Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek

 

Tylko dlaczego Zuza ma wąsy :?:

 

:wink: :mrgreen:

Bo jest po operacji plastycznej? :wink:

 

Albo jechała dopiero do salonu Centrum Depilacji :wink: . Czas oczekiwania na wizytę musi być dłuuuuugi :wink: :mrgreen: .

 

P.S. To też z tego powodu bym sobie NIGDY nie zrobiła rejestracji S1 DOXA, bo nie chciałabym, zeby obśmiewano mojego męża na róznych forach :mrgreen::mrgreen: . Od czasu do czasu daję mu kluczyki :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin, znam mase takich które nie mają przedniej i też jeżdżą.

Sporo ludzi jeździ z "dorabianymi" ręcznie tablicami na bagażnikach rowerowych montowanych na haku co jest nielegalne, bodaj w Niemczech można sobie wyrobić trzecią tablicę właśnie na taki bagażnik i nie ma ona znaku legalizacyjnego, u nas niestety nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Krakowie jeździ STI z fotośmieciem w środku :shock:

 

Ja myślę, że to ściema - jeżdżę trochę po Krakowie i jeszcze nigdy nie widziałem takiego STi.

 

 

filester, ktoś pewnie zobaczył wolnegossaka pomalowanego w policyjne barwy, który wystąpił w przetargu dla Policji i już nie trzeba było wiele, by plotka urosła

 

To STi było na liście nieoznakowanych radiowozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość znaków się nie zgadza :-)

 

To zależy, z tablicami "miejskimi" rzeczywiście jest kicha bo układ znaków w samochodach jest AA 00000 (7 znaków) a w motorach/ciągnikach AA 0000 (6 znaków), ale z tablicami "powiatowymi" jest już tak samo z tablicami samochodowymi i motocyklowymi/ciągnikowymi bo układ jest 7-znakowy AAA 0000 (dopiero niedawno wprowadzili możliwość wrzucenia ośmiu znaków w samochodach czyli AAA 00000, ale na razie mało urzędu z tego korzysta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jestes :twisted: Ale to chyba tak tymczasowo co?

 

w Polsce jest juz na prawde duzo aut z kwadratowymi rejestracjami z tylu i chcialbym doczekac czasow gdy w urzedzie mozna bedzie uzyskac blachy normalnie mieszczace sie w ramce.

Na allegro ktos robil kiedys na specjalne zamowienie takie mniejsze ale jak wiadomo bez hologramu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku, ale około 15 postów temu :mrgreen:

 

Żeby nie było, to skillowałem jakieś AUDI stylizowane na przynajmniej RS16 w dyzlu moim wozidełkiem pizzowym czyli PUG 107 1,4 turbodyzel :) Chłopak za nic nie mógł mnie zrzucić z ogona a kopcił i pocił się strasznie. I jeszcze go wyprzedziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często sie zdarza że trafiam na ścigantów którzy usiłują udowodnić ze jednak szybciej potrafią - w miejscu gdzie co do zasady w teorii nie powinni - tj. sławetna "s" na trasie ak, dobijam do trasy od gen. maczka w strone centrum i mam dluuuugi pas dojazdowy więc widzę co i jak sie dzieje, dzisiaj tez leci skrajnym lewym czerwone megane (czy coś podobnego) i jak mnie zobaczyl to jeszcze daje po garach (tzn. czarny dym z tyłu :))) - przed pierwszym zakrętem byłem tuz za nim ale na skrajnym prawym co by na mnie nie wpadł jak go wyniesie, pod drugim zakręcie już go nie widziałem, i zaczynałem sie niekopoić czy mu sie cos nie stalo ale jak wspiąłem sie na nastepny wiadukt to mignał mi w lusterku kończąc drugi zakręt :))))) liczy się ?

 

ps. dobrze ze dzis jakoś tak dziwnie pusto było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na skrajnym prawym co by na mnie nie wpadł jak go wyniesie

 

Też jeżdżąc tamtędy zawsze biorę poprawkę na takich, którym może nie wydać :twisted:.

 

Nota bene raz widziałem gościa fordem sierrą (z tych "szybszych") któremu nie wydało i na moich oczach wylądował na biało-czerwonych strzałkach po zewnętrznej stronie zakrętu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...