Skocz do zawartości

Wlot na Masce


11krzysztof11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a ja mam takie pytanie troszkę z innej beczki

Jest to mój pierwszy Subaru i zastanawiam się jak jest z myciem a dokładniej czy myjki mechaniczne nie wpływają żle na silnik chodzi właśnie o ten wlot powietrza na masce bo wiadomo ze jak jest ''dziura'' to musi sie tam dostać woda pewnie nic sie nie dzieje ale jakby mógł ktoś mi to wytłumaczyć

podobno lepiej pytać niz potem sie zdziwić :shock:

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale gdzie ta woda ma ujście to mnie interesuje bo to idzie bezpośrednio do filtra powietrza

 

 

:shock:

Chwyt powietrza masz za przednim grillem.

Kurnik nie jest chwytem powietrza dla sinlika!. Służy do chłodzenia intercoolera. Wyprzedzając pytanie: intercooler to chłodnica pośrednia służąca do obniżania temperatury sprężonego powietrza i jest montowana pomiędzy turbiną a silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na myjni kierownika Legacy który zanim auto zaczęło się myć, podniósł maskę i zasłonił IC foliową torbą :mrgreen:.

 

 

 

MISTRZ!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa. Tylko sie grzeje nieco. :P Wiem bo tez w Carlosie miałem. Rajdówki miały ( przynajmniej w toyocie) poprawiane rdzenie o wiekszej wydajnosci. Strasznie to drogie teraz i niedostepne, bo z upadłego TTE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa. Tylko sie grzeje nieco.

Nie przesadzajmy, siedzi sobie chłodnica z przodu auta, dmucha na nią powietrze nawet przy lekkim ruchu, albo dmuchawa, nie grzeją jej gorące podmuchy z silnika, ja sobie chwalę :)

Powietrzne się stosuje bo są tańsze, prostsze w konstrukcji, nieco lżejsze (jak się weźmie pod uwagę całość), no ale mają też pewne wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...