Skocz do zawartości

Rajd Magurski


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Może będziecie jechać przez Nowy Sącz to byśmy się gdzieś umówili i pojechali razem, od N. Sacza jest jakieś 35-40 km ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym bardzo podziękować za miłe towarzystwo Azraelowi, AL'owi i Carfitowi. W takim gronie to mogę jeździć na rajdy nawet na koniec świata 8) Aczkolwiek paru rajdomaniaków mi brakowało (siły "wyższe" :( )

 

Przy okazji chciałbym pogratulować koledze SWRT 555 1 miejsca w N3 w PPZM ( 9 w generalce ) :!: Szacunek panowie :wink:

 

 

 

PS. zdjęć nie mam bo nikt nie wziął aparatu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu Subaru górą!!!!! Tak trzymać. Było naprawdę świetnie, słowa uznania dla Michała Kościuszko w swoim Ignisie, to co wyprawiał na trasie tą ośką, przechodziło ludzkie pojęcie, on ma naprawdę talent, moim zdaniem zajdzie daleko ( pod warunkiem dobrych sponsorów )

Podziekowania dla WRC-fan, ALanowi, i Azraelowi za bardzo miłe towarzystwo, a szczególnie dla Al'ana za rozpalenie prawdziwego dużego ogniska :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym bardzo podziękować za miłe towarzystwo Azraelowi, AL'owi i Carfitowi. W takim gronie to mogę jeździć na rajdy nawet na koniec świata 8) Aczkolwiek paru rajdomaniaków mi brakowało (siły "wyższe" :( )

 

Przy okazji chciałbym pogratulować koledze SWRT 555 1 miejsca w N3 w PPZM ( 9 w generalce ) :!: Szacunek panowie :wink:

 

 

 

Dzięki

:)

Małe sprostowanie: zajeliśmy 2 miejsce w N3. Było ciężko. Na 1 oesie kapeć i zmiana na odcinku:) 5 minut straty. Po 1 odcinku byliśmy na przedostatnim miejscu tak więc cieszymy się ,że udało się odrobić straty i awansować na 2 w N3 i 3 w N ogólnie. heheh dwa pucharki.

 

Pozdro dla kibiców za pomoc kolegom w powrocie na trase po licznym zwiedzaniu terenu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...