Skocz do zawartości

"I CYNAMONOWY SLAJD"


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Pełen Szacunek dla organizatora - AK:

- pomysł - świetny,

- organizacja - wyśmienita,

- zaproszeni goście - Osobistości,

wszystko w duchu "braci Subarowej" - bezpłatnego (a jak cennego !!!) dodatku do bakcyla marki z pod znaku Plejad.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników imprezki i dziekuję (w imieniu całej mojej Rodzinki) za wspólną zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najmłodszy członek mojej ekipy najpierw zamknął się sam w samochodzie z kluczykami wystawiając na próbę nasze talenty negocjacyjne, a potem wchodził na plecy obcym facetom ;-)

Nasze dzieciaki (mój syn 6 lat) znalazły conajmniej dwa wspólne obszary zainteresowania - Delicje i Wiślak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... wrzucić zdjęcia...

Gal, z góry przepraszam za nędzną jakość moich prób fotograficznych.

Oprócz fotografii i jazdy Samochodem (znaczy Subaru) jestem laikiem w wielu innych dziedzinach.

 

Szacunek dla Ciebie - Osobistości Forumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... wrzucić zdjęcia...

Gal, z góry przepraszam za nędzną jakość moich prób fotograficznych.

Oprócz fotografii i jazdy Samochodem (znaczy Subaru) jestem laikiem w wielu innych dziedzinach.

Jakość zdjęć wykonanych przez nas, zależy w 99% od jakości aparatu którym się posługujemy.

Jakość zdjęć wykonanych przez Ciebie, będzie w 99% taka sama jak wykonanych przeze mnie - bo zależy głównie od możliwości aparatu. Ten 1% to różnica w obeznaniu z aparatem.

Żaden z nas nie jest zawodowcem w tej dziedzinie.

 

 

Pozdrowienia dla Ciebie i Rodziny.

 

 

Gal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: ja jestem zadowolony ze swojego występu. Piąte miejsce w klasie turbo to żaden wstyd, a nawet radość, biorąc pod uwagę, że czterołapa ujeżdżam de facto od miesiąca i że była to pierwsza w życiu jazda na czas.

 

Siela - jesteś na prawym prawdziwym bossem. Twój spokój jest porażający.

 

Gratuluję zywcięzcom i mówię: czekajcie, za rok dostaniecie baty... :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli zajelismy 5 miejsce ekzekfo :shock: :lol::mrgreen:

 

yyy... no niech i tak będzie :mrgreen:

 

PS. Pozwoliłem sobie posortować plik z wynikami i zrobić taką "niby-generalkę" - jest w załączniku.

 

Dzięki Przemeq ;-) Od razu się dowartościowałem, gdy zobaczyłem ile zaturbionych imprez jest za mną :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki, prosimy!!! I jakiś filmik może???

 

Ja jezdzilem z kamerka zamontowana za przednimi siedzeniami wiec jak ktos chce to moge wrzucic jakies filmiki.

Uprzedzam jednak ze to byl moj pierwszy start w zyciu na torze i samochod tez malo wyscigowy (czerwone SI 1.8 ) wiec nie nalezy spodziewac sie niesamowiitych doznan rajdowych ;)

 

BTW. Jestem pod wrazeniem tego co potrafia Forestery. W klasie turbo w pierwszej czworce sa 2 !

Jestem tez pod wrazeniem tego co zrobili organizatorzy :) O golnie pelen respect dla wszystkich. Bardzo fajna imprezka.

 

Dzieki i pozdrawiam

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem z kamerka zamontowana za przednimi siedzeniami wiec jak ktos chce to moge wrzucic jakies filmiki.

Uprzedzam jednak ze to byl moj pierwszy start w zyciu na torze i samochod tez malo wyscigowy (czerwone SI 1.8 ) wiec nie nalezy spodziewac sie niesamowiitych doznan rajdowych ;)

 

Skrominś ;-) Startowaliśmy za Tobą i mamy nieco inne spojrzenie na sprawę :-) Wrzuć film koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Forumowiczów: czy moglibyście wpisywać w tym wątku numery startowe Waszych samochodów? Wiele osób kojarzę z twarzy + nicka + samochodu ( 8) ), ale nie wszystkich. Podejrzewam, że tak jest w przypadku wielu z nas...

 

Zacznę nieskromnie od siebie :wink: : mój numer to 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...