Skocz do zawartości

O umiejętnościach Azraela


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, .. ja to ma takie pytanie dot. kolegi z kwadratowym rowerem: czy między Tobą a nim było coś poza tym wątkiem? Bo jeśli gość dostał ostrzeżenie za działalność tu, to w moim odczuciu przegiąłeś.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta, nie, kolega z kwadratowym rowerem doskonale wie za co i dlaczego dostał bana. Wlazł na forum zlośliwie bo sie dowiedział że WRCFan jestmodem i posanowił pobruździć nie interesuje się Subaru ani motoryzacją i 100% jego postów to były różnego typu zlośliwości itp. Chciałem to zrobić zgodnie z zasadami i poczekac aż uzbiera sobie 3 ostrzeżenia ale dałem się w końcu rzekonac że nie ma co czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Azrael, ma stalowe nerwy do takich łbów i dobrze bo taki IMHO powinien być moderator.

Ja bym tak długo nie wytrzymał dlatego modem nigdy nie będe. :twisted::mrgreen:

 

Ja już jakiś czas temu nie wytrzymałam i dałam wspomnianemu koledze ignora... No nie zdzierżyłam :roll: Tak, Az ma mocne nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze w kwesti wyjaśnień do Zbyszka_Nowaka . Zagadał do mnie na gg poźniej i oto co napisał :

 

spoko nie wstawiaj sie przypadkiem za mna zeby mnie odblokowywali bo i tak bym znowu zaczal smiecic ja tak mam a tak przynajmniej mam z glowy a proxy mi sie nie chce zmieniac bo jakbym chcial to jeszcze bym tam popisal ale cos nie czuje klimatu wiec wybacz ze narobilem tam balaganu

 

Także luzik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...