Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwsze "uleczenie" :)

W niedzielę rano, na światłach w centrum Łodzi ustawił się koło mnie młody człowiek Meganką... Szara, brudna, nic specjalnego. Tylko dlatego udało mu się mnie zaskoczyć... , a powinienem się zastanowić czemu się tak szczerzy ;) musiałem pocisnąć aż do trójki ;).

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze nic złego w ganianiu sie po miescie. byleby była kultura, czas i miejsce na to... wszystko jest dla ludzi...jezeli o 3 nad ranem spotkam sie na swiatłach z jakims samochodem w tym samym segmencie. A za lejcami siedzi chłopaczyna albo laska strzelajace spojrzenie mówiące wszystko... To kto z was nie chciałby sie pobawic... byle by potem kulturalnie sie pozegnac. tak jak to w moim przypadku ogladajac oddalajacego sie w ciemnosci Passata 1.8 T :-))) Wszystko zalezy co po i jak cos robimy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@zeroart to tylko słaba wymówka.

wymówka czego...?

 

Witam. Pierwsze "uleczenie" :)

W niedzielę rano, na światłach w centrum Łodzi ustawił się koło mnie młody człowiek Meganką... Szara, brudna, nic specjalnego. Tylko dlatego udało mu się mnie zaskoczyć... , a powinienem się zastanowić czemu się tak szczerzy ;) musiałem pocisnąć aż do trójki ;)

A na co on liczył...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym ze nie wyglądała. Jeździem megane w tej budzie przez 2 lata, nie różniły się wyglądem wcale. Specjalnie sie przglądałem. Anyway jeśli streetracing to niezamierzony z mojej strony. ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

225 nie miała.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx przyjedź do Torunia... ja streetracinguje się w dwóch przypadkach - jak widze obok, coś z czym mam szanse, albo z coś czym nie mam kompletnie szans :twisted:

W pierwszym przydaku dla uleczenia i uświadomienia niektórych, że SC nie jest takie strasznie wolne, a w drugim przypadku, żeby popatrzeć jak to coś odchodzi i posłuchać tego dźwięku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...