Skocz do zawartości

Jakie opony LETNIE 215/45/17 do WRX '01?


JED

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jarmaj, wreszcie się ktoś ze mną zgadza. W większości miejsc piszą jakie to piękne i rerwelacyjne opony.

 

 

Najbardziej mnie zaskakują narzekania ze jakieś opony są głośne, nie zdarzyło mi się dostrzec roblemu....

 

To je sie tez dolacze to grupy ktora mowi tym oponom kategoryczne NIE ! Jak dla mnie porazka, a jezdzilem juz na bardzo wielu oponach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jakie opony byś mi polecił? ;) z wymienionych w tej tabeli?

 

Sugerowano mi GoodYear Excellence, ale po niektórych wypowiedziach tutaj n.t. GoodYear'ów mam wątpliwości...

 

Zaznaczam, że chciałbym się zamknąć w kwocie poniżej 500 PLN za oponę - raz, że Foresterem 2,0 NA A/T i tak się nie poszaleje, a dwa, to... :

w zeszłym roku kupiłem alusy z oponami (na lato). Rozmiar, który kupiłem był jakieś 4% mniejszy (jako wymiar końcowy koła) od oryginalnych Bridgestonów od FHI, bo we "właściwym" rozmiarze były wtedy w tej hurtowni tylko jakieś sportowe Pirelli po 1800 zł/szt.

 

Niestety, forester ma dużą przerwę pomiędzy kołem a nadkolem, i teraz takie trochę mniejsze koła wyglądają troche śmiesznie.

Jeździć się da, opony są prawie nowe, więc kupowanie nowego kompletu po ponad 600 zł/szt. tylko po to żeby auto wyglądało trochę lepiej jest trochę bez sensu.

 

A może ktoś chce kupić komplet prawie nowych opon (ca 10 kkm) Fulda Attiro 215/55/16?

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś chce kupić komplet prawie nowych opon (ca 10 kkm)

 

To na oponach da się aż tyle przejechać??? :shock:

 

:mrgreen:

 

Jarmaj, czytaj uważnie :!:

 

Napisane jest jak byk: Forester, 2,0 NA A/T, plus młodociany emeryt za kółkiem... (to ostatnie nie jest napisane wprost, ale przecież facet z cojones nie jeździłby, ex definitio, TAKIM samochodem). :mrgreen:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarmaj, czytaj uważnie :!:

 

Napisane jest jak byk: Forester, 2,0 NA A/T, plus młodociany emeryt za kółkiem... (to ostatnie nie jest napisane wprost, ale przecież facet z cojones nie jeździłby, ex definitio, TAKIM samochodem). :mrgreen:

 

pzdr,

M.

 

Panie Marudo! Wyciągacie stanowczo zbyt daleko i przede wszystkim w złą stronę idące wnioski, z mojej skromnej wypowiedzi! :roll: :wink:

 

No ale na nicka trzeba sobie zapracować..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie. Na avatara też. :mrgreen:

 

M.

 

W rzeczy samej! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I tym optymistycznym akcentem - którym jest pełna zgodność w off-temacie - pragnąłbym, ze swej strony, zakończyć ten niewątpliwy offtop w DZIALE TECHNICZNYM (a-offtopowym).

;)

 

I jeszcze raz pozwolę się zapytać: które z wymienionych opon są "najlepsze"?

 

- Michelin-Energy E3A

- GoodYear-Excellence

- Pirelli-P 6000

- Pirelli-P 6

- Continental-ContiPremiumContact 2

 

(Tabela jest tutaj.)

 

 

A, i jeszcze jedno: jakoś tak, nie wiedzieć czemu, zdanie:

To na oponach da się aż tyle przejechać???

przeczytałem jako:

To na tych oponach da się aż tyle przejechać???

 

Hm. :oops: :roll:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

I jeszcze raz pozwolę się zapytać: które z wymienionych opon są "najlepsze"?

 

- Michelin-Energy E3A

- GoodYear-Excellence

- Pirelli-P 6000

- Pirelli-P 6

- Continental-ContiPremiumContact 2

pzdr,

M.

 

Z tych opon wybral bym chyba Contiego dobrze je wspominam. W koncu niemcy ponoc sa kiepskimi kochankami ale maja najlepsze gumy ;))

Do cywilnej jazdy znosne beda tez P6000, choc one niedomagaja troche na wodzie, na wode z pirelek lepsze albo P5000 albo P7000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych opon wybral bym chyba Contiego dobrze je wspominam. W koncu niemcy ponoc sa kiepskimi kochankami ale maja najlepsze gumy ;))

Dzienks.

Zawierzę na słowo - jakoś nie bardzo mam ochotę sprawdzać umiejętności Niemców jako kochanków - bo i po co, skoro są kiepscy... ;))

 

Do cywilnej jazdy znosne beda tez P6000, choc one niedomagaja troche na wodzie, na wode z pirelek lepsze albo P5000 albo P7000.

No to P6000 raczej odpadają - Continentale są droższe raptem o 3 zł/szt (496/499 zł), a balety na wodzie wolę zostawić, podobnie jak Czajkowski, łabędziom. ;)

 

(P5000 ani P7000 nie ma w tym rozmiarze w tej ofercie.)

 

Dzięki,

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...