Skocz do zawartości

wydech-wreszcie pierdze cudownie


vert

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiec stalem sie przewspanialym szczesliwym posiadaczem koncowego wydechu H&S i powiem ze jest to orgazm uszny sluchanie tego bulgoto i jazda z nim jest cudowna.baaardzo dziekuje michalisowi,shodanowi,i przemkowi za namowienie mnie na ten sprzet.a tak przy okazji jezdzilem nie dawno WRX kopra z super sprintem.tez fajnie ale..brzmi jak przecinak.tzn mniej basowo.ja przestalem sluchac radia wlasciwie zupelnie.i wiadomosc jeszcze lepsza w czasie jazdy wcale nie jest glosniej po prostu bardziej dostojnie czlek podaza.nie wymienilem centerpipe ze wzgledu na gwarancje.natomiast sam koper potwierdzil ze w momencie zainstalowania centerpipe dziura w turbo znaczaco sie zmniejsza.wiec ja jeszcze rok bede sie meczyl :mrgreen: 8) :mrgreen: a tak przy okazji ankietka.eh nie wiem jak to zrobic te ankiete :evil: eh... kto jaki ma lub chcial by miec wydech :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wymien centerpipe, a na przeglady zakladaj seryjna rure - wtedy nie stracisz gwarancji.W kazdym razie gratuluje zakupu :) .

dzieki.tak sie ciesze z tego bulgotu jak dzieciak jakis no ale co ja poradze ze tak fajnie pierdze :mrgreen: corka tez zachwycona ze na lans z tatusiem pojedzie pierdzaco i chlopaki z klasy posrajo sie z zazdrosci :wink: a ty masz centerpipe i jest faktycznie zmiana :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko tlumik koncowy, ale w ciagu najblizszych 2 tygodni bede mial zmienione wszystko od turbiny, a niewiele pozniej jeszcze up-pipe.Jak juz przyzwyczaje sie do tego i dozbieram troche kasy to pewnie jeszcze bedzie mnie czekac reflash :twisted: .W kazdym razie pamietam jak sam wymienilem tlumik koncowy to caly czas jezdzilem z otwartymi oknami i mocno cisnalem, zeby posluchac sobie jak ladnie bulgocze.Z czasem jednak stwierdzilem, ze jest za cicho i teraz wlasnie robie caly wydech, czego i Tobie zycze :wink: :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.tak sie ciesze z tego bulgotu jak dzieciak jakis no ale co ja poradze ze tak fajnie pierdze :mrgreen: corka tez zachwycona ze na lans z tatusiem pojedzie pierdzaco i chlopaki z klasy posrajo sie z zazdrosci :wink: a ty masz centerpipe i jest faktycznie zmiana :?:

 

vert, gratulacje! :D W przyszłości tez tak bedę miał... :D

 

A ta córka to ile ma lat? :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, gratulacje! :D W przyszłości tez tak bedę miał... :D

 

A ta córka to ile ma lat? :wink: :P

"Vert - no i fajny masz wydech :mrgreen::mrgreen::mrgreen: "

 

Z tego co słyszałem - najmłodsza córka - 1 miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje michalisowi,shodanowi,i przemkowi za namowienie mnie na ten sprzet.

 

Cała przyjemność po naszej stronie (wypowiadam się również w imieniu moich szanownych Przyjaciół shodana i michalisa, z którymi jedziemy właśnie na trasie Częstochowa - W-wa, w drodze powrotnej z niezywkle radosnego wyjazdu deskowo-narciarskiego) 8).

 

Nota bene to jest nieczęsty przypadek, gdy - tak jak to robią shodan i michalis - sprzedaje się towar, co do którego ma się pełne przekonanie, że jest rewelacyjny, a nie trzeba go 'wciskać' klientowi... 8)

 

Vert a miales juz moze okazje przejachac jakis dluzszy kawlek z tym tlumikiem ... bo zastanawiam sie jak H&S zachowuje sie na trasie - czy glowa nie peka ?

