Skocz do zawartości

Leszek Kuzaj vs KTM Devil Cars


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

carlos-wrx, ładny albumik :mrgreen:

 

 

a dziękuję dziękuję :D

 

 

 

jeżeli mogę mieć prośbę do Was - udostępnijcie ten album na Waszych profilach - Niech się "smrodzik" rozleje szerokim echem - przynajmniej taka "kara", za szczyt buractwa i ignorancji, dosięgnie tego typa, a to że wszyscy (wraz z Nim) obracamy się w jednym środowisku - prędzej czy później będzie mu żal za lekkomyślne rzucanie wyzwaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taki problem znaleść numer telefonu do tego kozaka? (...)
Żaden :-)

http://prokadr.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=56

Jeden z tych dwóch komórkowych, jak sądzę :-)

 

Proszszsz :-)

http://www.facebook.com/automobilklub.j ... 8281948721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mogę mieć prośbę do Was - udostępnijcie ten album na Waszych profilach - Niech się "smrodzik" rozleje szerokim echem - przynajmniej taka "kara", za szczyt buractwa i ignorancji, dosięgnie tego typa, a to że wszyscy (wraz z Nim) obracamy się w jednym środowisku - prędzej czy później będzie mu żal za lekkomyślne rzucanie wyzwaniami.

 

 

Aaaa proszę bardzo, udostępnione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci, jak dzieci... :mrgreen:

 

Przeczytałem tylko zrzut tekstowy, który wrzucił Niebo więc jeśli mnię coś ominęło to sorki, ale wg. mnie to ten koleś przyjął zakład zaproponowany przez Carfita, potem to potwierdził i napisał, że czeka na Leszka i z pośrednikami nie gada. Cała reszta to takie tam prężenie się i odzywki rodem z piaskownicy.

 

Teraz tylko niech Leszek pokaże temu kolesiowi gdzie jego miejsce w szeregu i zarobi te 50k, które przecież są kawałkiem niezłej gotówki. Jeśli dodatkowo pójdzie tropem świetnego pomysłu Carfita i przeznaczy kasę na szczytny cel, to dodatkowo zarobi wielki szacun u mnie i pewnie wielu innych. A ten domorosły driver w KTM-ie już nie będzie się lansował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tylko zrzut tekstowy, który wrzucił Niebo więc jeśli mnię coś ominęło to sorki, ale wg. mnie to ten koleś przyjął zakład zaproponowany przez Carfita, potem to potwierdził i napisał, że czeka na Leszka i z pośrednikami nie gada. Cała reszta to takie tam prężenie się i odzywki rodem z piaskownicy.

też odniosłem takie wrażenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tylko zrzut tekstowy, który wrzucił Niebo więc jeśli mnię coś ominęło to sorki, ale wg. mnie to ten koleś przyjął zakład zaproponowany przez Carfita, potem to potwierdził i napisał, że czeka na Leszka i z pośrednikami nie gada. Cała reszta to takie tam prężenie się i odzywki rodem z piaskownicy.

też odniosłem takie wrażenie :roll:

 

 

"kolega" został dziś uprzedzony, iż wieczorem Leszek zgłosi się do Niego, była prośba o obecność on-line w godzinach wieczornych w celu ustalenia ostatnich szczegółów...

 

30min później... FB poblokowany, dyskusje pokasowane, zero kontaktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolega" został dziś uprzedzony, iż wieczorem Leszek zgłosi się do Niego, była prośba o obecność on-line w godzinach wieczornych w celu ustalenia ostatnich szczegółów...

 

30min później... FB poblokowany, dyskusje pokasowane, zero kontaktu...

szlo, szło i doszło :) Podziękował mój drogi Latino-Esperanto :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeście się spięli na tego typa :shock: nie rozumiem Was wszystkich. bez kitu.

 

chłopak nie zachował się ładnie i ośmieszył się trochę ale jechanie po nim w taki sposób jak tutaj robi to 95% osób to delikatne przegięcie. największy jego problem to taki, że dał się podpuścić Carfitowi. On potraktował (odczytał) Carfita tak samo jak Wy wszyscy traktujecie jego i to był jego duży błąd. Przemyślcie to jadąc po nim.

 

ostatnio modne tutaj powiedzenie:

"poluzujcie warkoczyki" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dodam tylko, że nie znam żadnego z adwersarzy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chłopak nie jest z "prowincji", obraca się w środowisku i to szczególnie powinno go motywować do trzymania fasonu... a tego brakło...

 

 

a jeżdżenie po Nim jest za to - iż kreował się na "krezusa", a każdego z adwersarzy traktował jak kmiota!

 

Action, lubisz być traktowany jak kmiot... ?

 

dostanie po piczy właśnie za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się i tak najbardziej podobał tekst , że właśnie kupuje avionętke i jak będzie miał to wezwie na pojedynek kpt. Wrone :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...