Skocz do zawartości

Honda Civic Coupe Si '06


Milek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

milek widzialem dzisiaj takie auto na zywo w krakowie tylko ze czarne SI generalnie super sprawa, jeszcze raz gratulacje

Tez go widzialem dzisiaj na rondzie czyzynskim i robi super wrazenie to auto :) Gratuluje zakupu

 

ja widziałem srebrną kilka dni temu w okolicy stacji LPG (zaparkowaną na ul. Kawiory), do której jest wjazd z ul. Miechowskiej :). Fajnie wyglądała, ale Impreza to jest to.... (zwłaszcza te sapnięcia blow off'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez jest juz zrobiona, specjalnie zalozylem firmowy body kit u dilera zeby wszystko pasowalo jak ulal a doswiadczenie w tzw. "stajlingu" mam ogromne i smialo wam mowie, ze te wszystkie spojlery, dokladki, zderzaki to gowno. Na samym poczatku moze i jakos to wyglada ale po pierwszej zimie czy po dwoch latach..... :roll: Dlatego nigdy wiecej nie popelnie tego bledu i nie bede sie bawil w "chamskie tjuningi"

Witek, nie bede ciebie przekonywal, logiczne, ze po to ludzie maja tak ogromny wybor w autach zeby brali to co im sie podoba i zdecydowanie nie ma samochodu, ktory podoba sie dla kazdego ale powtarzam raz jeszcze, gdybys zobaczyl ja na zywo i z bliska, bys usiadl do srodka itd..... zmienilbys zdanie. A sam powinienes chyba wiedziec o tym najlepiej, wasza Impreza na zdjeciach wyglada zdecydowanie gorzej np. od mojej Hondy (pisze tak po wielokrotnych opiniach wielu wielu innych ludzi, ktorzy obiektywnie na to patrza) Na zywo z kolei, sporej czesci z tych osob zaczela podobac sie Impreza (zarowno mezczyzni jak i kobiety) nie wspominajac o mnie, jak dla mnie bomba w pelnym tego slowa znaczeniu :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, powiedz tylko wczesniej konkretnie kiedy i o ktorej bedziesz to sie zobaczymy a deska jest milion razy ladniejsza niz w Imprezie czy Lancerze :P (kozacko wyglada wieczorem :cool: ) O ile Modele MY05 wzwyz kokpit maja calkiem calkiem tak starsze wersje..... porazka

 

Co do "chamskiego tjuningu" to jest kwestia wykonania.

Bzdety. Jezeli zamawiasz body kit u renowanego producenta jak np. Opel - irmscher, OPC, bemki - hamman, Merce - AMG, Brabus itd. itp. to wtedy masz wszystko super. A reszta gowna, ktore mozna kupic np. na allegro, czy to progi, zderzaki.... to po prostu tani kicz. Nawet na zamowienie rozne rzeczy konkretnie pod twoj samochod po jakims czasie wygladaja bardzo blado, Witek w tym temacie mam ogromne doswiadczenie i przerabialem to na wlasnej skorze, znajomi ktorzy w to sie bawili sa identyczengo zdania. Powtorze sie zapewne ale zawsze sa wyjatki - ale taka prawda... sa to wlasnie wyjatki.

 

Body-kit białej Hondy może być równie wytrzymały jak twój. Powiedz szczerze, który zestaw bardziej Ci się podoba ?

Jaja sobie robisz? Przeciez nie trzeba byc znawca zeby golym okiem stwierdzic, ze to baaardzo slaby VT. Mowie szczerze, zdecydowanie lepszy jest HFP by Honda a jak bede chcial szpanowac na maxa to zglebie Honde jak na tym zdjeciu i naloze 20" alusy :lol:

 

Edit: bym zapomnial........ Owoc, dupe to widze gdy patrze w twoj avatar :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondy z K20 pod maska mają duży potencjał, kolega, który ma CTR-a '05 po pogrzebaniu w tym samochodzie ( głownie części firmy Toda), z rolowanego objeżdża STi '06 przy spalaniu 12-13 litrów w mieście :)

 

 

Miłek gratuluje ładnego Si, choć moim idole aktualnie jest nowy civic sedan w wersji TypeR o mocy 220KM, szkoda tylko ze pewnie będzie jedynie dostępny w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, Milek... Nie ciśnieniuj. Auto jest do dupy. Każdy to wie, tylko niektórzy silą się na uprzejmości.

 

 

Już lepiej było Vectrą jeździć. W dieslu.

 

 

Taka prawda. Brutalna, ale prawda... :roll:_

 

Ale Owoc bzdury piszesz, mi jakby się ni podobała to bym napisał, że jest do bani a że jest fajna to piszę, że fajna.

 

 

A no te mordki dopiero teraz zobaczyłem :mrgreen:

 

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Edit: bym zapomnial........ Owoc, dupe to widze gdy patrze w twoj avatar :twisted:

 

 

Milek, pomyliłeś mój - ze swoim.

 

A tu auto - to w ogóle jakaś beznadzieja jest. Brzydkie, pedalskie (czerwone) i dużo pali.

 

Po mordach się, a co tam będziecie się jak geje przekomarzać :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...