Skocz do zawartości

Gdy się tęskni za Subaru...


Ariel

Rekomendowane odpowiedzi

robi robotę :) u mnie nad łóżkiem wisi Scania Roadster (ładna pamiatka ze zlotu:)),ale w planie mam zrobić sobie w domku galerie fotek subaru,zarówno jakieś ciekawe fotki mego autka jak i jakies kozackie z neta:)

 

Zreszta podobny pomysł juz zrealizowałem,i był to prezent dla Igiego pod choinkę-cztery antyramki A4 z fotkami: jego impreza buszująca po sniegu, forek uchwycony podczas wypadów w teren,czarno-biały forek z sesji oraz my nad skromnym 1500KM engine:)

 

I co wy na takie coś?? nice,nie?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel, gdzie to zamawiales?? Rewelacja! :D

 

http://www.luelue.pl/

 

Ja im wysłałem plik w dużej rozdzielczości, oni go obrobili i wysłali, trwało to może ze 3 dni od zamówienia.

Na żywo prezentuje się lepiej niż na foto a ja nie miałem co zrobić z jedną dużą ścianą więc ją zagospodarowałem.

Na wiosnę malujemy boxera nad kanapą :twisted::lol:

 

-- Cz sty 19, 2012 9:11 pm --

 

hemi112, niezłe ;)

 

Kiedyś myślałem nad tym żeby zrobić jedną ścianę w zdjęciach Subaru z grupy A i WRC od najstarszego do najmłodszego ;)

Mam jeszcze takie zdjęcia więc kto wie :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie gratuluję pomysłu i charakteru, żeby spotkać się z gniewem połówki :D

 

Miała gorszą minę jak w dzień wyjazdu do szpitala kupiłem swoje STI :mrgreen:

 

Tak, czytałem o tym. Wielki szacun - w myśl by realizować swoje marzenia jak najszybciej :)

W każdym razie ten topic zainspirował mnie do wykonania telefonu do znajomego artysty, który maluje w różnych technikach i zorientowania się czy mógłbym sobie Subaraka na pełnym ogniu zawiesić na płótnie. Pierwsze pytanie żony jak się podzieliłem myślą : :Czy Ty oby nie za długo siedzisz na tym forum? Już Ci się we łbie przewraca:) Poza tym gdzie chcesz niby to zawiesić? " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie gratuluję pomysłu i charakteru, żeby spotkać się z gniewem połówki :D

 

Miała gorszą minę jak w dzień wyjazdu do szpitala kupiłem swoje STI :mrgreen:

 

Tak, czytałem o tym. Wielki szacun - w myśl by realizować swoje marzenia jak najszybciej :)

W każdym razie ten topic zainspirował mnie do wykonania telefonu do znajomego artysty, który maluje w różnych technikach i zorientowania się czy mógłbym sobie Subaraka na pełnym ogniu zawiesić na płótnie. Pierwsze pytanie żony jak się podzieliłem myślą : :Czy Ty oby nie za długo siedzisz na tym forum? Już Ci się we łbie przewraca:) Poza tym gdzie chcesz niby to zawiesić? " .

 

 

ostatnie zdanie zawsze można obalic jednym słowem:"Zobaczysz".I tu zacznie sie prawdziwy niepokój połowy,bo to nie tylko taki pomysł na "plakat",tylko chłop ma juz plana gdzie zawiśnie ,a to niedobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem swego czasu jako grafik DTP w domu produkcyjnym w Poznaniu to podobne rzeczy tam robiliśmy.

Maksymalna wielkość wydruku na płaskim np. spienionym pcv 3mm to 2 na 3 metry. A drukować można praktycznie na wszystkim. Nawet na meblach.

Na jakichś rolkowych płótnach, czy naklejkach właściwie bez ograniczeń, bo można zgrzewać bryty.

Tapety tez idzie druknąć. Są do tego specjalne papiery.

Jeśli kogoś chęć szczera najdzie, to mogę zgrzebnąć za jakimś kontaktem do któregoś z handlowców i podrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...