - 160 juz lece i rowno idziemy

 

taaa a potem gumy odmłodniały i trakcja wróciła.. gratulacje :mrgreen:

 

a tak w ogóle to gdzie oni tak ciągle to 200 osiągają? jak są światła to w mieście? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było latem, sobota może niedziela, z żono swojo, jechałem do miasta na jakiś obiadek. Na Żoliborzu na światłach stanął obok mnie kolo parchowatą Hondą CRX. Miał urody przecudnej dresik i kaszkiecik też miał :wink: , a z rury popiardywało mu, a właściwie Hondzie basowo. Wiedziałem, że będzie chciał się sprawdzać. Nie potraktowałem go poważnie, skrzynia w pozycji D a nie na 3, nawet na POWER nie przestawiłem wiadomego przycisku. Światła żółte, on rusza, ja czekam, trzeba dać małolatowi fory, światła zielone, opór decha, dmucham go jak chcę, tyle, że w pewnym momencie automat wrzuca 4 biegi i ......... dupsko do dzisiaj mnie boli :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... dupsko do dzisiaj mnie boli :cry:

 

tzn. zona sie zdenerwowala ? :>

 

[ Dodano: Sob Lis 14, 2009 4:15 pm ]

4. "Subaru WRX to najnowsze na poznanskich rejestracjach jechało przede mna no i koles jak mnie zlukal w lusterku odrazu w pedal przycisnoł :P Wiec ja redukcja i za nim...powiem wam tak jak na moja seryjna S13 bez grzebania to dawałem sobie rade,koles nie mogl mnie na prostej odejsc,roznica byla doslownie kilka metrow...Ale niestety wyprzedzic jego nie mogłem brakowalo mocy,ale zdziwiłem sie tym faktem,ze koles nie mogl mi za chiny odjechac:)Ciekawe co by bylo jakbym mial Turbinke T28RS ico by sie działo ;) Niech kill zyje z wami :)Pozdrawiam "

 

to byl na pewno black adder PKociala, wiedzialem, ze przereklamowany :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob Lis 14, 2009 10:48 pm ]

A w ogóle to jakimi oni tymi nyssanami jeżdżą??? 170 koni i łyka wrx'a to chyba nic nie waży...

 

S14 ma 200 kucy i jest prawie 100kg lzejszy od WRXa. Przy starcie pewnie straci troche na trakcji, ale pozniej kto wie czy nie nadrobi, zwlaszcza ze polowa mocy nie idzie na ruszanie napedu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...