Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

jeden pan w beemwe siedem a drugi w nowce sztuce navarra - o )

Tym v navarrach mowili, ze maja sportowe samochody. Juz paru zauwazylem szybkich bardzo ;)

 

 

navara to pickup w dieslu, rozumiem ze 10,9s 0-100km/h dla ciezarowki jest dobrym wynikiem ale zeby startowac do Imprezy :shock: sprzedawca fatycznie musi byc niezlym czarodziejem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden pan w beemwe siedem a drugi w nowce sztuce navarra - o )

Tym v navarrach mowili, ze maja sportowe samochody. Juz paru zauwazylem szybkich bardzo ;)

 

 

navara to pickup w dieslu, rozumiem ze 10,9s 0-100km/h dla ciezarowki jest dobrym wynikiem ale zeby startowac do Imprezy :shock: sprzedawca fatycznie musi byc niezlym czarodziejem :wink:

 

pan sie troche za bardzo spial jak mu z prawej strony sie wcisnalem (na modlinskiej prawy pas jest szerokosci takiej ze sie spokojnie miesci autobus i osobowka i pan stal po lewej stronie tego pasa a ja sie wcisnalem z prawej :mrgreen: ) i na pierwszych swiatlach zgasl mu jego dyszel przy ruszaniu - dalem mu okazje "proby" zrehabilitowania sie na nastepnych swiatlach - ale to byla tylko proba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszych swiatlach zgasl mu jego dyszel przy ruszaniu - dalem mu okazje "proby" zrehabilitowania sie na nastepnych swiatlach - ale to byla tylko proba

 

przyznaj ze sie najnormalniej w swiecie znecales :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sobote wieczorem, wracajac ze swiezo zrobionym wydechem, spotkalem sie z Mazda 6 MPS :mrgreen: Przeturlalem sie Torunska dosc plynnie i na zjezdzie w Modlinska usiadlo mi na parapecie z tylu cos na xenonach :shock: i podjezdza :roll: i tak caly czas :roll: wiec jak tylko konczyl sie slimak i mozna bylo wyskoczyc ze sznureczka to 2ka i pelnym ogniem na lewy :twisted: xenony za mna :shock: ale sie nie zblizaja :mrgreen:

2ka do konca, 3ka do konca i rzut oka w lusterko :lol: no szybkie to auto ale ciut mu sie dostalo :mrgreen: Jak dohamowalem przed skretem na BP to mnie minela Mazda 6 MPS, pozdrowienia dla kierownika :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj ze sie najnormalniej w swiecie znecales :cool:

0-100 - 10.9s VS 0-100 - ok. 6s

zdecydowanie :twisted:

 

no dobra pastwilem sie ile wlezie, ale byla tam tez ta siodema i miala mniej niz 10s do 100 - ale tez panu nie pojszlo :twisted:

 

kurna jak ja kocham SUBARU :mrgreen:

 

ile trwa przekladka dyfra tylnego :?: - bo moze rzeczywiscie sobie zeszperuje/zespawam tylny dyfer i bede podmienial na jakies pojezdzawki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w sobote wieczorem, wracajac ze swiezo zrobionym wydechem, spotkalem sie z Mazda 6 MPS :mrgreen: Przeturlalem sie Torunska dosc plynnie i na zjezdzie w Modlinska usiadlo mi na parapecie z tylu cos na xenonach :shock: i podjezdza :roll: i tak caly czas :roll: wiec jak tylko konczyl sie slimak i mozna bylo wyskoczyc ze sznureczka to 2ka i pelnym ogniem na lewy :twisted: xenony za mna :shock: ale sie nie zblizaja :mrgreen:

2ka do konca, 3ka do konca i rzut oka w lusterko :lol: no szybkie to auto ale ciut mu sie dostalo :mrgreen: Jak dohamowalem przed skretem na BP to mnie minela Mazda 6 MPS, pozdrowienia dla kierownika :cool: :wink:

 

no i co dyszel lepszy :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co dyszel lepszy :?: :twisted:

 

nie :oops: ale to juz wiedziałem po wstepnych pomiarach :mrgreen: a teraz po zrobieniu wydechu to jest w ogole czad :twisted: tylko jeszcze czeka mnie kilka poprawek :roll:

 

nie chcialbym powiedziec "a nie mowilem" :twisted::mrgreen:

