Skocz do zawartości

Honda Civic Coupe Si '06


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje, na pewno będziesz zadowolony.

 

Kolejny "hondziarz" na tym Forum. :D

 

Pozdrawiam,

Jest jeszcze jeden. 8)

Mój pierwszy prawdziwy samochód to był Civic 3D i mam taki sentyment do tego samochodu, że znów się u nas pojawił. Mimo że różnica między modelami to 15 lat, to nie zmieniły się rzeczy które najbardziej ceniłem w (moim) pierwszym Civic'u: niesamowita precyzja skrzyni biegów, precyzyjny układ kierowniczy, rewelacyjne trzymanie się drogi, "szlifierka" pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRAF mial Civica 2005... sprzedal i kupuje Impreze :twisted:

 

p.s. ale ten civic zapowiada sie hmm... wysmienicie... musze na zywo zobaczyc :twisted:

 

Juz sie sprzedal - naszczescie :D ten moj civ 1.6 to totalne nie porozumienie - choc piekny byl, nawet starsza SI jest duzo lepsza. W nowej budzie to tylko Honda TYPE-R jest ok, ale nie na Polskie drogi, zawias twardy, krotki skok, trakcja slabiutka itd .... ale malo pala racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze g'woli przypomnienia i żeby Michała trochę powkurzać 8)

 

WRC fan, nie lubie Cie ;) Zawsze chcialem miec bialego, ale na stocku byl tylko czarny :)

 

Rury byly dwie, a tlumiki zostaly szybko wymienione na bardziej halasujace, a co ... :) Zawias taki twardy nie byl, a wkocu w zime byly grane fabryczne 17", a na lato 18" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moj civ 1.6 to totalne nie porozumienie - choc piekny byl, nawet starsza SI jest duzo lepsza.

 

a to niby dlaczego? Wolalbym milion razy Civa 1.6 nawet 5 generacji niz Impreze 1.6 Jedyna zaleta Subaru z tym silnikiem to naped i tylko to. Nie jest zbyt ladna, srodek to juz w ogole nieporozumienie, bardzo slabiutko jezdzi i do tego duzo pali.

 

W nowej budzie to tylko Honda TYPE-R jest ok, ale nie na Polskie drogi, zawias twardy, krotki skok, trakcja slabiutka itd .... ale malo pala racja.

 

mysle, ze znowu przesadziles. Nie tylko Type-R jest ok. Jest to auto dla zupelnie innej klienteli ceniacej sobie szybka dynamiczna sportowa jazde, co do spalania sie zgodze. Z trakcja chyba nie jest jednak tak zle skoro CTR potrafi zrobic setke w 6.6s majac "tylko" 200PS. Konkurencja jest gorsza. Co do zawiasu..... normalne chyba jest to, ze sportowe auto bedzie twarde sztywne, na wiekszych felgach itp. Z racji tego, ze takie wlasnie jest lepiej sie prowadzi w zakretach itp.

 

 

Co do Białych HOND........ Coupe Si '06: :twisted:

 

031py.jpg

 

025pw1.jpg

 

051bg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to niby dlaczego? Wolalbym milion razy Civa 1.6 nawet 5 generacji niz Impreze 1.6 Jedyna zaleta Subaru z tym silnikiem to naped i tylko to. Nie jest zbyt ladna, srodek to juz w ogole nieporozumienie, bardzo slabiutko jezdzi i do tego duzo pali.

 

ja wole SI 1.6 lub np Golfa V TDI, SI na duzo lepszy zawias na miasto, lepsza trakcje, mozna ja zostawic byle gdzie bo nie rzuca sie w oczy, na honde musialem ciagle uwazac zeby czegos nie urwac, silnik walil po mocowaniach jak sie ruszalo szybko-tragedia, a jak ktorys z koleji raz sie zakopalem w sniegu mialem dosc :evil:

 

 

mysle, ze znowu przesadziles. Nie tylko Type-R jest ok. Jest to auto dla zupelnie innej klienteli ceniacej sobie szybka dynamiczna sportowa jazde, co do spalania sie zgodze. Z trakcja chyba nie jest jednak tak zle skoro CTR potrafi zrobic setke w 6.6s majac "tylko" 200PS. Konkurencja jest gorsza. Co do zawiasu..... normalne chyba jest to, ze sportowe auto bedzie twarde sztywne, na wiekszych felgach itp. Z racji tego, ze takie wlasnie jest lepiej sie prowadzi w zakretach itp.

 

mowie o trakcji na sniegu, lodzie, nie o osiagach na suchym - chodzilo mi tylko o mozliwosc dojechania gdzies np na narty - (opony mialem b. dobre) - masz racje na rownym i suchym extra sie trzymalo niestety silniczek 1.6 niepotrafil tego wykorzystac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie o trakcji na sniegu, lodzie, nie o osiagach na suchym - chodzilo mi tylko o mozliwosc dojechania gdzies np na narty - (opony mialem b. dobre) - masz racje na rownym i suchym extra sie trzymalo niestety silniczek 1.6 niepotrafil tego wykorzystac:(

 

Po śniegu - ładnie bokiem ten Civic latał 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie o trakcji na sniegu, lodzie, nie o osiagach na suchym - chodzilo mi tylko o mozliwosc dojechania gdzies np na narty - (opony mialem b. dobre) - masz racje na rownym i suchym extra sie trzymalo niestety silniczek 1.6 niepotrafil tego wykorzystac:(

 

Po śniegu - ładnie bokiem ten Civic latał 8).

 

ale Cie pod dom podwiesc nie moglem bo juz nie wyjechal :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...