Skocz do zawartości

tanie opony szutrowe 15"


kons6

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie lepiej kupić używki Micheliny?

 

kupując Miecheliny uzywane masz jedna pewność , że mają co mają co najmniej 5 lat :twisted: , chyba że z 2011 roku , reszta to jest do sprzedania to stare troty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Może jestem haterem, ale wychodząc z założenia, że nawet najgorsza opona zimowa, zimą jest lepsza niż najlepsza opona letnia, można wywnioskować, że nawet najlepsza nelewka będzie gorsza od prawdziwej opony sportowej ze średniej półki.

 

Ja kupiłem na Mazury takie:

 

03637390aac6.jpg

 

9cc12aa2ff78.jpg

 

 

14/62 i 16/64 R15

 

Atomowo twardy bok. Robią robotę i mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to raczej wiele firm kopiuje michelina (z Dmackiem na czele). Myślę, że nie wiele więcej da się wymyślić jeżeli chodzi o wzór bieżnika, tak, żeby działał.

 

Ja mogłem mieć Dmacka za 150-170 eur za sztukę i to wydaje mi się sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszankę wybrałem twarde. Liczę na żywotność :)

 

Wzór faktycznie popularny. Rozmiary tak jak pisałem ja brałem 175/70 i ona ma 613mm wysokości, oraz 185/60, która ma 633mm wysokości. 205/65 wydaje mi się za wysoka (640mm).

 

Na oponach niezła chamówa:D

 

3210e9b64523.jpg

 

Nie są to chińskie, tajwańskie ani malezyjskie produkty.

 

Kontakt dostałem przypadkowo. Przekażę na PW zainteresowanej osobie.

 

Za 8 nowych opony zapłaciłem 3800pln. Na miejscu w Warszawie jest magazyn, pooglądałem, dotknąłem i zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony kupiłem w Warszawie od dystrybutora w cenie 450 i 500 pln za sztukę. Nie na allegro ani nigdzie indziej.

 

Ważny jest kształt bieżnika, twardość i bok. Ze znanych mi nalewek żadna nie ma mocnego boku. Ważna też jest waga. Wiadomo, szutrówka dużo waży, ale rozjazd wagowy między np profialmi jest spory.

 

Szersza szutrówka waży 11kg. Ciekawą sprawą jest, że między kolejnym rzędami kostek jest różna szerokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro zamówię Maxsport RB3 Ultra, bo czas zacząć trenować szutry

 

Panowie Niebo i Eufra gdzie jeździcie po szutrach?

czy bylibyście zainteresowani potrenowaniem na OS Rodowo, gdy się zbierze grupa, to koszt będzie znośny, a trasa wygląda bardzo dobrze

 

może też poćwiczyć i umówić się na sprawdzenie, co to dało na KJS Brodnica 24-25 sierpnia?

ja mam taki plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co do szutrowego upalania to jestem z wami! Śnieżynka właśnie na szutry jest kupiona!

Jeżeli tylko zakończę docieranko to chętnie przyjadę na treningi. Proszę o info.

Moje opony to Pirelli Pzero. Fotki w wątku o śnieżynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie pod temat. Rozglądam sie narazie za jakimiś oponkami na szutry i nieniecznie z homologacja czyli znakiem "E"

na brodnice też mam zamiar sie wybrać a tam pirelki chyba nie puszczą.

Zastanawiam sie tez nad zwykłą zimówką... bo szutrowych KJS czy pojeżdzawek/ treningów jest mało i niewiem czy nie leipej połączyć zimowe upalania z szutrowymi. Co o tym sądzicie? jakie rozwiązanie polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...