 

co chcesz porobic jeszcze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co dyszel lepszy :?: :twisted:

 

nie :oops: ale to juz wiedziałem po wstepnych pomiarach :mrgreen: a teraz po zrobieniu wydechu to jest w ogole czad :twisted: tylko jeszcze czeka mnie kilka poprawek :roll:

 

nie chcialbym powiedziec "a nie mowilem" :twisted::mrgreen:

 

co chcesz porobic jeszcze :?:

 

Uniwersytet Ecutek, kierunek nie-ASO :lol:

 

ale to niepredko raczej :oops: no i pewnie wypadaloby wtedy pompe paliwa zmienic na pewniejsza :roll: chociaz to nieduza kasa wiec pewnie sie zrobi gdzies po drodze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersytet Ecutek, kierunek nie-ASO :lol:

 

ale to niepredko raczej :oops: no i pewnie wypadaloby wtedy pompe paliwa zmienic na pewniejsza :roll: chociaz to nieduza kasa wiec pewnie sie zrobi gdzies po drodze :cool:

 

to jeszcze nie zmieniles :?:

 

pompke warto zalozyc przy zmianei wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pewnie wypadaloby wtedy pompe paliwa zmienic na pewniejsza :roll: chociaz to nieduza kasa wiec pewnie sie zrobi gdzies po drodze :cool:

 

to jeszcze nie zmieniles :?:

 

pompke warto zalozyc przy zmianei wydechu

 

cenna uwaga :cool: musze przeprowadzic negocjacje :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dzisiaj widzialam z moim ojcem (to rzadkosc, bo on mieszka na stale zagranica). Od ok. roku opowiada wylacznie o tym, jakich to on szkol rajdowych nie pokonczyl i w ogole jaki to z niego jest geniusz za kierownica :roll: . Ja go dzisiaj przewiozlam 'pelna para' po Warszawie... Z dymku, ktory sie unosil z opon wnioskuje, ze hamulce beda do wymiany, ale warto bylo - dla jego oslupialej miny i koniecznosci pozniejszego odklejania jego szczeki od podlogi... :twisted::twisted::twisted:. No i temat "ucz sie od tatusia" sie wreszcie skonczyl... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dzisiaj widzialam z moim ojcem (to rzadkosc, bo on mieszka na stale zagranica). Od ok. roku opowiada wylacznie o tym, jakich to on szkol rajdowych nie pokonczyl i w ogole jaki to z niego jest geniusz za kierownica :roll: . Ja go dzisiaj przewiozlam 'pelna para' po Warszawie... Z dymku, ktory sie unosil z opon wnioskuje, ze hamulce beda do wymiany, ale warto bylo - dla jego oslupialej miny i koniecznosci pozniejszego odklejania jego szczeki od podlogi... :twisted::twisted::twisted:. No i temat "ucz sie od tatusia" sie wreszcie skonczyl... :mrgreen:

 

ja tez kcem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dzisiaj widzialam z moim ojcem (to rzadkosc, bo on mieszka na stale zagranica). Od ok. roku opowiada wylacznie o tym, jakich to on szkol rajdowych nie pokonczyl i w ogole jaki to z niego jest geniusz za kierownica :roll: . Ja go dzisiaj przewiozlam 'pelna para' po Warszawie... Z dymku, ktory sie unosil z opon wnioskuje, ze hamulce beda do wymiany, ale warto bylo - dla jego oslupialej miny i koniecznosci pozniejszego odklejania jego szczeki od podlogi... :twisted::twisted::twisted:. No i temat "ucz sie od tatusia" sie wreszcie skonczyl... :mrgreen:

To teraz pożyczę Ci mojego ojca, ok? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden pan w beemwe siedem a drugi w nowce sztuce navarra - o )

Tym v navarrach mowili, ze maja sportowe samochody. Juz paru zauwazylem szybkich bardzo ;)

 

 

navara to pickup w dieslu, rozumiem ze 10,9s 0-100km/h dla ciezarowki jest dobrym wynikiem ale zeby startowac do Imprezy :shock: sprzedawca fatycznie musi byc niezlym czarodziejem :wink:

No ja wiem, wiem, ale przedtem one mialy chyba ze 35 do setki. Wiec chlopaki szalejo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...