Skocz do zawartości

Skrzywiona kierownica


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

MAm mały problem. To chyba przez nasze szerokie i gładkie jak stół drogi. Jadąc na wprost kierownicę mam lekko przekrzywioną o jakieś 1,5-2cm. Czy to gałka kierownicza wybita czy poprostu kwestia ustawienia geometrii którą miesiąc temu ustawiałem??? Napiszcie jakie macie doświadczenia i kto na śląsku dobrze ustawia zbieżość. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasuwaj na ustawienie geometrii a problem zniknie. Znam z autopsji. :D

a jak nie zniknie to odkręcamy poduchę, potem odkręcamy śrubę mocującą kierownik i mocujemy o ząbek w lewo albo w prawo i też jest git :).

 

to wielki blad! Tak nie powinno sie robic.Fachowo kierownica powinna byc blokowana na wprost przy ustawianiu geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobny broblem moja kierownica raz byla lekko w prawo raz w lekko w lewo po czesto po zakretach nie chciala wracacdo pozycji na wprost , ustawialem zbieznosc i problem wracal ,zaczolem o tym czytac na nasioc.com i tam chlopaki tez mieli takie problemyoni to oni ten problem nazywaja "memory steering" skozystalem z ich rady i wymienilem gumy listwy kierowniczej i problem momentalnie zniknol.poprostu orginalne gumy z czasem robia sie miekie i listwa zaczyna minimalnie sie ruszac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...