Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to „kill”, ale wracając w zeszłym tygodniu do domu, zbliżałem się do skrzyżowania Piastów Śl. / Powstańców Śl. Generalnie obie drogi dwupasmowe, puste. Widzę zielone światło więc, aby zdążyć troszeczkę docisnąłem, przyznaje skręcając trochę było „ciasno”, ale ….. przed samym już zakrętem zauważyłem, że lecie za mną Renault (chyba Megane) i nie odpuszcza :shock: . Jak ja już skręciłem zobaczyłem w lusterku co się dzieję z tamtym samochodem, przechylony tak, że już myślałem, że się przewróci, facet trochę walczył, żeby wyjść na prostą. Później na światłach widziałem, że próbował zapalić papierosa – facet chyba trochę przesadził albo zasugerował się, że jak taki śmieszny kombiak może to, dlaczego nie Renault :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj podpusciło jedno Mondeo. A ponieważ nigdy nie odmawiam dyszlom skopałem go dla zasady. Jakież było moje zdziwienie jak się okazało, ze to niestety ST220. Zabrał mi normalnie całą przyjemność z kopania :wink:

JacekD, nie wiem jak ty go skopałeś, że udało Ci się przeczytać znaczek z tyłu!? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam sie z prosba o nie kopanie kierownikow Mondeo TDCi, sama jazda tym samochodem jest dolujaca katorga wiec dodatkowe kopanie moze sie niedlugo skonczyc masowymi samobojstwami :cool:

 

z ciekawosci wybralem sobie to auto w najmocniejszej wersji na wczorajsza trase i... ja nie wiem co w salonach sprzedawcy opowiadaja klientom ze startuja do imprezek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci wybralem sobie to auto w najmocniejszej wersjii na wczorajsza trase i... ja nie wiem co w salonach sprzedawcy opowiadaja klientom ze startuja do imprezek

 

Rozumiem, że nerwowo sprawdzałeś, czy dywanik nie wsunął się pod pedał gazu, bo cisnąłeś do deski, a wóz stał, tak? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nerwowo sprawdzałeś, czy dywanik nie wsunął się pod pedał gazu, bo cisnąłeś do deski, a wóz stał, tak?

 

prawie trafiles, tak powaznie to sie lapalem na sprawdzaniu czy reczny nie jest zaciagniety, ten silnik nie ma zupelnie dolu a zeby sie cos dzialo tyle razy zmienialem biegi ze mam odcisniete 6 gang plus wsteczny na spodzie dloni :cool:

 

Może to kwestia włączenia przełożenia?

 

6 krotkich przelozen w skrzyni, jednak diesle VW sa duzo lepsze :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier jest zachwycony. Myślisz, że należy mu polecić jakiegoś specjalistę?

 

wystarczy ze odwiedzi salon Skody i zobaczy jak wykonane sa Octavie czy Fabie, zawieszeniowo tez raczej marnie wypada Mondeo, Focusem sie duzo lepiej jezdzi. jedynie spalanie mnie mile zaskoczylo, za jedyne 100zl mozna przezyc meczarnie na dystansie 440 kilometrow :shock: ale Panowie, to nie jest argumet za Fordem!!!!

 

gdybym mial wybor to wolalbym Fabia jezdzic niz Mondeo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier jest zachwycony. Myślisz, że należy mu polecić jakiegoś specjalistę?

 

wystarczy ze odwiedzi salon Skody i zobaczy jak wykonane sa Octavie czy Fabie, zawieszeniowo tez raczej marnie wypada Mondeo, Focusem sie duzo lepiej jezdzi. jedynie spalanie mnie mile zaskoczylo, za jedyne 100zl mozna przezyc meczarnie na dystansie 440 kilometrow :shock: ale Panowie, to nie jest argumet za Fordem!!!!

 

gdybym mial wybor to wolalbym Fabia jezdzic niz Mondeo!!

 

Swoją drogą to musi być niezła akcja - na światłach stają toyota d4d, mondeo tdci i octavia tdi, w niej ludzie z korporacji, skąd dostali te wozy, robi się zielone i... SADZA!

 

(No bo przecież nie ogień :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troszke prowokacyjnie dodam, że odnosze wrażenie iż strasznie łatwo dajecie sie podpuszczać do tego kopania leżącego (bardzo dobry tytuł) bo jak inaczej nazwać udowodnienie komuś prawdy oczywistej, że vectra czy mondeo jest wolniejsze od wrx szczególnie na zakrętach??

nam też strasznie co i róż wszyscy próbują udowodnić, że ich samochody są na pewno i to znacznie szybsze od biednego 107 tylko jakoś w większości im to nie wychodzi :shock: i wcale nie jest to zasługa kierownika 107 kimkolwiek by nie był po prostu mają niefart :roll:

natomiast jadąc gt sytuacja jest zgoła inna co najwyżej ktoś próbuje sprawdzić czy subaru jest rzeczywiście takie szybkie jak słyszał - tak to odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie łatwo dajecie sie podpuszczać do tego kopania leżącego (bardzo dobry tytuł) bo jak inaczej nazwać udowodnienie komuś prawdy oczywistej, że vectra czy mondeo jest wolniejsze od wrx szczególnie na zakrętach??

 

No właśnie jest to kopanie, a jako ludzie o niskich ambicjach bardzo to lubimy :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie szczescie, bo mnie nikt nie chce zaczepiac :sad: ale ale elo elo, kill klasyka to moze nie byl, w sensie kiedy wracam sobe do domu najprawdopodobniej ostatniego cieplego wieczoru tej jesieni i wyjezdzajac spod pewnej estakady dolem slysze, ze cos z gory zapjer****. patrzam, slk 230 cabrio, ponad 150kmh na zegarku, pan kierownik mlodziezowy szpaner sunglasses at nite, a pasazer calkiem calkiem blund kobitka, a grabie jej full relaks wyciagniete do gory w stylu wiatry we wlosach, a w grabiach jakas flanelcia powiewa. mowie, ze ale karwasz romansidlo, fuuuj, musze je zepsuc. zaraz zaraz swiatla byly, to sie za jakims dostawczakiem pomalutku skradalem i schowalem, a jak skaradalem sie, to nawet swiatla wylaczylem, zeby boze bron nie zauwazyli, taki glupi bylem.

no to zielone, slk rura a jakze, grabie wciaz w gorze. to ja z prawa i ukosa na luku time attack, predkosci juz bliskie kodeksowym, chociaz nie wiedziec czemu obroty wciaz na czerwonym polu, a kiedy sie zrownalem - redukcja, grzmot, i marchewa na pol metra oraz ryk boxera na pol dzielnicy /kolejnosc dowolna/ - elo, w koncu mnie zauwazyli! :razz: chusta z rak kobicie wypadla i pofrunela, taka podfruwajka byla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...