Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

tomekg, znowu jakieś bzdety piszesz.

 

Po pierwsze:

 

STi z zasady jest szybsze niż EVO VII. Nawet, jeśli to EVO ma pińcet koni.

 

Po prostu - widocznie tym razem Ty jechałeś "z dupą" (co politycznie i sprytnie pominąłeś w tym poście) i puściłeś oczko do właściciela owego wspaniałego samochodu, z równie dobrze brzmiącym wydechem Devila.

A tamten wyścig, ten poprzedni, był normalny. Bez żadnych ustępstw. Na dodatek masz szczęście, że Cię nie wciągnął wydech subaraka... (chociaż to EVO bardziej jak odkurzacz brzmi...).

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, znowu jakieś bzdety piszesz.

 

Po pierwsze:

 

STi z zasady jest szybsze niż EVO VII. Nawet, jeśli to EVO ma pińcet koni.

 

Po prostu - widocznie tym razem Ty jechałeś "z dupą" (co politycznie i sprytnie pominąłeś w tym poście) i puściłeś oczko do właściciela owego wspaniałego samochodu, z równie dobrze brzmiącym wydechem Devila.

A tamten wyścig, ten poprzedni, był normalny. Bez żadnych ustępstw. Na dodatek masz szczęście, że Cię nie wciągnął wydech subaraka... (chociaż to EVO bardziej jak odkurzacz brzmi...).

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Dlaczego Ci wszyscy szosowi wymiatacze nie przyjadą np. na Plejady... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, przyznam, że postawa godna podziwu :)

 

 

co tu jest godne podziwu? dla CC i SC sa zloty centomania.pl, sej pojawil sie tylko dlatego ze Intaka sprzet nie zostal w terminie poskladany a dla wlasciciela Subaru nie pojawic sie na zlocie ukochanym sprzetem to nie jest nic milego.

poszczescilo nam sie na probach i tyle. mam nadzieje ze za rok odpali mi po maksie i wpadne czym trzeba, a jezeli nie to przyjade w roli uczestnika obserwatora, bo oposcic taka impreze jest niewybaczalne

 

 

chojny, ja tam wychodzę z założenie że trzeba Subarakom dać okazję do porównania się z innymi. Mam nadzieję że za rok będę Fordem

 

 

ja mam nadzieje ze moj tekst na temat Fordow, na probie z cofaniem Cie nie urazil.

jestem ciekaw jak wypadnie konfrontacja Coswotrth'a z Imprezami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666, żaden skromniś. Nic nie pokazałem w tym roku, a żeby zamieszać coś w klasie turbo to trzeba naprawdę pojechać szybko i bezbłędnie.

 

Nie mów. Byłeś trzeci. Za rok na swoim sprzęcie widzę Cię na 1 albo 2 miejscu.

 

 

PS. Albo mi się wydaje, albo byłeś kiedyś ze swoim Fordem w TVN Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów. Byłeś trzeci. Za rok na swoim sprzęcie widzę Cię na 1 albo 2 miejscu.

 

 

W zeszłym roku nie było tak różowo...

 

 

PS. Albo mi się wydaje, albo byłeś kiedyś ze swoim Fordem w TVN Turbo.

 

Byłeś, ja gadałem a Dżanek upalał między Tirami LOL (żałuj że nie widziałeś miny kamerzysty TVNu jak przejechał bokiem między dwoma Żukami ;-) - niestety nie mogli tego dać w TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, no bo w sumie tegoroczna klasa wolnossąca została zdominowana przez dwa małe, zwinne ale szybkie autka :) Daje to do myślenia, co może stać się w przyszyłym roku, kiedy to na zlot subaru przyjadą subaru... ciągnąc na lawetach wszelekim maści kaszle, seje i cieniasy, bo duch walki w uczestnikach był ogormny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko to co poszło w TVNie, to mogę podesłać.

 

 

to ja poprosze na chojny@poczta.fm mail do 10MB, jak bedziesz mial chwile oczywiscie :wink:

 

 

 

chojny, no bo w sumie tegoroczna klasa wolnossąca została zdominowana przez dwa małe, zwinne ale szybkie autka :) Daje to do myślenia, co może stać się w przyszyłym roku, kiedy to na zlot subaru przyjadą subaru... ciągnąc na lawetach wszelekim maści kaszle, seje i cieniasy, bo duch walki w uczestnikach był ogormny :)

 

 

no doslownie i datego uwazam ze klasyfikowane powiny byc tylko pojazdy marki zlotu, reszta w klasie open w celach porownawczych, w sumie chyba przyznasz ze nie po to klient wydaje 160 tysi na STI aby go porobilo padlo za 5k, nie jest to dobre z marketingowego punktu widzenia, zlot ma umacniac w wlascicielach wiare ze wydali swoje ciezko zapracowane pieniadze w najlepszy z mozliwych sposobow, oraz nabyty przez nich produkt jest najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...