Bo mnie tez taki tlumiczek kusi :twisted:

 

Mario - H&S poprawia brzmienie wydechu, zamiast go tylko podgłosić. Jest tylko odrobinę głośniejszy, niż seria. Także Twoje obawy są na szczęście nieuzasadnione 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ,Milek :mrgreen:

mario-wrx okolo 2000pln.

Kuba sorry ale pleciesz straszne glupoty.slowa pierdziec uzylem dla zartu.remusa czy innego tego typu chlamu bym nie wsadzil.H&S to cos zupelnie innego.wiec jak nie slyszales to sie nie wypowiadaj mysle ze tak bedzie lepiej.

A Przemek ma racje H&S podkresla basowosc boxera i nie ma to nic wspolnego z pierdzeniem w jakim golfie 2 czy czy innym trabancie.pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i gdzie to montuja :P

 

Montują to z tyłu samochodu, między kołami, pod zderzakiem. Potem coś takiego srebrengo wystaje z lewej strony z tyłu, zamiast czegoś takiego innego, co tam było wcześniej.

 

:mrgreen:

 

A tak na poważniej, jak już kiedyś pisałem, mi zamontowali to w serwisie przy stacji shella (kwik-fit, czy jakoś tak), za... 30 PLN 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario - H&S poprawia brzmienie wydechu, zamiast go tylko podgłosić. Jest tylko odrobinę głośniejszy, niż seria. Także Twoje obawy są na szczęście nieuzasadnione 8).

 

Ja wiem czy tylko odrobione... w WRXie seria jest prawie nieslyszalna... a H&S dobrze daje... w STi (szczegolnie MY06) seria jest bardziej uwolniona - wiec roznica jest mniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i gdzie to montuja :P

 

Montują to z tyłu samochodu, między kołami, pod zderzakiem. Potem coś takiego srebrengo wystaje z lewej strony z tyłu, zamiast czegoś takiego innego, co tam było wcześniej.

 

:mrgreen:

 

A tak na poważniej, jak już kiedyś pisałem, mi zamontowali to w serwisie przy stacji shella (kwik-fit, czy jakoś tak), za... 30 PLN 8).

 

A to nie jest wersja z wydechem zaraz przed przednimi drzwiami :mrgreen: ...a to ja rezygnuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie dyletanckie pytanie, ale czy zamontowanie takiego tłumika do Forestera 2.0 ma sens? Będzie ładniej pierdzieć, czy musi być turbodoładowany? :oops:

Trudno określić, H&S jest dostępny nawet do mojego modelu, ale dla mnie to za wysoki koszt był w porównaniu do wartości auta :( Niemniej w firmie zajmującej się tłumikami, panowie mówili, ze wolnossący nigdy nie będzie tak gadał jak zaturbiony. Jeżeli uda się podobne brzmienie uzyskać, to będzie znacznie głośniejszy, ze względu na brak efektu tłumienia przez turbinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i gdzie to montuja :P

 

Montują to z tyłu samochodu, między kołami, pod zderzakiem. Potem coś takiego srebrengo wystaje z lewej strony z tyłu, zamiast czegoś takiego innego, co tam było wcześniej.

 

:mrgreen:

 

A tak na poważniej, jak już kiedyś pisałem, mi zamontowali to w serwisie przy stacji shella (kwik-fit, czy jakoś tak), za... 30 PLN 8).

ja zamontowalem u Kopra za 35 pln plus uszczelka za 12pln :mrgreen:

a i jeszcze pojezdzilem Koprowym wrx 2,5 z supersprintem po calosci wymienionym i bylem szczezre zachwycony tym autem.znaczy jestem zachwycony autem a wydechem nie bardzo bo troche przecinakowato brzmi tzn H&S bardziej mi sie podoba (dzwiek)ale kwestia gustu oczywiscie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...