Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, nie mogłem sobie odpuścić. Na światłach stanął obok mnie kumpel i bardzo mnie prowokował swoim Passatem 1.6.... A że był z Niemiec to musiałem mu pokazać że ich Aryjska rasa + ich wybitne samochody nie zawsze muszą być najlepsze :P:P

 

Jego Passat 1.6 manual vs. mój OBK 2.5 AT.....

 

Wiem że z góry nie miał szans, ale jaka okazja by się nie trafiła żeby skopać Niemca to i tak sobie nie odpuszczę ;]

 

Biedny bardzo się szarpał ze swoim manualem próbując dobrze wyczuć trakcje podczas gdy ja poprostu wcisnąłem gaz. Nawet na tryb sport nie zmieniłem i klimatyzacji nie wyłączyłem :P ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh te automaty... wciskasz gaz i jedziesz :twisted:
jest to po części piękne jak się jest leniwym :P - tylko żeby nie było że wolę automaty. Owszem przyzwyczaiłem się do niego i nie zmienił bym na manuala w samochodzie do użyyku codziennego. Ale gdybym miał brać auto dla funu to nigdy w życiu :P

 

patriota ?

 

Jak najbardziej :P ;]

 

BTW trochę offtop ale dzisiaj pierwszy raz udało mi się w Dubaju zobaczyć WRX STi. Piękne niebieskie 07 ze złotymi felgami. Kierowca gdzieś w moim wieku pozdrowiony klaksonem, gdy przylookał że też mam Subaru uśmiechnął się kulturalnie i zniknął kopiąc wszystko co było wokół niego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj niechcący kopnąłem Chryslera 300C HEMI coś tam. Kierownik się napiął, a że trakcji zero miał bo wiadomo deszcz pada i maź na drodze to mu sie nie udało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zamiec sniezna na pulawskiej na rogatkach, ruch wiadomo duzy i wszyscy 30km/h i 50metrowe odstepy, wybornie, blysk w oku coolhappy2.gif

lecz jakis bąbel w Q7 TDI byl dzis chyba w nieprzysiadalnym nastroju, bo mi droge zajechal i moja mala mighty aphrodite zablokowal i dopiero jak mial juz wystarczajaco miejsca przed soba i pusta droge to dopiero wtedy zapragnal mi pokazac crazy3.gif pewnie w prawej trzymal rozaniec, bo zanim sie rozpedzil zrobilem go z lewej, znalazlem sie przed nim, potem z prawej prawym pasem innego uzytkownika drog publicznych i sobie poczekalem, az bąbel w luksusowym aucie od naszych zachodnich kuzynow urzedujacego premiera pierwotny manewr zakonczy.

bąbel nastepnie oszalal, bo szedl, jakby sucho bylo, a ja na wszelki tuz obok obok ladujac turbine banana.gif

pod trasa siekierkowska scial zakret zajezdzajac mi droge, ale zanim go scial, to znowu go z lewej wyprzedzilem i ponownie przed nim sobie zaparkowalem freddy.gif

 

mam dosyc na dwa tygodnie i pisze to tylko w tym nieszczesliwym dla mnie temacie, bo wczoraj na kolacji moj byly ojciec przelozony /jezdzi Q7/ przyznal sie, iz czasami tu zaglada w pogoni za relaksem, zerkajac co w konfesjonale slychac blond.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz, ale emotki to masz, ekhm, 'fajne'. :mrgreen:

 

Żeby było w temacie, wczoraj o mało co zostałbym skopany przez panów policjantów w nowym radiowozie - furgonetka taka jakaś, jakieś drabiny, jakieś lampy na dachu. A skopany przez to, że gdyby nie czapka pana policjanta, to w życiu bym nie zgadł co zacz. Wcześniej myślałem, że to panowie, podwykonawcy TePsy przyszli kable ciągnąć. Ale, że jak zwykle jechałem zgodnie z przepisami, to nie miałem się czego bać. I tym miłym akcentem, kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz - zuch chłopak! Q7, czy inne touaregi to nowa kategoria moich ulubionych obiektów kopania. Mondeo/vectry/avensisy (t)d©(i) (dobór literek, oprócz tej najważniejszej tj. 'd' zależny od marki :mrgreen:) już mi się znudziły :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...